HobiDikiş

Kendi elleriyle BJD bebek: boyutlu fotoğraf

BJD-bebek - menteşeler üzerinde bir bebek. Bu oyuncakların çoğu Japonya, Kore ve Çin'de üretilmektedir. Bu bebek poliüretan reçineden meydana gelmektedir. destek ve destekler olmadan durmak yeteneği - ayırt edici özelliklerinden biri. Lastik kord dayalı menteşe nedeniyle, BJD-bebek hemen her insan duruş yapabiliyorsunuz. Menteşe bile parmak oyuncak genellikle diz, dirsek ve belden değil, aynı zamanda bilek, ayak bilekleri, boyun sadece, ve.

öykü

BJD-bebek bin yıllık bir geçmişi var. Böyle gümüş oyuncak katıldı patrici, ziyafetler bir açıklaması yoktur. Orta çağlarda, bu eğlenceli ve Güney Fransa kadar ulaştı - 20 ila 60 santimetre popüler bebek boyutu vardı.

Modern bebek BJD 1990'lardan beri bilinmektedir. Işte o zaman BJD-bebek Japonya'nın bum. 1/6 standart Barbie büyümesine karşılık gelir - birinci dizinin boyutları. Daha sonra bebek 57 santimetre büyümesini serbest bırakıldı.

Boyutlar bebek

Şu anda, bu oyuncak Asya'da değil, aynı zamanda ABD'de sadece mevcuttur. bebek büyüme üzerinde dört tipe ayrılır:

  • Minik - 25 santimetre pupa içerir.
  • Mini - 40 ila 45 santimetre büyümesi.
  • Süper - Böyle bebekler 52-70 santimetre büyüme elde.
  • Standart olmayan. Bu oyuncaklar sadece popülerlik kazanmaktadır: büyümeleri şu anda BJD bebek serisi için kaydıdır 90 santimetre, ulaşabilir.

Seçenekler

Ayrıca bebek ayırma donanımı boyutları. Gerçek taraftar BJD-bebek o toplanması için gerekli veya sahibi tarafından en etkilendiklerinde karakterini veren bebek yüzünü yapmak için bir fırsat için ilk seçeneği tercih ederim.

  • Nud - oyuncakların temel bir set. Tamamen monte gövde ve baş, ama saç, giysi, makyaj malzemesi olmadan. Hatta bazen gözleri olmadan. Gerekli tüm ayrıntıları, ek bir ücret ödemeden kendiniz veya sipariş yapabilirsiniz ya.
  • Fullset - bebek dahildir. Yani makyaj, giyinmiş ve pabuçlu, saç, gözleri ile vardır.
  • Sınırlı Sayıda - sınırı vardır sınırlı sayıda. Bu durumda Oyuncak, gerekli tüm aksesuarları, giyim sahiptir. Böyle bir kit genellikle kapalı gözleri olan bir yedek kafa sipariş - seçeneği uyku.

koleksiyoncular

BJD-bebek çocuk ve yetişkin toplayıcıları, değil sessizce onları rafa koymak ve hayran olan bu oyuncak için uygun olmasa da. M.Ö. - bebek oynuyor. Bu çocukların sahipleri kendi oyuncak hikayenin her gelip, "hayat", farklı anlarda onu resimler hatta bazen küçük bandı kaldırıldı. Bir inanılmaz uzun bacakları ve çok büyük gözlerinin - bebek çoğu BJD anime bir görünüme sahiptir.

Bu oyuncakları üretme Firmalar toplayıcıları hayallerinin bebek toplamak için izin - ayrı ayrı vücut parçalarını satmak. Bu durumda, farklı üreticilerin bileşen parçalar genellikle yaratıcılık için daha fazla yer vererek, birlikte iyi gider. Bu ayarın "insan" imajına yapışmaz. BJD bebek olabilir elfler ve periler, toynaklarının yerine ayakları ve melekler, hatta boynuzlu at ve peri yaratıklar. Tüm bileşenler tek hazır satın alabilirsiniz da bireysel olarak sipariş edilemez.

alım

BJD bebek, fotoğrafları birçok çevrimiçi mağazalarda satılan engin ağda, oldukça yaygındır. bu yaratıklara adanmış özel site var. Daha önce de belirttiğimiz gibi, bu bebeklerden çeşitli türlerde kendi fiyatıyla her vardır. Yani, küçük boyutta çıplak bebek yaklaşık 100 $ mal olacak. Aynı seti, ancak "süper" boyutuna yılında 700 dolara kadar ödemek zorunda kalacak. Eğer sınırlı sayıda bebek alırsanız, onların fiyat neredeyse hiç sınır tanımaz - hepsi boyutu, aksesuar, giyim markası ve diğer ayrıntılar bağlıdır. bebek en basit yapılandırma binlerce dolar mal olacak.

ev yapımı

bebek değerini bilerek, birçok yapmaya karar kendi elleriyle BJD-bebek. Ancak, sadece yüksek fiyat oyuncak üretmek için böyle bir yönteme çare yapabilir - genellikle fanlar istekli şahsen hayallerindeki bebek oluşturulmasında yer almak, onun aşık koyarak ve tam olarak yeni bir parti koleksiyonunda görmek istediğiniz özellikleri vererek.

Önce BJD-bebek nasıl kendi elleriyle, konuda çeşitli atölye incelemek ve kaliteli gerekli malzeme elde etmek gereklidir. Buna ek olarak, bazı becerileri makyaj sanatçısı ve heykeltıraş olmalıdır. Ancak, kendi deneyimlerinden öğrenebilir ikincisi, bazı ayrıntıları değiştirmek edebilmek için bebek için malzeme bol üzerinde stok yeterlidir.

Herhangi bir oyuncak oluşturulması ilk aşama - bir şekil. Bu bir bebek çizmek değil, aynı zamanda nasıl ve nerede menteşeleri yer alacak, çizmek değil, sadece gereklidir. polimer gövde parçalarının yapımı mevcut model ile karşılaştırılabilir ile ilgili olarak, böylece asimetrik bir anatomik ya da bebek almamayı.

temel şekli hazırlandıktan sonra, tam olarak gerekli olan şekil vererek, dosyayı ve öğütmek için gereklidir. Böylece parmak damar bile oymak mümkündür. bebek ve kapağın nihai şekillendirme sonra mat vernik boyanır. Özel olarak, sakız sistemi içinde bunları tespit menteşeleri birleştirildi. Rölyef lastiklerinin, kuvvet oyuncak pozlar tutmak için yeteneğine bağlı olacaktır.

Geçen bebek saç yapıştırılmış. bebek saç modeli için peruk ve TRESS seçimi günümüzde çok büyük - sen doğal veya yapay saç satın alabilirsiniz. seçim ustanın istekliliği ve kapasitesine bağlıdır. Form saç çıkan bebek doğasına bağlıdır. Ancak, birçok kişi bebek kaç peruk yapmak ve onların ruh halini değiştirmek tercih ediyorum.

Önemli olan - Bir bebek BJD yapmadan önce, sen soberly güçlerini değerlendirmek gerekir. bilgi, deneyim ve arzu yeterince kendi küçük eğlenceli oymak için, deneme ve profesyonellere dönmemek için daha iyidir.

Giyim ve aksesuarları

mağazalarda satın sadece kendilerine ayrıca herhangi aksesuar ve giysi bebek bitmiş, ama olamaz. Doğru, bebek giysi fiyatı yetişkinler için benzer giyim ortalama fiyat çok farklı değildir. Örneğin. BC için yürüyen pantolon, ayakkabı deri yaklaşık 1500 ruble mal olabilir - 2-3000 ve takı ve fiyat "büyük" alaloglarına yol vermeyin.

ayakkabı ve giyim dışında yanlış "Elf" kulaklar, çıkarılabilir bacaklar, toynakları, çeşitli seçeneklerin başlarını satın alınabilir. Hatta bebek cinsiyeti sorumlu yetkilileri satın alabilirsiniz.

özel siteler ve forumlarda BJD sahipleri genellikle bebek farklı bölümlerinin gerekli veya yedek parçalar sıkılmış satılmaktadır haline paylaşır.

Eğer bebek olsun yolu - kendilerini üretmek veya satın almayı, yalnızca arzu bağlıdır. Zaten BJD lehine bir seçim yapmış olanlar, tanınan: onların yaşam, plastik bir adam biraz neşe ve fantezi getirdi herhangi nedeniyle belden bebek - bir peri masalı yaşayan bu doğaüstü yaratıklar.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.