GüzellikBakım ürünleri

Nasıl hediye sertifikası geçerliliğini öğrenmek için "Letual"

kimseye bir hediye al - her zaman bir sorundur. Tamamen gereksiz bir sevilen bir şey vermek istemiyorum. Ne yapmalı? para vermek ve ona neyi sevdiğini seçmesine izin miyim? Ama bu bir hediye olarak kabul edilir bir sürpriz gibi değil.

İlk sertifikalarını vermek için icat edenler Şimdi bilinmemektedir. Ancak bu fikir üzerinde yakalandı ve kitleler gitti.

Bir hediye sertifikası nedir

Bu seçim bir hediye olarak aynı para, ama romantik bir şekilde dekore.

Bu renkli bir zarf içinde plastikten kart markalı.

O kendimize mağazada satılan olanlar, içinde belirtilen miktardan herhangi bir şey vermektir, sahibine ücretsiz almak hakkını verir.

Bu durumda, hediye sertifikası "Letual" geçerliliği sınırlı değildir.

Nerede sertifika "Letual" alabilirsiniz

Sen ev çıkmadan satın alabilirsiniz. Bu resmi web sitesi mağaza "Letual" kullanmak yeterli olacaktır.

Hediye çekleri, fiyatı 300 10,000 ruble arasında olabilir. Sen perakende mağazalarında alabilir. Orada onları maliyeti ve aynı sitede.

Eğer 25.000 ruble üzerinde bir değere sahip "Letual" hediye çekleri satın alırsanız., Bir indirim kartı elmas elde. Bu VIP kartı. Bir hediye sertifikası "Letual" kullanılırken bunun% 25 indirim hakkı verir çünkü iyidir.

nasıl kullanılır

hediye sertifikası sahibi o danışmanları bekliyordu mağazaya, girer. Onlar aralığını anlamaya yardımcı olacaktır. Sonuçta, "Letual" ürünlerin butiklerde yüzelli üreticileri, kendilerini, yaklaşık on bin başlıkları satılmaktadır.

Eğer sadece bir kez yapabilirsiniz hediye sertifikası kullanın. Bu nedenle, gerek hücum. Sonuçta, hediye sertifikası "Letual" geçerliliği sınırlı değildir.

Sertifikanın kapsadığı tüm malların dikkatle bakın. Fiyat gibi ilk öğe nominal değerinden çok daha ucuz olduğunu ortaya çıkabilir. Sonra bonus değeri arasındaki farkı kaybetmek ve bir şeyler sevdim. Senden sonra seçilen öğe karşılığında satıcıya kart verir.

Eğer bir şey daha pahalıdır sevdiyseniz, bu nakit veya kredi kartı ile farkını ödeyerek onu alabilir.

avantajları

verendir, zaman ve sinirler kaydeder. Sen alışveriş ya da sağ hediye bulmak için etrafında gezen gitmek için uzun zaman gerekmez.

bir hediye aldı herkes:

  • Seçim için bir şeyler satın alabilirsiniz;
  • almayacaktır gereksiz şey ;
  • Ev şeyler bağışlanan para harcamak mümkün olmayacaktır.

istediğiniz zaman Otovarit. Sonuçta, hediye sertifikası "Letual" geçerliliği sınırlı değildir.

eksiklikler

Kötü haber ikramiye otovarit parçaları olmamalı olmasıdır.

Pahalı şey tarafından ekstra ödeme oldukça adil görünmüyor ve daha az ise, o zaman ayni tepki vermezler.

Hasarlı sertifika kullanılamaz. Yani dikkatli kullanınız.

Hediye çeki nakde çevrilemez edilemez. Ama bile çok iyi değil. Kimse deposuna istenmeyen hediyeler dikkate alır ve para değiştirmek için kullanabilir.

hisseleri

Kendisine saygısı mağazasında olduğu gibi, farklı "Letual" hisse, yaratıcı yarışmalar sürekli gerçekleştirdi. Ödüller farklı şirketlerin ürünleri haline gelir. Yani, 1 ila 30 Haziran 2015 dükkan "Letual" bir eylem tutun "iki al, üçüncü - ücretsiz!"

Başka fiyata daha düşük veya eşit olarak işaretlenmiş mevcut üçüncü öğeler. Aynı zamanda üzerinde tasarruf yatırıldı indirim kartları, ama paylaşmak için geçerli değildir. Ama hediye çekleri ödeme geçerli. Ama bu şartlar (üç almak, ikisi için ödeme) olamaz tabi bunları satın.

Böyle şartlarda olamaz tüm ürünleri satın ama mağaza sitesinde sadece bu listede kim.

Devam eden "Letual" hisse St. Petersburg, Kingisepp mağazaları katılmazlar.

yakut, safir ve ametist indirim kartlarının sahipleri bir form doldurarak ve "Doğum günleri" katılma doğum gününde, e-posta-bülten veya sms kaydolma edilebilir. Kazan ya da olmasın, ve 25 kadar yüzde satın kerelik indirim - seninkini. Herhangi ürün için geçerlidir. Ne zaman bu indirim müşteri kartında burada kümülatif değildir.

Bu promosyon doğum günü partisi, ancak önümüzdeki on gün içinde sadece geçerlidir.

Bu indirim için, mal alış eylem katılımı konusunda kasiyer bilgilendirmek zaman alışveriş yapmak gerekiyor. Sonra e-posta veya sms tebrik uygun indirim kartı, pasaport veya o gün doğmuş doğrulayan bir belge ve baskı tebrik kartı görüntüler.

promosyon kodları

Parayı sadece indirim kartları ve promosyonlar kaydedebilirsiniz. Tanıtım kodu - özel bir kod ile bir kod. Bu ürünün kendisi ya da uygulama üzerinde bir indirim almak için bir fırsat verir ve bazen sadece bir hediye yapmak.

Promosyon kodlarının tüm ürünlerde, ancak yalnızca "Letual" web sitesinde yayınlanan özel listede olanlar, hiç hareket yok. Bu seçim bir veya birden fazla başlıkları olabilir.

Nasıl kuponlarını kullanabilirler? Bunu yapmak için, promosyon teklifleriyle, satılacak malların listeden sitesine gidin ve çöp kutusuna gönderebilirsiniz tam olarak ne seçin. seçme Bittiğinde, daha sonra bir sipariş. Ayrı bir pencerede, spetskod hisselerini girin. Seçilen ürünlerin aktivasyon fiyatının sonra önemli ölçüde azalır. her zaman bir sürpriz - promosyon kodu, çünkü ruh hali, geliştirecektir. Ve hepsini seviyorum.

Promosyon kodları "Letual" çok. Bu "Kara Cuma" ve istisnasız bütün mallarına 2.000 ruble., Ve% 30 indirimli miktarında sırasına hediye ve hediye olarak ikinci ürün ve prob ücretsiz bir set. Ayrıca ücretsiz bir çanta alabilirsiniz.

"Letual" sitesinde bir tablo vardır faiz hesaplama 1 Nisan 2015 tarihinden itibaren geçerli olan intifa senetleri için. bir milyondan fazla ruble değerinde bir sertifika ile bir satın alma yaparken. % 1 ücret. 1.000.000 ruble fiyatındaki artış ile. Başka bir yüzdesi ilave edildi ve böylece 10 milyon ruble., 10% ulaşır.

Bu doğru pazarlama stratejisi. Açıklanacak indirim "Letual" hediye çekleri, promosyon kodları kendi mağazalarında ürünleri satın almak için başvurmasını öneririz.

yorumlar

Birçok kullanıcı hayal malları "Letual", satın almak için bir hediye sertifikası vermek istiyorum. Ve bunları stokta satın ve hatta tasarruf.

Bunları uygun ve hediye sertifikası "Letual" geçerliliği sınırlı olmadığını. Sonuçta, ikramiye ödüllendirmenin zamanında, bir kişinin kozmetik ürünleri komple set olacak ve mantıklı değil gelecek için bir şeyler alabilir.

Bazı insanlar bunu sevmiyorum ve onlar daha düşük bir fiyata reklamlar aracılığıyla satmak deneyin. Belki de bu şirketin ürünlerinde ilgilenmiyor.

Bir elmas sertifikası alırken müşteriler gibi önemli indirim olduğunu.

"Letual" hediye çekleri çok alıcı gibidir sitesi aracılığıyla sattı. Onları zaman kazandırır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.