HobiDikiş

Paskalya için yumurta elleriyle Standı: ana sınıfı

Diriliş zorunlu özelliklere sahip kutlamaya karar verdik. Hıristiyanların zihninde Paskalya hep parlak boyalı yumurta ile ilişkilendirilmiştir. Krashenki birbirlerine vermek davranır olarak havaya kaldırdı. Dikkat çekici orijinal süslemeleri şenlikli tablo ayakta Paskalya'da yumurta. Kendi elleri tekniklerin çeşitli bunu mümkün kılmak için.

Easter yumurta destek üretimi için malzemeler

Tabii ki, yüksek bir pasta onun merkezi kurmak zorunda, Krashenki ve her zamanki tabak hazırlamak olabilir. Renkli yumurtalar bir daire içinde o çerçeve güzel olacak.

Ama biz yaratıcı bu sorunu yaklaşabilir. Sonuçta, başlangıçta kendi elleriyle yapılan yumurta, için, geri çekilmiş festival tablosunun bir vurgu haline gelebilir duruyor.

çeşitli şekillerde yap. üretim malzemeleri de çok farklı olabilir. Örneğin kullanılacak:

  • renkli kağıt;
  • karton:
  • Tuvalet kağıdı ruloları silindirler;
  • kartonpiyer;
  • saman;
  • söğüt dallar;
  • gazetelerden tübüler;
  • tuzlu hamur;
  • polimer kil,
  • Soğuk porselen.

krashenok tahrik eden "çim" nin Standı

5 dakika boyunca Paskalya yumurtaları için güzel bir podstavochki yapabilirsiniz. Yaratıcı süreçte Yardım en küçük çocukları eşitlemek mümkün olacak.

Sıradan renkli kağıttan elleriyle Paskalya için yumurta için böyle bir destek Yapıldı. Yeşil renkli bir dikdörtgen kesin, daha büyük yan yapıştırma hesaba katılması ile yumurta hacme karşılık gelir. Onun genişliği boyunda duracak.

Bir yandan bir dikdörtgen içinde "noodle" dilimlenmiş. Bu ot taklit eder. Boş bir halka oluşturmak üzere birlikte yapıştırılmıştır. Kırmızı veya sarı kağıt çiçek standı tarafı dekore yumurta.

Paskalya'da, elleri yapabilir ile ve doğal çim bir demlik. su ile ıslatılmış buğdayın bir bardak içine önceden dökülmüş, fide verir. En Krashenki konabilir. Bu sadece lezzetli görünüyor!

Standı "Paskalya tavşanı"

Bayram tablo bebekler hazırlanması bağlanmak için çok yararlıdır. Nedenle infaz kırıntısı olacak kendi elleriyle Paskalya için yumurta standı önceden karar gereklidir.

en iyi seçenek iç boru, tuvalet kağıdı geri kalanından kesmek etmektir. o boya, tutkal kulaklar, burun, yay ise, oldukça vesolenkaya olsun Paskalya yumurta durabiliriz. Elleri kolayca hatta bir okul öncesi üretebilir. Çok gurur ve o kadar önemli bir etkinlikte yer aldı memnun edecek - hazırlıkları kıyamet toplantı için.

sırtında yumurta ile "Paskalya Tavşanı"

Tabii ki, kağıt yumurta diğer destekleri fikirleri vardır. Algoritma tatil masaya birçok ilginç eserler tarif tarafından bu üretilebilir. Örneğin, bir tavşan kafası olacak sadece sitelerde ise çalışmalarını ve bütün hayvan karmaşık hale getirebilir.

bu halka için yapıştırılmış veya hayvanın kafası önünde bağlı olan tuvalet kağıdı, mukavva tüpler kesme parçası alınır. Bu biraz üst kesim üzerinde çıkıntı yapar.

Aşağıda kafasının altına ön ayak tutkal gerekir. Onlar ileriye parçasından dışarı hareket ve masada yalan. Arka bacaklar da kağıt ya da karton kesilir. Biraz geri hareket ettirerek iş parçasının yanına doğrudan bunları düzeltmek gerekir.

Kuyruk arkasında pamuk ve sopa bir parça elde edilir. Yani kendi elleriyle yapılan yumurta altında durmak sadece yeterli.

"Tavuklar" - Krashenki ile çanta

Bazen orijinal Paskalya değil biri için elleriyle standı, ancak aynı anda birden fazla yumurta gerçekleştirdi. Bu durumda, uygun sürümü "tavuk-çanta."

Güçlü yeterince plastik torbalar midelerimizin civciv simüle edilecek. Onlar Krashenki yatıp sıkıca onların güzel büyük yaylarını sıkın gerekir.

çanta karton sekmelerin yapıştırılır. Her iki tarafta da kanatları sabittir. ipliğin pom-poms yapılmış Baş ve yay altında montaj yeri gizleyerek, çanta üst kravat. Tavuk kafada pugovichek ve kağıt gaga gözleri bağlı kalmalıdırlar.

Paskalya yumurtası Bunlar standı Krashenki dekorasyon ziyade gıda olarak hizmet durumlarda kullanılabilir. Sonuçta, kimse kendisi tarafından yaratılan güzelliği bozmak istiyor. Bu nedenle, yerine tavsiye gerçek yumurta taklit torbalarda bırakmaya.

boyalı yumurtalar "Tavuklar" ile bir kutu

Sarı bir karton kutu of kapağın taban kısmı ile temas halinde olan bir noktaya bağlanması, birbirine yapıştırılabilir kırmızı üçgen. Onlar damla gaga tavuk simüle edilecek. kanatları, arka - - kuyruk tüylerini Alt tarafta sekmeleri yapıştırılmış. Tüm bu parçalar renkli kağıt yapılır. veya boya kapağında göz ekleyin.

kutuları koyulur İçinde renkli yumurta, gerektiği gibi çıkar. Bunun yerine tavuk tavuk veya horoz olabilir. Ve rüya ve sevimli tavşan sıradan karton kutusundan alabilirsiniz eğer.

Bu arada, zorunlu olarak sıfırdan kabı kendini yapıştırılmış değil. Sen süt kartonları veya meyve suyu, milk shake veya mazhiteley dışına parçalarını kesmek için bu kullanabilirsiniz.

Hasır treni Paskalya yumurtaları

dokuma tekniği tatil tablo nesneleri de çok güzel bir görünüm. Eğer söğüt Dallar alabilirsen, o zaman onları gerçek iç dekorasyon olacak göze çarpıyor yaptı. Aslında, Easter sonra duvara asılabilir ya da ekmek plakası olarak kullanılır.

Gazete elleri ile Paskalya için yumurta açılımı gelen Ve ayrıca tüpleri örgü olabilir. Bu teknikte diy imalat düzeni farklıdır. Genellikle bir tasarım "zaplotki" dokumak başlar. Bu altı veya daha fazla boru tarafından çapraz kesişmektedir döşeme.

Sonraki öğe önceden ya da hafif bir şekilde eğrili bir düz alt hale yuvarlak dokuma, yuvarlanır. alt duvarın ayrılmış planlanan değilse bitene kadar, örgü algoritması tekrarlanır. Yani yapılan tabak, minyatür sepetleri.

Silindirik stand-bardak bir alt olmadan yapılabilir. Bu durumda, ana dikey dairesel dokuma olarak çalışır. Daha sonra dikey olarak düzenlenmiş tüp alt halka yapıştırılmıştır. Bu bir kutudan veya bitmiş rulo yapılır.

Denemek ve kek ya da süzme peynir Paskalya tarafından tasarlanan merkezde oluk, bir şekilli standını yapabilirsiniz. Eğer adım fotoğrafları adım verir master class, başvurmalıdır böylece bu, daha zordur. Ama belirli bir sabır ve çalışkanlık de gazetenin sayfaları büyük bir paskalya yumurtası bardak ve paskalya alabilirsiniz.

Üretim tuzlu testi

Bu malzeme manuel yaratıcılık mağazalarında satın imkansızdır heykel içindir. Ama tuzlu hamur evde yapmak kolaydır. Bu karıştırılmış, yavaş su az şey ilave bir kapta ince un ve tuzu eşit ağırlık oranında, ve karışık almak yeterlidir. Bu serin hamur köfte çok benzer bir madde almalısınız.

Burada karmaşıklığı tuzunun özgül ağırlığı un daha yüksek olmasıdır. Bunun bu şekilde koydu: test imalatı 2 kat daha küçük tuz alınmalıdır için terkip maddeleri, ölçümlü bir hacmi ise. Bu, 100 mi, bir sodyum klorür 200 ml'lik un kullanılır. NaCl gerçeği - Bu ortak pişirme, elbette, herkes bilir.

mikrodalga kullanarak tuzlu testinden El Sanatları Easter

Bu teknik, bir yuvarlak yassı kek ya da yaya olarak yüklü yumurta likör gözlük altında yapılabilir.

Her iki durumda da, rulo dikiş dairenin ilk kesim. Daha sonra, kenarlarından keskin köşeler oluşturmaktadır. Bazı durumlarda, Plan pürüzsüz kenara sahip bir cam üretmek için zaman, operasyon bu aşamada indirilir. Şimdi defrost modu tutan bir dakika mikrodalgada parçayı yerleştirmek gerekir. kalıplama sırasında şablon olarak hizmet yumurta, birinci iş parçasından malzemenin uzaklaştırılması gerekir.

Bundan başka, tek oluşturulur ve ön kalıbın alt takviye edilir. pişirme işlemi tekrarlanır. ana yüzeyi üzerinde fırından çıkarılması sırasında ön kalıp ürünleri çatlama algılarsa, su ile hafifçe nemlendirilmiş ağırlıklarını, parlatıcıları.

Pişirme işlemi sürece ürün, arzu edilen sertlik elde edemez şekilde, birkaç kez yapılmalıdır. Bu elde olması, boyama el sanatları başlayabilirsiniz.

Guaş, suluboya süs uygulanması için kullanmak mümkündür. akrilik renkler rağmen ürünün çok güzel bir görünüm vardır. Boyama sonra el sanatları şeffaf vernik kapsayacak şekilde önerilir. Hatta araçlar ürün parlaklık vermek ve onu daha pratik hale getirecek bu durumda saç modeli sabitlemek için.

"Hen" - yumurta standı

Harika bir fikir arkasında yuvarlak çentikler ile tuzlu hamur rakamlar çeşitli imalatı haline gelebilir. Bu tavşan, tavuk, tavuklar olabilir.

resimlerde adım adım ayrıntılı talimatlar gösteren ana sınıfı, yardımcı olabilir modelleme süreci öğrenin. Sadece onlar bir mikrodalga fırında bile tutuşabilir olarak pişirme önce karton parçaları, iş parçası kaldırılması gerektiğini unutmayın.

polimer kil ve soğuk Porselen yumurta destekler

Tıpkı olarak tuzlu testten rakamları, diğer malzemelerden yapılır. Polimer kil olarak hizmet verebilir olarak, bu tür.

Bu malzeme, çocukların el yaratıcılık mağazalarda satın alınmaktadır. Çalışma sırasında kesinlikle sadece kit ile birlikte verilen talimatları takip etmelidir.

Yeter yaratıcı malzeme artık soğuk porselen. Bu malzeme kullanımı kolaydır ve hiçbir pişirmeyi gerektirir. yeterince kolay ve evde olun. Bununla birlikte, operasyon esnasında katılaşma esnasında porselen neredeyse üçte bir oranında azaldığını hatırlanmalıdır. Bu nedenle, hacmini azaltmak için yumurta "bir ödenek ile" olması için bir girinti olun.

mısır nişastası, aynı PVAc 200 ml ve gliserolün 2 çorba kaşığı ile karıştırmak için gerekli plastik kütlenin hazırlanması için. Biraz bebek kremi ekleyebilir. Bazı ustalar 2 yemek kaşığı bir miktarda kabartma tozu ihtişam için kitle eklemek için önerilir. Ama sonra çatlaklar ürünün kurutulması sırasında meydana gelebilir.

kendi elleriyle yapılan Paskalya yumurtaları hurma bir festival tablo güzel ve muhteşem orijinal, yapacaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.