HobiDikiş

Yaprak nasıl kanca kravat? çeşitli seçenekler

Yapraklar farklı olduğunu bir sır değil. Her durumda, bir çiçek oluşturmak kullanışlı özel yaprak için. bunları kolayca bağlamak için Hook. Önemli olan - kavramını bilmek.

Klasik oval tabaka

Bu son uzunluğuna eşit olduğu şekilde İlk olarak, döngüler gibi çok sayıda bir zincir çevirin. Bu yaprak (kanca) vyvyazyvayut olacaktır. örneğin, döngü sayısı nedeniyle modelinin simetrisinin önerilir 13. Bir tek sayısına eşittir, varsayalım.

Ayrıca, zincirin her iki tarafında yaprak (kanca) bağlamak için. zincirin ortasına göre simetrik göre sürme. bağlantı kolonu üzerinde yapılan ikinci ve üçüncü halkalar ise. döngünün Dördüncü sütun bir sc gerektirir. Beşinci ve altıncı olarak bir yer alacak sc ile etkileşim için. Sonraki halka baz haline iki sc iki bar. Sekizinci döngü (orta zincir) üç sc iki sütun bağlantı. Sonra aynaya doğru uzunluğunun azaltılması ile sütunlar bulunmaktadır.

bağı kenarında sütun bağlantı ve zincirin diğer tarafına gidin. Run çizim, simetrik yaprak ilk yarısı.

Şimdi daha gerçek biri gibiydi yaprak (bağladılar kancalar) için merkez damarı yapmak zorunda. Bu sadece bir ürünün dışına bir pikap iplikle sütunları bağlanıyor.

yonca

Kök bir yaprak (kanca) örgü bir halka içinde kapalı olması gerekir 12 hava döngüsünün bir zincir ile gereklidir. Birinci satırda, bu sütun gerçekleştirmek: 2, sc, 2 sc, sc 4 olmayan iki tane, daha 2 sc olmadan 2 sc. daire kapatın.

İkinci sıra: Her köşe sc ile iki sütun yapmak. daire kapatın ve ikinci petal örme benzer başlayın. Sonra üçüncü.

Her üç yaprakları altındaki kancayı Konu ve onlar aracılığıyla ipliği çekin. bağlantı çubukları bağlamak için 15 döngüler çevirin.

Yaprak ayak

Bir kanca yaprak kravat nasıl teknoloji biraz farklı olabilir. Ve bu genellikle dekorasyon için örme ürünlerde bulunmaktadır.

11 döngü bir zincir ile başlayın. tüm uzunluğu boyunca bağlantı çubukları bağlamak için. 3 döngüler yükselişini çalıştırın. Yine, bir önceki sıranın iki sütun nedovyazannymi bırakarak bağlantı çubuklarının bir dizi yapmak. işi çevirin.

Hava döngü ve serinin sonuna bağlanarak barlar, ikincisi hava döngünün kemer yapılması gerekmektedir. Üç hava döngüler ve aynı kemer için başka bir bağlantı. Yine serinin sonunda ikisini dovyazav değil, yaprağın diğer tarafında bağlantı çubukları çalıştırın. İlköğretim zincir merkezde olmak ve en uzun olmalıdır.

istenen tabaka boyutuna gelene kadar aynı örgü devam edin. En azından, bu filetosu üç olmalıdır. Aksi takdirde yaprak çok küçük olacaktır.

Shamrock Kalp

uzunluğu yaklaşık 3 cm'ye eşit olan zincir dikişlerin, türü. bağlantı çubukları bağlamak için gereklidir. Bu sayfayı sapı olacaktır. Üç kupa yer alacaktır.

Tüm çalışmalar ön yüzünde gidecek. Kalpler miktarı model (kanca), yapraklar, merkezi dairenin merkezi olarak dışarı doğru yönlendirilecektir. Bu 9 döngüler gelen yapılmalıdır. Sonra bağlantı sütunları kravat.

, Daire 8 döngüler gelen Dial çubukları bağlayan onları örme. Bir sonraki seri bir lobun ilk yarısını verecektir. sc olmadan 1, konektör, 1 kolonu, sc 1 polustolbika, sc 1 kolonu, zincirin son döngüde iki sc 1 sütunu, iki sc üç sütun fan bağlamak, 4 Hava ve halkaya bağlayan Bu oluşur: örme vantilatör. Daha sonra lob ikinci yarısını elde etmek için, ters sırayla tekrarlayın.

Benzer şekilde diğer iki lob arasında örgü gerçekleştirmek için. kendi aralarında, birbirlerine bağlı polustolbikami olmalıdır.

Rowan yaprağı

Dokuz özdeş yaprakları oluşur ve güzel bir simetrik yaprak (kanca) olsun. Her bir petal devre sc, iki sc sütun sc olmaksızın, bu elemanların bağlantı oluşturulmaktadır, sc yine, bir kere daha sc ve bağlantı yoktur.

Sen 12 döngü bir zincir örgü başlamak gerekir. Geçen 8'de kaldırma aranan döngüsünden birini bırakarak yaprağı gerçekleştirin. 12 daha döngüler çevirin. Onlar başka yaprağı bağlayacağım. iki kez daha tekrarlayın. Dört yaprakları sağa döndü.

merkezi lob için sadece 8 döngüler puanı gerekir. Sadece 6 taç yaprağı yaprak başa. hava zinciri üzerinde üç bağlantı sütunu bağlamak için döngüler sonra. 8 döngüler çevirin ve sekme bağlayın. iki kez daha tekrarlayın.

Ikinci, üçüncü, yedinci ve sekizinci zift, bir döngü uzunluğu ve iki ek sütun sc orta bind yapılabilir. Yana yaprak doğada var olduğu gerçeğine daha yakın olacaktır.

Sonuç

Yapraklar ışık ve havaya açık, iplik yeterince ince olması gerekir. Bu durumda, kanca mümkün olan en küçük boyutunu almak daha iyidir. Ve sonra çiçek ve yaprak dekorasyon zarif ve muhteşem bir olacaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.