Gıda ve içecekYemek tarifleri

Nasıl fırında pişmiş patates pişirmek için: Bir kaç basit tarifler

Peter günlerinden beri bizim diyet patates bir lider konumunu almıştır. Çiftçiler yüzyıllar önce patates yumruları şalgam seçerse Ve bu günlerde, yetiştirme ve besin içeriği yüksek kolaylığı sayesinde, patates her mevsimde her ailenin mutfakta bulunabilir. ürünün hazırlanma yöntemleri arasında özel bir yeri bir fırınlanmış patates alır. Fırında, bir kaç basit yollar hazırlar. onlara bu makalede ele alınacak.

patates çeşitli yolları olabilir Bake: fırında, mikrodalgada veya ızgara. Ama pişmiş olduğunu hatırlamak önemlidir mikrodalgada patates çok sayıda altın, gevrek kabuk favori yoksun ve kızarmış olacaktır. Mikrodalga ısıtma fırın veya ızgara kullanılarak oluşturulan hazır bir yemek için daha uygundur. Eğer ızgarada bir tabak yemek durumlarını büyük ölçüde böylece genel olarak yemekler kalori ölçüde düşürdü hazırlık esnasında gerekli olan yağ miktarına, azaltabilir. Ama geleneksel yolu - fırında pişmiş patates, aşağıda ele alınacaktır.

Pişmiş Patates bir bütün olarak fırında, iki gruba ayrılabilir: yani rafine edilmemiş "üniformalı" temizlenmiş ve pişirilmiş piştikten. "Üniformalı" patates hazırlamak için çok büyük değil yumrular seçilen ve daha sonra iyice akan su, kuru ve bir fırın tepsisine yayılır veren ile yıkanmıştır. Sonra mevcudiyetine bir kürdan ile periyodik kontrol, fırında yaklaşık kırk dakika gönderin. Eğer patates pişmiş olan koymadan önce patlamış kalmaması, bu çeşitli yerlerde kabuğunu delme sonrası, biraz kaynatın olabilir. Ama bu patates tadı oldukça farklıdır.

hiçbir ilave katı veya sıvı yağla daha sulu ve yumuşak olacaktır, ancak bu kadar çok sevdiği gevrek da devamsızlık olacaktır: Alternatif olarak, folyo patates yumruları fırında yapabilirsiniz. kabuğu ile pişirilmiş fırında patates gibi yemekler yadsınamaz avantajı, uzun bir süre lezzetini muhafaza etmesidir. Yine de, taze formda kullanmak en iyisidir.

Eğer soyulmuş yumrular, en kolay yolu fırında ise -, bitkisel yağ ile tavayı yağlayın 1520 dakika boyunca yüzseksen derece fırında kadar sıcak o soyulmuş ve yarım orta boy patates kesip koymak ve onları koymak. İsteğe bağlı olarak, patates yarıları daha eşit bir şekilde kızaran böylece döndürülebilir. Bu şekilde fırın patates üzerinde olabilir , parşömen kağıdı yağı kullanmadan.

parçalar halinde patates hazırlamak için aşağıdaki tarifi kullanabilirsiniz. iri küpler halinde yıkanmış ve kesilmiş patates Soyulmuş, o zaman doğranmış doğranmış tavuk, tuz ve baharat ile aynı karıştırın ve sonra iyi yağlanmış tavada koymak gerekir. ara sıra karıştırarak, ve zar yağı ve suyu püskürtme, yaklaşık iki yüz derece kırk dakika arasındaki bir sıcaklıkta bir fırında pişirilir. Servisten önce, otlar serpin ve domates sosu veya ekşi krema ile hizmet vermektedir.

Fırında patates fırında , lezzetli dolguları ile malzeme bile daha özgün yapabilirsiniz. Bu kaynatmak gerektirir derileri de patates, ve sonra fırında on dakika garnitürler ve fırında ekleyin. İdeal doldurma peynir, sert peynir bit, dereotu, frenk soğanı, maydanoz, tuz ve baharat gibi. Bir çay kaşığı ortasına çıkar, uzakta patates üçte boyunca kesilmiş boşluğu doldurmak ve kesim et "kap" kapak - basit olabilir patates içine koyun.

Patates onun besinlerin olduğunca korunmasını, hemen pişirdikten sonra tabloya uygulamak için arzu edilir. Afiyet olsun!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.