Haber ve ToplumKadın sorunları

Tuvalet pad gidebilir miyim: cevapları sorularına

Birkaç yıl öncesine kadar, adet gören kadınların sorunlarının çok şey kattı. Bir süre sonra, ne zaman icat yastıkları ve tamponlar, "kritik günler" daha rahat hale gelmiştir. Ve yine de, eğer kullanılarak her şeyden önce berrak, daha sonra kullanarak ikinci ayarlanır soruları ortaya çıkar. Ve birçok kadın umurumda edenlerin biri: o tuvalete gitmek için sürüntü mümkün mü? en anlamaya çalışalım.

Bu tampon nedir?

Derhal yapmanız gerekir ödeme dikkat etmek bütün kadınların ilgi içinde Gerçek şu ki eğer sağa istismar kişisel bakım, o zaman hiçbir sorunlar ortaya ve zorunluluk değildir tehlikeye sokabilir sağlık hiçbir şey yapabilirsiniz değildir.

Tampon adet sırasında kan belirgin absorbe ettiği sıkıştırılmış viskoz ve pamuk, küçük bir pakettir. Vajina içine yerleştirilir. Bu komplikasyonsuz oyunculuk seçimiyle nedeniyle malzemenin süngerimsi doku geciktirmek için yeteneklerini düşmezler.

Bu hafif bir problem - Bir ped tuvalete gitmek isteyip - birçok kadın endişe edilmemelidir. Sonuçta, doğanın başında ve sonra icat ve yastıkları şeklini ve yapısını geliştirdi edenlere, tüm sağladı.

onlar normal kan çıkışı ile müdahale olacağına inanıyoruz çünkü Bazı kızlar, tampon temkinli yaklaşıyorlar. Ama bu kadar değil. Böyle Ob, Kotex, Tampax gibi birçok tanınmış markalar, kapsamlı bir araştırma yürütülmüştür. Bunlar tamamen küçük silindir izole emildiğinde, nem içinden akmaya başlar kanıtladı.

Sadece tampon yanı sıra contalar için, onlar tasarlanmış salgılar ne kadar üzerinde arada birbirinden farklıdır, istenen boyutunu seçmek gerekir.

bağımsız kuruluşlar

Ve yine, bir top biraz tuvalete gitmek ister? Tampon bir kadın tuvaleti her ziyaret edişinde değiştirmeye gerek kesinlikle yoktur. Vajina, üretra ve rektum - tamamen bağımsız vücutta organlar, her biri kendi bireysel delik vardır. Bu nedenle, herhangi bir kadın teneke sakince gidip etmek tuvalet de zaman zaman o kullanımları tamponlar. O, sürüntü lekeli endişe idrar veya sonbaharda ıslak almak zorunda olmayabilir.

Hijyen ürünleri icat ve idrar normal, normal süreci engellememesi şekilde tasarlanmış. Tampon değişikliği sıklığı her kadının tek adet sırasında yoğunluklu deşarj yalnızca seviyesini ayarlar.

dönüş kablosu ile "çalışma"

mümkün olup olmadığı sorusu bir tampon ile çözülmesi, tuvalete gitmek. adil seks idrar yapma sırasında kordon tampon dönüş itmek için biraz olabilir anlaşılmalıdır. bu basit şekilde, namochat vermedi. Bu nedenle, bayan her gün bol sıvı olsa bile, o tuvalet çubukla gitmek mümkün olup olmadığını endişelenmenize gerek yoktu.

(Tamamen dolu değilse) tampon "reverie köşesinde" yaptığı ziyarette yerinde bırakılabilir. o sınıra doluysa, kolayca yenisiyle değiştirebilirsiniz. Biz sadece hatırlamak gerek o adetin ilk günü, bu nedenle bu (çünkü güçlü vurgu) daha çabuk içinize pamuk ve viskon demetinin çok ihtiyacı var, bu yüzden yaklaşık her altı ya da hatta üç saat değiştirilmesi terk edilecektir.

Bu süre veya bir sonraki anda?

Şimdi buna bir temizlik bezi ile tuvalete gitmek mümkün olup olmadığını konuda hiçbir soru gibi görünüyor. Çok basit. sadece kablo çekmek gerekir kullanılan tampon yerine gerekli olup olmadığını anlamak için zaman dönüş tuvalete sonraki ziyaretlerde biri. Eğer sürüntü komplikasyonsuz eylem irade hareket kolayca nedenle, bu is zaten doldurulmuş ve zorunluluk be değiştirilir. o hareket etmezse, o zaman sonuna kadar doldurdu. Biraz sonra, onun sahibi giyinme-odaya dahaki sefere ziyaret edecek zaman kontrol etmek bırakabilirsiniz. Her durumda, kadınların hijyen o ne demektir hatırlamalıyız, bu her durumda, kullanım baştan sekiz saat sonra değiştirilmelidir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.