Entelektüel gelişimiAstroloji

Burçlar. Uyumluluk: Kova kadını - İkizler adam; yanı dişi İkizler ve Kova adam olarak

İkizler ve Kova - büyük arkadaş ve aşıklar. Her ikisi de değişim için bir istek var. onlar açık ve dürüst olacak sonuna kadar ise, sendika yıllarca sürecektir.

Burç: kadın İkizler adam Kova

İkizler hayallerini Kova hakkında cesaretle konuşabilir. Bu aktif yaratıcılığa ortağını teşvik edecektir. Kova erkek, seyahat iletişim seviyorum ve şirketlerin ikiz kadın gibi, herhangi bir şey için takas olmaz. Onun zengin iç dünyası ve özgün çözümler İkizler kadını kendi fikirlerini gerçekleştirmek için olanak sağlar. Onlar her zaman tartışma konularından bir sürü bulabilirsiniz. Her biri diğerinin isteklerini tadını çıkarabilir. Onların hiç birini diğerine değişecektir olası değildir. Çocuklar ayrıca bu ittifak güçlendirebilir. Bu işaretler onlardan biri ailesine oturana eğer birlikte yaşamak kolay olacak ve aktif dış etkinliğe katılacak. İkizler kadını o ekleri korkar olduğunu bilmek gerekir, onun seçim acele etmemelidir. Rutin, günlük yaşam bir ilişki ortakları öldürebilir.

Uyumluluk: Kova kadını, erkek İkizler

Bu inanılır bir kadın Kova anlamsız ve rüzgar söyledi. O döküntü eylemlerin yeteneğine sahiptir. O konuşmayı sever. Bir kadın Kova duygusal ve ağlamaklı, büyük hayalperest kalbi olarak. O görünümlerini daha kompleksleri karşılaşabilirsiniz fakat onların zayıf yönleri, o saklamaya çalışır. Kova kadını bir adam İkizler komik hissediyor. O onu bir kahraman olarak görüyor ve o savunmasız olduğunu bulmak şaşırdı. O, diğer insanların fark etmez ağrısına neden olabilir. Uyumluluk kadın Kova, İkizler adam çok umut verici. Bu tandem haklı en başarılı ve uzun vadeli biri olarak kabul edilir. Bir erkek, bir kadın Kova İkizler için - bu yeni ve ilginç bir şey. Birlikte daha fazla zaman geçirdikçe, daha bir adam bir kadını İkizler Kova sever. Birbirlerini ilgileniyor. Her ikisi de samimi ve heyecan verici şeyleri seviyorum. Onlar ortak çıkarlar çok şey var. Kova kadının aklı dinamiktir. Kova kadını bazen ikizler için sadece öngörülemeyen, ancak onun daha da onu çekici olduğunu.

Uyumluluk: Kova kadını, erkek İkizler - manevi alanda

İkizler ve Kova - ruhlarız edilir. Onlar ortakların her şikayet mümkün olacak hangi başka bir yastık için bir hale gelebilir. Her ikisi de duygusal ve ruhsal ilişkiyi teşekkür ederiz. Malzeme onlar için ikinci kez esenlik. Bunların her biri sevdiklerinize beslemek olacağı tartışılabilir.

Uyumluluk: Kova kadını, erkek ikizler - evli

Kova ve İkizler gözler tanıştığımda, romantik ilişkiler kaçınamaz. İkizler adam Kova birini seven bir kadını görür, o senin korkuların, açık ruh hakkında söyleyebilirsin. O ideal değildi. İkizler adam neispolnitelen ve opsiyonel. Kova kadını onun ihanet, aldatma ve kurnaz affedemem. O sorgulama onu eleştirecek düzenleyecektir. O da, aynı zamanda yarı doğruları ve imaları nefret, ancak birlikte kolayca hayatın dersler mümkün olacak. ortaklar aşk biterse, o zaman yine de iyi arkadaş kalmaya yapabilen.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.