Entelektüel gelişimiAstroloji

Dersler astromineralogii: Hangi taşlar are uygun Oğlak kadını

Oğlak - kış işaret, yeryüzü, onun büyülü gücü, bilgelik, kararlılık, özel doğal enerji. Aynı zamanda, Yay ve Kova arasında olan, ateşe ve hava gibi bu tür hareketli elemanların uçucu etkisi hisseder. Bu Oğlak ait insanlar ve yaşamlarının yönünü değiştirmek mümkün olan bu taşlar-tılsımlar, karakterini etkiler.

temel özellikleri ve kalitesi

Konuşacak önce ne taşlar uygun Oğlak kadınsın bu işaret için tipik olduğunu öğrenmek gerekir. onlar kişiliğin Astro-psikolojik parametrelere dayalı akıllıca seçim yapmak zorunda çünkü her taşın ardından, kendi kesin amacı vardır. Aksi takdirde, uyumluluk ve değerli mineraller yardımcı yerine sürekli zarar getirir. Yani Oğlak - vicdansızca için iyi niyetle insanlar. onlar bir şey yapmak söz buysa, sen mümkün olduğunca en iyi ve kısa sürede başa çıkacak. Göreve rüzgar sazların üstünde Kelimeler çok ciddiye alınır. Bunlar hassas hem pratik ciddi, cesur ve hayalci, romantik, doğa, ince vardır. Muhafazakarlar ve realistler, onlar ebedi değerler, aile bağları ve dostluklar gücüne inanıyorum. Gelenek, yaşamın köklü yolu evde ve işyerinde hem kendileri için önemli olan. Yine bu Capricorns söylemek mümkün - zihin yaşayan insanlar, teknolojiye ilgi, siyaset, müzik, onların hobi haline gelecek inceliklerini ve nüansları üyeleri. Bunlar zanaat ve el sanatları, açık rekreasyon, olağanüstü insanlarla temas ve hayatın zevklerine çeşitli seviyorum. Aynı şekilde, yukarıdakilerin hepsi erkek ve dişi için geçerlidir. Eh, şimdi ayrıntıları: Oğlak uygun taşların ne şekilde kadın.

Kozerozhki dekore

  • Astrologlar Oğlak ana maskotu biri yakut olduğuna inanıyoruz. Kral Taş, eşsiz güzellik kazanmıştı evrensel hayranlık, o kendi ve başkalarının hayatlarına olayları tahmin etmek için bir kadın manevi vizyon, sezgi, yetenek uyanır. Bu burçta doğmuş Çünkü eğer ezoterik düşkün ve geliştirmek psişik yetenekleri, bir Ruby ile emin obzavedites halka. yararlı taş enerjisine sizin yetenekleri ve özellikler sayesinde artırmak gibi hissedeceksiniz. Buna ek olarak, bu tür bir tılsım dışarıdan kötü etkisi, nazar ve diğer olumsuz etkilerden koruyacaktır.
  • Oniks: Ne hakkında soruya şu cevabı taşları bir kadındır uygun Oğlak'ı vardır. Kolye, yüzük, broş, balgam taşı ile boncuk bilgelik, huzur, zihinsel huzur, huzur kazanıyor için bayanlar giymek tavsiye edilir. Kozerozhki haline daha sorumlu, sağduyulu, akıllı, eğer sık sık irade aşınma takı ile bu taş, özellikle eğer onlar Talep için inşa kariyer veya başarılı bir aile hayatı. Onyx onları en farklı emellerini gerçekleştirmek ve sorunlarınızı anlamanıza yardımcı olacaktır.
  • Uygun Oğlak kadını için daha ne taşlar nelerdir? Malakit. Bu eğlenceli, ünlü masalları Bazhov yoluyla çocukluktan bize tanıdık hoş, yatıştırıcı, hoşnut göz boyama ile neşeli bir kaya. , Daha iyi bir gelecek rüyalarında, o zemin kazanacaktır kendilerini iman, hayatın hayal kırıklığına uğrattı. Bu iyimser ve neşeli kaya ve onun pozitif enerji nispet hatalarını gülüyor ve mutlu bir yarın için ileriye uzun adımlarla yaşları sil yapım sağlıklı teşvik.
  • Oğlak kadın için çok yararlı bir taş - obsidiyen. yakut gibi, ince dünyanın karanlık güçleri ve dış dünyanın zararlı etkilerinden hostes hem koruyan, koruyucu özelliklerini içerir. Obsidyen dengeler amaç ve set kadını elde etmek için gerekli çabaları arasında belli bir denge yol açar. onun "hotelok" güç ve sağlık bir sürü birçok karşılarken bir sonucu olarak, kaydeder.
  • Ne uygun Oğlaklar ne taşlar hakkında daha fazla söyleyebiliriz? Birçoğu. Bu elmas ve elmas taklidi ve pearl black, ve diğerleri. Kendi üzerine düşen tüm güzel ve belirli durumlarda yardımcı olabilir. Önemli olan - zaman zaman koymak - Her zaman ve ne giyebilir hangilerinin bilmek.

özet

Birisi biraz o kadar, gizli sihirli taşlar inanır. Özel bir dünyada iletkenler - -, bilinmeyen bilinmeyen bir dünya Bazıları için bunlar sadece güzel diğerleri için dekorasyon vardır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.