Sanat ve EğlenceFilmler

Aktris Meril Şerit: filmografi, iyi roller

Oyuncu, kesinlikle herhangi bir rolle başa çıkabilecek - bu yüzden Meril Strip eleştirenleri söylüyorlar. açıkçası içermiyor Filmografi yıldız bile tyagomotnoe basmakalıp arsa onun parlak oyun tarafından telafi edilir resimler, flop. Dayanıklı film yıldızı yetenek bu onurlu ödül için üç kez onun "Oscar", 20 aday oluyor. kaldırılamaz edildiği bant, ne tür, görmemek imkansızdır?

Meril Şerit: Filmografi yıldız

sinemada aktristin ilk o 28 yaşındaydı zamanda geri yılı 1977 kadar uzanmaktadır. Fredom Tsinnemanom filme Melodram "Julia", ilk verdiği küçük Meril Strip rolü geri kalanı tarafından neredeyse fark edilmeden. Filmografi yıldız gelecek yıl o daha ekran zaman var "patı", bir resim ile takviye. O Vietnam'da savaşmak için gönderilen genç bir adam için bekleyen bir kız oynadı. Yetenekli oyuncu oyun "Oscar" için ilk adaylığını sağladı.

Bu Meril Strip katılımıyla 1979 yılında piyasaya dram "Manhattan", izledi. Filmleri başka oynadığı rol ile zenginleştirilmiş. aktris Amerikalı aydınların tutku uyandıran, soğuk ölümcül güzellik şeklinde seyirci önüne çıktı.

En güzel saat

İlk ödülünü "Oscar" yükselen yıldızı sunulan rolü, bahsetmek mümkün değildir. Filmde "Kramer vs Kramer" 1979 yılında ışık gördüm, o belirsiz bir rol miras. Çünkü kocasının kayıtsızlık ailesini terk etmek bir karar vermek genç bir kadın - Meryl Joanna oynadı. Bir süre sonra kahraman döner ve uzamış dava sonuçlanır oğlu eşi götürmek için çalışır. Tabii ki, çocuk bu hikayenin ana kurbanı.

Şerit büyük ölçüde yaşam maksimum demlenmeye çalışırken, onun karakterinin doğasını değiştirdi. O bile bitmiş komut dosyasına Düzenlemeleri yaptıktan ısrar etti. Sonuç olarak, dram Meril Strip gitti biri beş "Oscar" kazandı. Filmleri, tüm filmler, gazetecilerin can sıkıcı ilgi merkezi o zaman aktris kişisel yaşam.

nedeniyle "Fransız Teğmen'in Woman" in filme 1981 yılında başarısız bir film yıldızı başarısı üzerine inşa, hikaye roman Fowles yaratıcıları ödünç alınmıştır. Dram aktris iki kadın karakterlerin rolü var olması ilginçtir.

En iyi filmler yıldız

Film "Sophie'nin Seçimi" ikinci "Oscar" Meril Strip sundu. yerçekimi Bu resimle karşılaştırılabilir Filmografi filmler, içermez. kimin görüntü aktrisi temsil kahraman, o aralarında seçim istendi konusunda, Nazi kampında kendi çocuklarının ölüm anı muzdariptir. Genç kadın üzücü bir ucunu portends suçluluk, hisleriyle baş etmek mümkün değil.

1995 yılında, kamu önce ana kadın rol Meril Strip oynadığı edildiği dram "Madison County Bridges," dışarı alınmıştır. Filmografi Yıldız Amerikan sinema tarihinin en şehvetli bantların listede belirtilen resim satın aldı. Karakter aktris - romantik İtalyan Francesca rutin saplanıp.

Miranda Priestly, komedi drama kahraman imajı yeniden Meril Strip seyirci ve gazetecilerin ilgisini perçinli "Şeytan Marka Giyer". Filmografi, aktris en iyi filmler bir kez daha pek çok eleştirmenin kariyeri film yıldızı en parlak biri ilan ettiler çünkü rolün büyüteç altına. aktris ana karakteri saran pahalı kıyafetler ideal rol kalpsiz patron-kariyeristler oldu.

Bir oyuncu olarak parlak

Kesinlikle 2002 yılında yayımlanan film "Saat", izlemelisin. Bu yıllardan ayrılmış adil seks üç üyeden yaşamları hakkında bir hikayedir. Bu filmde, Streep Clarissa Vaughan, onun karakteri AIDS yakın bir dostu kalıp yardım etmeye çalışır oynadı.

Meril Şerit organik ve komedi hikayeleri görünüyor. Bunun kanıtı, 2009 yılında yayımlanan "Bu Karmaşık" romantik komedi rolü vardır. Onun kahraman üç çocuğu kaldırdı, eski kocası ile dostça ilişkiler içindedir. Aniden, iki boşanmış insanların uzun soyu tükenmiş faiz geriye. Ben mutluluk ikinci bir şans düşünmelisiniz?

Görmemek imkansız ve son (üçüncü) "Oscar" Meril Şerit, filmografi sunulan resim, iyi filmlerin hangi bu makalede tartışılmıştır. Filmin "Demir Leydi", o zekice yaşlılık bulunan Margaret Thatcher imajını somutlaşan, önemli bir rol oynamıştır.

Kişisel yaşam

İlk film yıldızı kocası evlilik iki yıl sonra 1978 yılında öldü. Aynı yıl o, onun keder suçu kaymıştır destek sayesinde bir adam-evliyiz. Meryl ve heykeltıraş Don Gummer, 36 yılı aşkın bir süredir evli dört çocuk var, zaten büyümek başarmıştı edilmiştir.

66 yaşındaki aktris fanlar gelecekte yaratacak yeni bir parlak görüntüler bekliyoruz, böylece kaldırılacak devam ediyor. 2016 yılında Streep oynadığı en az bir filme bekleniyor.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.