SeyahatYol tarifi

Nahariya (İsrail): gür yeşilliklerle bir vaha

İsrail haklı turistler arasında popüler övünebilir. Birçok gezginler onların tatil için bu ülkeyi seçin. mutlu diğerleri Kızıldeniz ve Akdeniz sahillerinde dinlenme sırasında, Ölü Deniz'in kıyısında kendi sağlığını geliştirmek için - Bazı ülke, diğer antik tarihin kendilerini batırmak için buraya geliyorlar.

Biraz tarih

Bu ülkede özel önem Nahariya Akdeniz kenti kıyılarında yer hak ediyor. Yeni bir devlet olarak İsrail yeni bir hikaye vardır. Nahariya bir nispeten genç şehir Dr Suskin liderliğindeki meraklıları bir grup tarafından 1935 yılında kurulmuştur.

Arazinin Arap toprak sahipleri büyük arsa satın, onlar hayal orijinal çiftlik organize etmektir. Ama böyle dinç etkinlik yerel altyapının geliştirilmesini içermektedir. Yahudi çiftçilerin yüksek kaliteli ürünler Arap ucuz sebze tarafından tahrik olmuştu çünkü rüya, gerçek gelemedi.

O zaman burada aynı etkinliğe sahip yerleşimciler, değil umutsuzluk, bir çare tatil geliştirmeye başladı. ılıman iklimi ve sıcak Akdeniz hayran edildi yeni emeklilik, British Steel, gelen ilk müşteriler.

konum

Akdeniz Nahariya (İsrail) serbestçe ülkenin kuzey kesiminde düz arazide gerilmiş. Nahariya 9 km'ye Lübnan ile İsrail kuzey sınırından. şehre bir Hayfa mesafesi 34 km mesafededir.

Otobüs ile Ben Gurion Havaalanı (Tel Aviv) seçin. Seyahat süresi yaklaşık 2 saattir ve bilet 50 şekel mal olur.

manzaraları

Bugün Nahariya (İsrail) yabancı yolcular arasında oldukça popüler bir yer. Geliştirilen turist altyapısı ve güzel plajları - tüm bu faktörler Nahariya turist çekmektedir. İsrail ise birçok tatil için bilinir, ancak bu şehir turistler arasında talebin en yüksek düzeyde biri tutar.

büyük bir ilgi ile Gezginler Nahariya geziler banliyölerde gidin. Roş Hanikra dağına tırmanma, sen sahil muhteşem tablolar hayran olabilir. Yerliler şaka gibi: "Bu noktadan itibaren İsrail bütününü görebilirsiniz."

karstik mağaralar, Grottoes - Dağı Rosh Hanikra Doğa Rezervi üzerindeki Bugün cazibe açıktır. Bu unutulmamalıdır ki bu mağaraların varlığı Nahariya turist akışını üzerinde önemli etki. İsrail farklı yerlerde zengin, ancak yerel mağaralar, mağara yolcular arasında çok popülerdir.

şehrin ana konumlar da Montfort bir Haçlı kale bulunmaktadır. Bu kalıntılar var, ancak merkezi şövalye salonu iyi korunmuştur. Montfort kale ulusal anıtlar aittir. ücretsiz kendi topraklarına giriş yapın.

kale Haanskoy (2200 MÖ ..), Bizans kilisesi (64 M.Ö. ..) Ve Fenike kalesinin kalıntılarını: Şehirde böyle mekanları ziyaret edebilirsiniz. ilgiyle Tatilciler arkeoloji ve çağdaş sanatın yerel müzeyi ziyaret etti. müzeye ücretsiz giriş.

İklim ve hava

Birçok turist ılıman bir Akdeniz iklimi hakimdir Nahariya (İsrail) ile çekilir. Kışın yağışlı, fakat nispeten ılık ve yazlar sıcak ve güneşli.

Nahariya (İsrail) Yaz hava sıcak ve güneşli günlerde turistleri memnun etmektedir. yüzme sezonu başından eylül sonuna kadar Mayıs'tan sürer. Yaz sezonunda hava sıcaklığı kararlı bir şekilde 25 derecelik seviyesinden gerçekleştirdi. Ama ısı nedeniyle ferahlatıcı deniz esintisi, çok daha kolay aktarılır. Aralık başından Şubat sonuna kadar Yağış.

yorumlar

bu yerde istirahat - sadece gezi değil. Onun harika plajları Nahariya (İsrail) ünlü şehir. Gezgin Yorumları çok farklıdır, ancak sahilde Achziv üzerinde çoğu.

Bu plaj küçük çocuklar ile rahatlatacaktır sıcak lagünler ünlüdür. Uzakta değil inşa edilmiş bir yüzme havuzu ile plaj kulübünden. sörf ve dalış için bütün koşullar vardır.

Birçok kadın bu şehirde alışveriş onların hayran değerlendirmeleri bırakın. Alışveriş bir zevk haline dönüşür. Yerel dükkanlar malların büyük bir çeşitlilik vardır. Özellikle burada Dead Sea mineralleri ile cilt ve kozmetik ürünleri değerli.

Nahariya bir balayı, burası hakkında kendi eleştiriler terk birçok çiftler geçirmek geldiğini belirtmek gerekir. Yeni evliler, burada unutulmaz fotoğraf çekimi keyfini düğün sürecini tutun ve arkadaşlarınızla aile bayram parti odası sipariş edebilirsiniz.

yerel oteller

Buraya gelmek, turist konaklama geniş bir aralığı vardır. yerel oteller tarafından sunulan odaların geniş yelpazesi. Nahariya (İsrail) onun otelleri bilinir.

: Nahariya kafasından iyi otellerinden Üç:

  1. Shtarkman Erna Butik Otel;
  2. Sea Life Otel;
  3. Madison Hotel Nahariya.

Erna Butik Otel Shtarkman turist İncelemeler, denize yakın bulunduğu, otel personeli geziler sunar. otomobiller için özel otopark vardır.

Sea Life Otel denize 50 metre mesafededir. Geniş ve aydınlık odalar. İyi ve çeşitli kahvaltı. Şehir merkezine araba ile birkaç dakikadır.

Madison Hotel Nahariya aile tatil ve iş gezileri için uygundur. Otel, iyi yemek sunuyor. Tüm odalarda internet erişimi vardır.

Neredeyse tüm yıl boyunca yeşillik ve Nahariya kentinin renkleri ile çevrilidir. İsrail bir bütün olarak burada yeşil bir vaha bulmak o kadar çok ziyaretçi şaşırtıcı, onun kuru iklimi ile tanınır. Burada tekrar dinlendikten sonra, pek çok turist sonra tekrar buraya gelmek istiyorum.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.