Entelektüel gelişimiAstroloji

Aşk Kayıp: nasıl bir adam Terazi alınır?

Nasıl adam Terazi dönmek için? Bu soru Zodyak'ın bu işaretin genç erkekler ile bir ilişki vardı çok kadın rahatsız eder. Tüm karakterlerin eğitimli erkek olduğunu. O iyi bir davranış ve inceliğini özel bir anlayışı var. Her zaman iyi huylu, dürüst ve nazik tavsiyeleri vermek Güzel özenli muhatap. Ne yazık ki, o her zaman, senin ideali arayan tüm sürekli uyum ve denge sağlamak için çaba üzerinde ve düşünme durulması.

Bir insan Ölçeği nasıl sorusunun cevabı ne insanın kendi bağlı olduğu için değil Zodyak'ın aynı işarete tüm üyeleri. Terazi çoğu çok güvenen vardır. Onların yeterli hassasiyet ve güzellik büyülerdin. Ancak, yeterince soğuk kalmak için gereklidir ve bunu kaybetti, fark olursa olsun, birçok kadın kaybolmaz. Ama biz o OH kaybettiğini göstermek gerekir. O sadece iletişimden daha bir şey ima edilemez. O sonuç çıkarmak zorundadır. Nasıl adam Terazi dönmek için? Biz bir ilişkide o rahatlık ve huzur göstermelidir - bu önemlidir, bu işaretin temsilcileri uyumunu seviyorum çünkü. Terazi bazen koparmak ve rahatlamak çünkü Bazen, sallamak gerekir. Bu adamlar dürüst, bu nedenle kolayca tatları hakkında tüm bulabilirsiniz. Adam Terazi yalan olmaz. yine aynı kızla ilişki istemiyorsa söylüyor. Gerçek şu ki zarar verebilir, ama o hile olmadığını bilecektir. Ve adam Terazi dönmek için nasıl sorunun cevabı en önemli şey - gereğini ellerinde inisiyatif almaya. İlk adımlar - Bu onlar hakkında değil.

Şimdi bir sonraki acil soru: nasıl bir adam-of Koç alınır? İlk - acele etmeyin. Önce mola neyin neden olduğunu anlamaya ihtiyacımız var. Koç doğasında olan şiddeti, bu olasılığı varsa çifti yakında yeniden bir araya gelecekler. Bu genç erkekler hızla kalkar. o yanlış olsaydı, bu derhal hatayı tanır. Bu uzlaşma konusunda inisiyatif almalıdır. Bir erkek ve bir kadın birleştirebilecek bazı ortak aktivite bulun. Koç sıkılmış olmayacak ise çifti hızla yeniden bir araya. Bu adam sporlarını almaya imkansız olacaktır. Kendi ve yanlış onların - Onlar bakış sadece iki puan var. daha kolay olduğu için bir numara almak. kız Koç yorgun ise Zayıf, - o zaman pek mümkün olacaktır dönün. O sadece sevgi yorgun olur, onun seçim ve sıkılmış hayal kırıklığına uğradım. giyimden yaşama görüşlerine - Herşeyin kendini gözden gerekecek. Ve tüm her şeye yeniden başlamak zorunda kalacaktır.

Eğer herhangi bir yöntemle bir kişi döndüremez ama bu olduğundan kesinlikle açıktır ise - yaşamın sevgi, durumu iyileştirmek için bazı başka yolları da vardır. Bunu yapmak ve aşk büyüsü vardır belirleyin. Sadece bu adımı yapmak için kararlaştırılan bir kadın, sonuçları ne olabileceğini anlamak gerekir. Tüm bu ismi. En tehlikeli şey - aşk büyüsü onu ters neredeyse imkansızdır, sonsuza yapılır. o bir ritüel olun ve sonra o kişiyi sevmek sona erecek eğer çok kötü olur. Yani kararı hakkında dikkatlice düşünmek gerekir ve büyü, çünkü doğal yollarla insana kendisine bağlamak için denemek için daha iyidir - sihirli değil, içten duygular.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.