MaliGayrimenkul

Kira nedir? Ve neden öyle

Her birimiz bir kez sağ, kira hakkında bir şeyler duyuldu? herkes güvenle bu kavram ne anlama geldiğini açıklamak mümkün olacaktır. en ne olduğunu bulalım kira. Bu varlıkların gönüllü transferi veya başka bir kişinin mülkiyet bir bölümü. Bu durumda, tüm transfer özellik ödenecek doğru biçimde ve zamanında sağlanmalıdır.

Ödeme sadece para değil aynı zamanda kira sözleşmesinde reçete hesaplama, diğer türleri olabilir. Bu benzeri hasta ve sahibinin bakımı satın ilaçlar, ev kısmen veya tamamen yönetim olabilir.

Kira sözleşmesini hazırlarken de tüm şartları ve her iki tarafın sorumlulukları listeler. göre sözleşme açısından kira özelliğinin mükellefi mülkiyetinde veya hemen imzalanmasından sonra veya her iki taraf tarafından belirlenir başka bir zaman olur. sözleşme eski sahibi orada kayıtlı, ve ne kadar süre o dairede yaşayacak olacak ne kadar zaman içermelidir.

kira ve çeşitleri nedir? Bir bağımlı bir ömür boyu kalıcı ve ömür boyu bakım: Bunlar üç gruba ayrılabilir. Onlar formda, boyut ve ödeme açısından farklılık gösterir. sabit yıllık nedir? Bu vatandaşlar veya kar amacı gütmeyen kuruluşlar ödenir. Yıllık gelirin bu tip alınıyor kalıtsal veya arkaya edilir.

ömür boyu yıllık gelir nedir? ve sürekli nasıl farklı? Sadece bireyler alabilir. Yıllık gelirin Bu tip nedeniyle ölüm kira-alıcıları ortaya çıktığında zorunlu rant ödemeleri gününde sona olması nedeniyle, miras edilemez. Hasar veya sözleşme kapsamında devredilen mala zarar gerekli ödemeleri ödeme yükümlülüklerini herhangi birinden mükellefi muaf kılmaz.

Hayat rant bağımlı kira-alıcıları, sırayla, bakmakla yükümlü olan bir hayat boyu tedaviyi uygulamak taahhüt mükellefi, mülkiyeti onun mülkü transfer anlamına gelir.

Rant sözleşme mutlaka olmalıdır noter ve öngörülen şekilde kayıtlı.

Bugüne kadar, kira daire çoğunu yapılır. Şu anda, büyük şehirler var bu işlemler yapan kurumlardır. Tipik olarak, böyle bir adım basitçe insanların, yaşlıların yalnız veya unutulmuş akrabaları yeterli para yok yaşamak.

Böyle işlemlerin Tatsız nüans kurumları ve mükelleflerinin çalışanları kira gerçek boyutu hakkında şüphelenmeyen emekli bilgilendirmek yok belirleyicisidir. gerçekte beş kat 100 $ olmasına rağmen ifadesi "beş (ya da bazen iki) asgari ücret" "4000 yılında beş kez" olarak, yaşlı bir adam olarak kabul edilir.

Bu durum tabii ki haksız olmasına rağmen, rant sözleşme Rus yasa koyucu asgari ücret (4330 ruble) izin vermez. şimdi ilk okumada durumun normalleşmesi üzerine tasarı, o zaman henüz geçmedi rağmen. Bu nedenle, yerine beklenen sekiz bin ruble, evlerinin mülkiyete dönüştürülmesi, yaşlı iki yüz alacaktır.

Sonlandır veya mahkeme emri kiralayabilirsiniz böyle bir sözleşme geçersiz, ama son derece zorlaştırmaktadır. Biz işlemin yasadışı ispat edebiliyoruz nitelikli ve iyi ücretli Avukat gerekiyor.

kaydetmek ya da değil - Şimdi kira ve sizin için doğru seçim biliyorum söyledi.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.