Sanat ve EğlenceLiteratür

Nasıl Tatarlara tedavi Zhilin için? "Kafkas esir": Karakteristik kahraman

Lva Nikolaevicha Tolstogo "Kafkasya Tutsağı" çalışmak, okula gitmedim pek kimse yok. Bizden önce bu anlatı içinde Zhilin cesur Rus subayının bir türüdür. Neşeli ruh birinci ve onun çok gelmiş bir dizi test sonrasında kırılmamış, hikayenin kahramanı kayıtsız hatta en malovpechatlitelnogo okuyucuyu terk edemez.

genellikle işin başında olur ve yaptıklarının sırasında bize verilen olarak ZA tanımlanmasından sonra, genel olarak, o uzandı etmez tek bir an izin vermiyor aynı tartışmasız kalıcı ve neşeli kişiyi şüpheliyim.

Jilin kim?

Kahramanımız - Rus askeri yetkili, o zamanların Kafkasya gibi telaşlı olaylarda olduğunu. ofisinin günlük birinde o son gün dışında yaşayan annesinden rahatsız edici bir mektup alır. İçinde o son kez görmek için eve gelmesini oğlunu sorar. Zhilin ilk vagon tren ile yaptığı karakol bıraktı. Rus askerleri nefret tüm kalbimle, acımasız Tatarlar'ı - çember düşmanları vardı çünkü Aksi takdirde, görev bölgesi, tehlikeli oldu bırakın. Yolda onları bir araya gelecek kimseyi kırmak hazır, Dağcılar yalnız garnizonu terk edenler için önemli bir tehlike idi.

Onlar yazar memurlarına ilişkin olarak, hem de sıradan askerlere hem Zilina dostu vurgular olarak ana karakteri saygı, birinci sayfalarından okuyucuya görünür. Hırslı, çok zeki ve neşeli ruhu: başından beri kahraman onun kişisel özelliklerin parlaklığını vurur. Ve tüm bu cesaretini ve hatırı sayılır savaş deneyimi olan birleştirdi. Kostylin - - kahramanımızı tam tersi andan itibaren Zilina en önemli özelliği zaman, vagon tren katılmadan, o başka subay ile bir araya geldi.

tutsaklık

Zhilin hesaplanması, bir şeyler hisseden yanlış olduğunu konvoy kapalı mücadele ve yaklaşık otuz düşman atlıları gösterir keşif, gönderildi. Ne yazık ki, konvoyu korumak için gerekli önlemleri almak zamanı zamanı yoktur ve o saldırıya uğrar. yine de, panik yenik değil, ve daha çok geri çekilmeye çekinmeyin, kahraman durumun yerçekimi farkındadır hikayenin geri kalanından kopuk kalır ancak, o düşman saflarına atını gönderdi. en dikkat çeken biri - kılıcını maruz, Jilin dağcı birinde biner. Ama atını vuran kurşun, onun hedefe sollamaya izin vermez. başını zemin aklın kahraman netlik mahrum vurmak ve ellerini bağladılar Tatarlar, kısrak liderleri bedenini daldırma sadece hayat bulur. Yani tutsak Zhilin tam olarak ne olduğunu.

fidye

Onun köy Tatarlar varışta ellerini çöz eski ahır, içinde Zilina atmak. Bunun yerine, bacağından ayakkabıyı çivilenmiş. kahraman (ve okuyucunun) ait sürpriz Highlanders hemen bir sürahi ile küçük kız tıklayarak ona su esir vermek için bir isteğe yanıt. Ancak, akşam o yüzden böyle bir tutum ortaya çıkıyor. Sonuçta, bir Rus subayı öldürmek dışında, hatta daha fazla değer fidye alırsınız. Ve Tatarlara tedavi Zhilin konusunda çok etkilenmiştir. onlar için ne kadar değerli fark eden kahraman taleplerini öne sürülmektedir. Yani - iyi yemek, ped arası küçümseyen tedavi ve özgürlük. Ancak, hepsi değildi yaptı.

Zhilin Kostylin

konvoyu ile birlikte ona eşlik memur - Hangi gece onun şirketi Kostylin katıldı kahramanımızın sürpriz oldu. Zilina aksine o özel bir cesaret tahsis edilmedi. Ve saldırı sırasında kaçmaya çalıştı. Bunu yaparken onun düşmanı bulunursam. Özellikle o zamanlar bu vurgulamak gerekir, o başka amaçlar için başvuruda gerek duymamıştı Kostylin yüklenen tüfeği elinde, oldu.

düşmanın kampında Dağları Zhilin fiyatının Mahkum nasılsa kendi ve yoldaş durumu hafifletmek çalışıyordu. Buna ek olarak, o kaçmak için bir plan geliştirmeye başladı. bunun Değil az önemli parçası izliyor. düşman incelenmesi birçok faktöre bağlıydı. Bu köyde insanların sayısı ve muhafız konumu ve bekçi cinsinden süre oldu. Önemli olan nokta bazı Tatarlar gümrük Zhilin gözlenen olmasıydı. vb dua ne zaman kutlandı zaman Tüm bu Rus subayını gebe olay, geleceği için önemliydi.

ve sonra - Nasıl Zhilin Tatarlarına birinci ve nasıl tedavi? hikâye süresince tüm değişiklikler. huzursuz kahramanı sonra Kostylin aksine duramıyordu ve tek bir noktada bakıyorum. kaçmaya hazırlanırken yapan değilse, o zaman yapacak başka bir şey aradı. Tatarlar o kolayca iyi bir görünüm yol açtı onarım için ona çeşitli şeyler getirmek başladı gibi, uzun değildi. Bir cadı doktor olarak pratik kahramanı olarak Highlanders tarafından saygı olmadan onu bırakmayın.

Tatar kızı Dina bir kil bebek sculpts hangi - esaret ilk günlerinde Dağları Zhilin Tutsağı bir arkadaş bulur. Ve o ona süt, çekmeye başlar peynir kek ve yakalanan subaylar gerekmiyordu başka şeyler.

Abdula Murata - Zhilin Tatarları tedavi olarak, önemli bir nokta, onların lideri tutum oldu. Neredeyse ilk günden itibaren saygın Rus subayı oldu. Nasıl Komutanın yayla birim o suretle onun tehditlere ilgisizliği ifade düz gözlerinin içine bakıp, ana karakter sindirmeye çalışabilir olacaktır. Başarısız kampanyalar sonra en Tatarları Rus esirleri öldürmek için sunulan, o zaman Abdul Murat bu yapılabilir izin vermedi tek kişiydi. Para için çok açgözlü olup olmadığı, daha sonra yine Zhilin ona yapılan gösterime göre orada etkilenir.

Kostylin gelince, o sadece tavana bakıyordu ve bir mucize bekleyerek içini çekti. Yani - serbest bırakın.

ilk kaçış

bitkin Kostylin Žilina için gerçek balast olduğu gibi ilk kaçış, ana karakterler için başarısız oldu ve terk etmelerini uzak vermez. Eğer geçen bir Tatar üzerinde kayaların arkasına saklanmak zorunda Bunun üzerine, o doğal olarak kaçakların hızlı yakalama etkilenen ağrı, dışarı ağlamaya başladı. Uzun zaman böyle maskaralıkları sonra Tatarlara tedavi Zhilin nasıl düşünmek için gerekli değildir. Şimdi zaman geçtikçe değil günlerce ama saat olarak. Hareket acildi.

ikinci kaçış

kahramanı zaten değil Bu kez bir Kostylin alır. İlk olarak, her nasılsa Zilina yardım etmeye çalışıyorum olmadan serbest bırakılması müdahale çünkü. İkincisi, Kostylin artık hatta yürümeyi başardı.

Ve büyük ölçüde ikinci başarısı kahramanımızın kaçmak etkiledi. Zhilin zaten bu suretle esaretten kurtulacağına ve Tatarların bir mahkum beklenen hakkındadır katliam Kazak birimlerinin yöneliyoruz gibi pek zamanı geçti.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.