MaliGayrimenkul

Demiryolu bir daire satın: Cazip Teklif

Bugün şehir Demiryolu terimi yazlık, daire veya diğer konut satın alma hakkında konuşun. Bu çıkıyor bir daire satın almak için çok kârlı bir iş - Railway.

Kasaba Moskova doğuda yer almaktadır. Daha önce bu yerellik Obiralovka denirdi dikkat çekicidir. Ama sonra, hatta Sovyet zamanında, doğru bir sondaj adı değiştirildi - Demiryolu. Yerel sakinler tanıdık-sondaj adı "bezleri" onların şehir verdi.

Küçük bir kasaba tarihinin 16. yüzyılda başlamıştır. Bu Nizhny Novgorod yönünde demiryolu inşaatı önemli bir aglomerasyon içine şehrin gelişmesine yol açtı. rota Moskova Açık - 1861 yılında Vladimir, Obiralovke bulunan istasyonunu inşa. 1938 yılında verilen şehir demiryolunun Modern ismi.

Günümüzde hayat tüm hızıyla anahtarında ise iyi gelişmiş altyapısı ile sermaye önemli bir uydu kasabadır. Bu nedenle, demiryolu şimdi arazi satın almak ya da bitmiş yazlık veya daire kendi gelecekte iyi bir yatırım olarak kabul edilir.

Bu şehirde bir dairenin Alım size sayısız göletler ile orman parkında yürüyüş keyfini fırsat verecektir. Kentin Alan son derece iyi çevre koşulları ile karakterizedir. Buna ek olarak, şehir sadece kendi işine bağlı insanlara onun çekiciliğini ekler Moskova, bir düzine kilometre uzaklıktadır. Moskova Rail en yakın metro istasyonu - Novogireevo. Ve şehre almak için, Novosovihinskoe karayolu gitmek gerekir.

"Bezlerinde" zaten olması "uydu", düzenli sermaye ve 30 dakika ile Kursk tren istasyonundan dolaşan - Ancak, trafik sıkışıklığı durmak vermemek için, bu trene almak en iyisidir.

Yukarıdakilerin hepsi bu güne kadar devam "geniş cephe" yeni lüks konut komplekslerinin yapım sürecinin, yol açmıştır. Sonuç önümüzdeki uzun değildi ve şimdi şehir Demiryolu büyükşehir konut standartlarına göre kaliteli ve ucuz bol sahiptir.

Yeni inşa ev Demiryolu başarılı daire düzeni, modern iletişim kullanılabilirliğini, güvenlik farklılık sosyal altyapının (anaokulları, okullar, mağazalar, sağlık tesisleri).

başkentte yeni bir ev satın almak isteyenler için Yani, demiryolu bir daire satın almak için düşünmelisiniz. Gördüğümüz gibi, bu iyi bir ortam ödeyecek ve düşük fiyat ( "Express" ile 30 dakika) sermaye erişilebilirliğini nakledin.

Buna ek olarak, bu satın alma umut verici bir yatırım hissidir. konut maliyeti, tabii ki, daha büyüyecek. Ve İdari topraklarının genişlemesine arka planı Moskova konaklama treninin, sermayenin klasik ilçelerinde (CAO, Kuzey-Doğu, Güney-batı, vs.) birinde daireye kalite özelliklerinde eşdeğer kabul muhtemeldir. Böylece maliyet artışı kesindir. kiralık ev fiyatları kademeli olarak Moskova yetişmeye edilir. Yani banliyö gayrimenkul yatırım. Demiryolu - Yatırım varoşlarda için en cazip hedeflerden biri.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.