SağlıkMüstahzarlar

İlaç "Antistax": rehber, tavsiye

Sanayide bazı hastalıkları tedavi etmek için daha iyi bir sentetik ilaçlar ve doğal bileşikler güçlü, kullanımı da bilinmektedir. bitkilerden Öz veya ekstreler yavaş ama daha dikkatli vardır. Bunlar olumsuz diğer organlar yan etkilere neden olmazlar etkilemez.

Uzun tıp takdir etmiştir. Bu nedenle, doktorlar sentetik uyuşturucu reçete ilaçlar veya bitkisel takviyeleri ile giderek paraleldir.

bu doğal ilaçların biri - tıp "Antistax". üzüm - Kılavuzu antik zamanlarda, bitkiler beri bilinen kırmızı yaprakların ekstresi yapılmış olduğunu açıklar.

sprey, jel, jelatin kapsüller: Bu formülasyon, çok sayıda dozaj formlarının biçimindedir.

Ne "Antistax" ilacın bileşimi olabilir? talimatlar farmakolojik aktivitesini tarif eder. Doğal hammadde hazırlama Yapılan mükemmel kapillyaroprotektornoy etkiye sahiptir. özü quercetin-glukuronidi ve kan damarlarını korur izokvertsetin içerir. Bu maddeler böylece esnekliğini geliştirmek damar geçirgenliğini arttırmak. Bu flavonoidler yenilerinin oluşumunu izin vermez mevcut şişme azaltmak, zarlarını stabilize, kan damarları ve kılcal damarları korur.

İlaç "Antistax" komutu, varis (varisli), yetersiz damar dolaşım tedavisi için mükemmel ilaç doğrulanır. Bu, ağrıyı azaltır, bacaklarda duyarlılığını normalleştirir. İlaçlar "Antikstaks»-jel, 'Antistax' -sprey ayrıca bu zorlukları iyi baş.

Ne yazık ki, damarların hastalıkları bugün yaşı ne olursa olsun, bütün insanları etkiler. Rahatsız ayakkabı, yanlış beslenme, monoton çalışma genellikle hatta çok gençlerde, dolaşım bozukluğuna neden olmaktadır. Birçoğu ilk hissetmek ağırlık bacaklarda, ardından ağrı hissi vardır, orada kabarıyor, duyarlılık bozulur. Bunlar ilk belirtileri olan venöz yetmezlik. İlaç "Antistax" ve onun tedavisi için geliştirdi.

üzüm tahammül edemez kişilerde alerjik bir reaksiyon: tedavide tüm yan etkileri sadece biri olabilir ki.

ayrıntılı olarak ilaç "Antistax" talimat kapsüller, jelatinden yapılma, bileşimleri, bir katı, kırmızımsı kahverengi, boyar. Bunlar, kahverengi, kırmızımsı kahverengi ya da kırmızımsı-mor renk olabilir kuru bir toz ile doldurulur.

Tipik olarak, hekim sabah 2 kapsül tavsiye ama bazen dozaj 4 kapsüller yükseltilmiştir. doz sorusu ön inceleme sonuçlarına dayalı, sadece bir doktor çözer.

İlaç "Antikstaks» genellikle kapsül ile reçete-jel. ayrı asma bu gliserin, etil alkol, eter, hindistan cevizi yağı, limon yağı, yaprak, çünkü hoş bir soğutma etkisi vardır. Tipik olarak, jel sabah ve akşam hafifçe sabah ve iki kez bacaklarına tatbik edilir.

Kapsüller verildi ve ilaç "Antikstaks" bir sprey şeklinde olabilir Birlikte. Bu, belki de, ilacın en uygun dozaj formudur. Bu herhangi bir zamanda kullanılabilir: iş yerinde, alanda, eğitim sırasında. Sprey hızla iyi bir soğutma etkisi vardır yorgun ayaklar, ağrıyı durdurmak rahatlatır. Sprey hasta varis kurabilir, aynı zamanda iş tersine, uzun yürüyüşe, uzun koltuk ile bağlantılı veya kişileri sadece kullanılabilir. Sprey kan akımını artıran, ödem engeller meydana yorgunluk kaldırır.

diğer ilaçlar ilaç "Antistax" yerine mümkün mü? o henüz kurulmamıştır analogları. Orada venöz yetmezlik vb :. araçlar "Lioton", "Betaserk", "Venarus" tedavisi için diğer ilaçlar, ancak bunların bileşiminin, diğer bir aktif maddedir. Onlar ilaç "Antistax" nin analogları olarak kabul edilemez nedeni budur.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.