MaliGayrimenkul

LCD "Gençlik" Podolsk: geliştirici "STROISERVIS", adres, yorumlar

daha ciddiye - Kendi konutun satın alınması. Ve doğru seçim çok zordur olun. Kendisi seçtiği geliştirici kazanılan bir itibar faktörlerin muazzam sayıda (çevreleyen altyapıyı, kompleksin peyzaj, kullanılan malzemelerin kalitesi, daire ve maliyeti düzenini) değil, aynı zamanda ne tür dikkate almak sadece önemlidir. Ne yazık ki, şimdiye kadar, pek çok gayrimenkul yatırımcıları nedeniyle şirket iflas etti ya da sadece haksız ve hileli düzeni yürütülen gerçeğine tasarruflarını kaybediyorlar. Nasıl sorun bu tür kendinizi korumak için? Oluşturucu ve projenin kendisi hakkında çok bilgi keşfetmek için önemlidir. Nasıl yapmalı? Zaten orada satın bu konut kompleksi veya konut yaşıyoruz gerçek alıcılar, tüm web'de serbestçe kullanılabilir şirket hakkında bilgilerin yanı sıra referansları incelemek ve inşaat hakkında tüm bilgileri kendi akıllıca olacaktır. Yani hedeftir ve bu makalede amaçlamaktadır: geliştirici ve projenin kendisi ile ilgili olarak bilgilendirmek için.

geliştirici hakkında

Görüntülenen konut kompleksi yirmi altı yıl önce dayanan "STROISERVIS" tarafından yaptırılmıştır. geliştirici etkinliğinin ana yön - sermaye inşaat, cephe çalışmalarının uygulanması, binalar için değişik malzemelerin üretimi, hem de nesnelerin tam rekonstrüksiyonu. Şimdi şirket yeni uydu kentlerin inşa ediyor. Bütün bunlar, söz konusu geliştirici herhangi bir üçüncü taraf kurumu dahil etmek zorunda kalmadan tüm inşaat ve montaj çalışmalarının bütün döngüsü yürütmek sağlar güçlü bir sanayi temeli, sahip olmasından sayesinde mümkün oldu. Buna ek olarak, şirket düzenli projelerde çeşitli (ödünç dahil) kendi fonlarını yatırım yapmaktadır. Bu gibi durumlarda, geliştirici genel yüklenici veya müşteri gibi davranan ve çalışır.

proje hakkında

LCD "Gençlik" - Güzel bir yüksek katlı konut binası, şehir bulunur yani onun mahalle Novo-Sirovo (şehrin kuzey kısmı), Podolsk, Moskova bölgesini denilen .. Neden bu daire kompleksi tercih edilmeli? Podolsk - mükemmel bir seçimdir. Moskova şehir ve şehirlerarası toplu taşıma araçlarına toplu taşıma bağlantıları olarak geliştirilmiştir mükemmel yoktur. Eğer araba ile seyahat etmeyi tercih ederseniz, Simferopol karayolu yararlanarak sermaye ulaşabilir. En yakın metro istasyonu için yeterli sıklıkta çalıştırmak otobüsleri sürücü mümkündür. Kursk tren istasyonuna almak için elektrik kullanmak daha uygun olur. Aynı Podolsk üç demiryolu platformlarda yerleştirilir. Bunlardan en yakın - istasyonu "Silikat" - bulunduğu sadece on dakika apartman kompleksi yürüyün.

Kendi başına, Podolsk - oldukça büyük bir şehir. Bu çevre yoluna sadece on beş kilometre. İçinde altyapı seviyesi aktif sermayeye yaklaşır.

Genel olarak, bu konut kompleksi 336 daire kurulmasını öngörmektedir. Onlar on altı buçuk bin metrekare ilgili Podolsk'ta konut stokunu artıracaktır. geliştirici tüm pazarlama trendleri, web üzerinde aktif olarak gayrimenkul satın alma konularda görüşüyorlar forumlarında potansiyel müşterilerin görüşlerini ve yorumlarını okudu ve şimdi haklı olarak müşterilerinin tek, iki ve üç yatak odalı daireler bir seçenek sunar. Kompleksin tüm tasarım beş tam bölümden oluşmaktadır.

konut kompleksi yüksekliği yedi katlı olarak kabul edilir. bina şekli - bir açı. Bu toprakların mükemmel bir kapalı alan oluşturmalıdır sağlar. Ayrıca bina cephesi güzel bir tasarıma mutlu ediyor. renk düzeni beyaz ve yumuşak sarı ve kahverengi renkler hakimdir. fayans çinilerinin (bitiş kapak) monte edilmiş cephe sistemleri (kısmen uçlarının bir bitirmek) ve seramik tuğla (binanın ana kısmı): Dış kaplama, yüksek kaliteli malzeme kullanılarak yapılır.

Bu kompleksin zemin özel yapının toplam kat ile ayrılmış çeşitli ofis binaları için seçildi. Tüm dairelerde iç dekorasyon gerçekleştirmeden operasyonda teslim edilir. Tüm programları (aynı zamanda teknik olarak vurgulanır) en üst katta, hem de teknik yeraltı doğrudan gerçekleştirilmiştir. Çatı özel teknoloji üretilmiştir - düz ve katmanlı olduğunu.

Diğer şeylerin yanı sıra, projenin şirket geliştirici topraklarının güzel düzenleme ile geliştirilmiştir. Bu kaldırımlar ve yollardaki döşenmesi için sağlar. Ayrıca, dekoratif ağaçların bir dizi açılış yapılacaktır, çocuk ve spor oyun alanları organizasyonu, dinlenme alanları çimler olacaktır.

LCD "Gençlik": yorumlar

konut kompleksinin tepkilerin çoğu olumlu bırakın. Faiz sahipleri LCD "Gençlik" binayı bulunduğu Moskova şehrinin mükemmel performans, takdir (örneğin, Moskova, altyapı yeterli düzeyde, iyi bir çevre durum yakınlık). Ayrıca etkilenen şirket inşaat işlerinin tarihleri durdu gerçeğiyle geliştiricinin ünü de vardır. Her şey zamanında yapıldı. Sonuç olarak, ev kiralanmış ve alıcıların evlerine anahtarlarını aldı.

LCD "Gençlik" (Podolsk) ne özelliği var? Tabii ki, binaların yapımında, hem de bitirme sırasında kullanılan malzemeleri saymıyorum. Tüm bu kalitesi ve güvenilirliği ile karakterize edilen işlemde kullanılmaktadır. Dahası, binalar hem dış hem de iç, estetik bak. Bu konut kompleksi incelemeleri mümkün ondan olumlu bir izlenim oluşturmak üzere olun.

altyapı

Altyapı Çeşit Podolsk yadsınamaz. birçok süpermarket, stadyum, spor merkezleri, yüksek çeşitli sanayi ürünleri, buz sarayı, on dört sağlık tesisleri, atlı merkezinin ihtisas mağazaları, yirmi sekiz ortaokulları, mesleki eğitim kurumları ve kırk dört çocuk yuvaları, yüksek öğrenim kurumları vardır. Ayrıca, şehrin altyapı aktif genişlemektedir. alanlar Moskova bölgenin yeni binalar, yakında alışılmadık aktif bölgeler olmak için hiçbir şüphe yoktur. ikamet gelecekteki yeri seçerken dikkate almalıdır.

konum

Görüntülenen konut kompleksi Podolsk'ta kuzey kesiminde yer almaktadır. Yani, mahalle Novo-peynirlerde. bulunan (ayak inme on dakika) Yakın tren istasyonu Silikat. Simferopol otoyol - Ve sadece on beş kilometre taşıma otoyol çalışır.

başarı

Konut kompleksi "Gençlik" mükemmel surette düzenlenmiş. kendi topraklarında bir çim sağlamaktadır olarak, kaldırımlar ve yürüyüş yolları döşeme, çalılar, güzel süs ağaçları dikmek, çocuklar için oyun için alanlar ve oyun alanları bekletin.

teknik özellikleri

LCD "Gençlik" (Podolsk) hakkında bilmeniz gereken başka ne? meskûn 1998 metrekarelik alanı ve Öngörülen toplam alanı - 24585 buçuk metrekare (dairelerin aralarında bölge on altı bin 505 metrekare).

tek odalı, yüz altmış - - iki odalı ve onaltı - Yatak odasını Konut kompleksi "Gençlik" 336 daire, bir yüz altmış içerir.

Toplam beş on yedi bölümden yarı müstakil inşa. ev "L" inşa -şekilli edildi.

Doğrudan binanın altında bir ofis binalarında, blok tesislerinde, teknik katın bloğu, hem de teknik yeraltı sağlamaktadır.

Çatı çok yüksek kaliteli, güvenilir malzemeler yapılır. Bu, düz ve kat yapılmıştır. Bu organize bir iç drenaj monte.

daireler

konut kompleksi "Gençlik" in daireler farklı (ve farklı alanı ve oda sayısını ve dolayısıyla maliyeti) vardır. Yani, stüdyo çekimleri otuz dörtten kırk metrekare arasında olabilir. Bu durumda her bir metre maliyeti seksen iki bin başlayacaktır. Genel olarak, tüm daire fiyatı iki milyon sekiz yüz bin ila üç buçuk milyon ruble arasında olabilir.

Alan Tek yatak odalı daire elli sekiz ila (1 metrekare. M başına 67.000 ruble bir maliyetle) elli dokuz metrekare arasında olabilir. Böyle dairelerin toplam maliyeti üç milyondan dokuz yüz bin dört milyon yüz bin arasında olabilir.

seksen üç metrekare - Alan iki yatak odalı daireler benzersiz belirlenir. Her metre maliyeti altmış beş bin başlar. Yani, daire için beş milyon sekiz yüz bin beş milyon dört yüz bin ödemek zorunda kalacak.

Böyle varyantlar emlak LCD "Gençlik" sunuyor. Fiyatlar zamanla değişebilir. Nedenle, kaliteli bir konaklama almak için fırsatı kaçırmamanızı önemlidir.

evraklar

Web'de size konut kompleksi "Gençlik" (Podolsk) yapımı için tüm izinleri bulabilirsiniz. Aralarında - inşaat izni ve proje beyanı. Bütün iş zamanında yapılır, böylece orijinal belgelerin içeriğini ayarlamak gerek yoktu.

inşaat ilerleme

LCD "Gençlik" (Podolsk) - başarıyla tamamlanmıştır birçok projelerinden biri. Gayrimenkul yatırımcıları gereksiz yere endişelenmenize gerek yok. tamamlanan tüm işler, ev devreye edildi ve sakinleri kendi binalarına anahtarlarını aldı.

Sonuç

LCD "Gençlik" banliyö mimarisinin mükemmel bir örneğidir. İyi bir ekolojik durumun, altyapı olan bir yer, hem de mükemmel ulaşım erişilebilirlik - konut kompleksi Podolsk'ta kasabasında yer almaktadır. binalar zaten tam olarak hazır ve kısmen doldurulur. Ancak, fırsat hala oraya bir ev satın almak. Eğer konut kompleksi dikkat karar verirseniz, şirketin temsilcileri ile bir toplantı ertelendi yoktur. Bunlar planlı bütçesine uyacak ve arzularını ve ihtiyaçlarını karşılayacak mevcut seçenekler arasından bir daire bulmanıza yardımcı olacaktır.

Uyanık olun ve oluşturucu hakkında bilgi kontrol etmek tembel olmayın. Bu sinirler ve para tutmak, hem de layık projede tasarruflarını yatırım için yardımcı olacaktır. şüphe altında her şeyin detaylarını öğrenmek, herhangi nüansları göz önünde bulundurun.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.