MaliGayrimenkul

"Pist" - Yeni bir mimari yön LCD

Kazan - büyük metropol, özgürce Volga Nehri kıyısında yaymak. bir milyondan fazla bir nüfusa sahip. Ve bu metropolde yeri bir konut kompleksi bulmuştur "Pist." Kentin uçak alanında bulunan LCD. Bu, elbette, değil merkezi, ama bunun yeterince yakın.

Evler İlçe

Uçak yapı alanı yer haline geldiği "Pist" (LCD). geliştirici hiçbir şeye ihtiyacı biliyordu gelecekteki sakinleri için şehrin bu bölümünde inşa ediyor ve kolayca ulaşabilir.

Buna ek olarak, uçak inşaat alanı Kazan bir sanayi merkezidir. O, bu güne kadar gelişmeye asla kesmez. Şirketlerin çoğu bile bu bölgenin adını görülebilir havacılık sanayi, sürer. Bir helikopter fabrikası bile yoktur.

Leningrad sokakların - konut kompleksi "pist" inşa ediliyor Godovikova Street, ana trafik arter yakınında yer alır. karmaşık ulaşmak için ayrıca Aidarova sokaklarıyla, sokak Lukin dönüm yapabilirsiniz.

Tesisin Açıklaması

inşaat sonrası LCD "Pist" (Kazan) on kat vardır, her biri iki ev, olacaktır. Huzurevinde oluşturucu sekiz girişli her tasarladık. Bütün binalar son inşaat teknolojileri kullanılarak dökme çerçeve teknolojisi üzerine inşa edilir.

Binaların cepheleri bir hava boşluğu ile teknolojileri perde duvara yürütülmektedir. onlar da seramik granit levhalar ile karşı karşıyayız. Birlikte, cephe havalandırmak için bir fırsat değil, aynı zamanda güzel bir görünüm sadece yaratıyor. Buna ek olarak, geliştirici balkon bant cam uygulanır. Bu havadar kompleksinin mimari görünüm boyunca hissetmek verecektir.

altyapı

Şehirde "Runway" LCD olduğundan, neredeyse tüm altyapısının gelecekteki sakinleri sunuyor. Daha önce bahsedildiği gibi, Uçak alanı en gelişmiş biridir ve dinamik şehri geliştirmeye devam ediyor. Bu nedenle kendi halkı eksikliği sosyal altyapı tesislerinde yaşamazlar. Etki ve "Uçak" metro istasyonuna yakınlığı.

çocukları ile ve "Runway" LCD ev haline kime taşımak edenler, yakınlardaki okullarda yararlanabilir. Bölgede çeşitli vardır, sadece tercih edebilirsiniz. bunların her Önce yürüyerek ulaşılabilir. Aynı anaokulu hakkında söylenebilir.

biçimine hipermarketler gelen "Evde": Ek olarak, alan çocuklar ve yetişkinler için bir klinik, her düzeyde ve boyutta dükkan çeşitli vardır. bankacılık kurumları ve benzin istasyonları da vardır. Geliştirici hiçbir rahatsızlık yaşamamış ve geleneksel yaşam biçiminden yabancılaşmış değildi gelecekteki kiracılar için böyle bir durumla öngörülen kompleksin yapımı için yeri seçti.

Ve geliştirici karmaşık dairelerin bile sayısını aşıyor altıyüzellimilyonYTL park yerleri, sürücülerin yaklaşık halledilir onlar için donatmıştır. Ayrıca bir oyun ile donatılmıştır.

Dairelerin Planlama, maliyet

Toplam kompleks değişen düzenleri ve metrekarelik farklı sayıda 565 daireye sahiptir. düşük kırk beş metrekare bir oda olacak. En büyük - yatak odası. Onlar doksan metrekare ulaşacaktır.

Tüm daireler gelecekteki sahipleri gelecekteki konut onarımı ile ilgili tüm hayallerini gerçekleştirmek sağlayan sadece kaba bitiş oluşturucu sağlarlar.

konut kompleksi dairelerin maliyeti elli üç bin metrekare başına başlar. Yani, tek odalı dairenin sahibi biraz fazla iki milyon ruble mal olacak olan. Ama bu konut kompleksi tarafından sunulan dairelerin en yüksek fiyat değil "Pist." diğer binaların Yorumlar burada söylemek - konut ekonomi sınıfı.

Herhangi ailenizin zevke ve bütçeye uygun bu konut kompleksi uygun seçeneğinde şeyler bulacaksınız. birbirine bakan iki binanın karmaşık, yani inşaat çok yer, karayolunda ve araçlar arasında kapalıdır kompleksinin topraklarında yol açar. Ebeveynler oyun oynayan çocuklar için rahat edebilirsiniz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.