MaliGayrimenkul

Öyküsü olan Metrekare: rekonstrüksiyon sonrası St. Petersburg lüks gayrimenkul

Özellikle orta bölgelerinde gelişmesi için arazi yetersizliği, - Uzun bir geçmişi olan büyük kentlerin ortak sorunu. Moskova, bu sorun yenileriyle tarihi yapıların önemli bir bölümünü yerine izin bina mevzuatı, serbestleşme sayesinde çözüldü.

Ancak yapım aşamasında boş alan bu yöntemin mimari ve kültürel anıtların zenginliği ile St. Petersburg açıkça uygun değildir. Neyse ki, çözüm bulunmuştur: Mevcut tesislerin kardinal modernizasyonu. St. Petersburg'daki bu elit gayrimenkul sayesinde yeni binalar, aynı zamanda tarihi binaları ve hatta eski evleri, konfor, modern şartlara uygun olarak toplam rekonstrüksiyon tabi saray, sadece sunulmaktadır.

modernleşme özü kendi tarihsel görünümü aynı kalır hangi binaların içinin temel bir dönüşüme aşağı kaynar. Oldukça sık, bu binalar otantik bir düzen ve iç tasarım tekrar oluşturulur. Eski ahşap zeminler ve yardımcı programlar tam yerine tabidir. Ek eklentiler ve yüzme havuzu ve solaryum altında boşluk genellikle, restoranlar, barlar, sanat galerileri oluşturulur ve böyle devam eder. Özenli çalışma sonucunda yatırımcı benzersiz bir geçmişi olan bir bina, prestijli bir konuma ve konforlu, çoğu zaman iki yatak odalı daireler, doluluk için tamamen hazır hale gelir. Aynı zamanda varlıkların değeri önemli ölçüde artırır. merkezinde kapalı garaj inşaatı genellikle imkansızdır çünkü endişe tek nokta, park alanı olmaması.

Uzmanlar, mevcut eski binaların temelinde St. Petersburg elit gayrimenkul dayanıklılık, güvenlik ve en modern yeni bina kategorisinde altyapı geliştirme düzeyi açısından verim olmadığını söylüyorlar. tarihi evler, saraylar, kiralık evlerin, konakların ve villalar için talep çok yüksek olduğu için bu önemlidir. Yüksek tavanlar, eşsiz iç ve binaların dış cepheleri, hem de şehrin tarihine ait olma hissi işlerini yapıyoruz.

örnek sokakta konak Baur (Fontanki ve Neva nabrezhnyh açı), apartman tahmin etmek için ne kadar etkilidir rekonstrüksiyon çalışmaları mümkündür. Zakharyevskaya, St. Petersburg gayrimenkul geliştiricileri de 41 de yeni binalar ile nominal yeniden tarihi yapılar yer alacak olan tüm LCD yaratmak için projeler vardır. Bu tür eklektik yerleşim kompleksleri Smolni Avenue yaratmak için planlanmış. Mars ve kare ahır konut departmanı bulunan Ahırlarının Alan eski kışla olarak en pahalı gerçek vaadi biri - Rus, aynı zamanda dünya Lüks apart değil ile rekabet etmek mümkün olabilir ne olacağını tahmin.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.