Spor ve SağlıkKilo kaybı

Kefir diyeti Vadisi

zamanda ünlü şarkıcı Larisa Dolina kısa sürede, o mükemmel ayarları bulundu ve ince bir rakam sahibi olmuştur tüm inanılmaz dönüşümü hayret. Hepimiz yıldız kıvrımlı şekle sahip olduğunu gördük, bu yüzden bu değişiklikler birlikte şarkıcı yeni görüntüsünün heyecanla, sadece şokta tüm daldı. Larisa Dolina onların mucize diyet hakkında TV kanalları ve yazılı basın ile yaptığı röportajda konuşan başarılı dönüşümün sırrını gizli olmamıştı.

Daha sonra, bir yöntem popüler şarkıcı ve seslendi: Kefir diyeti Vadisi. Her zaman olduğu gibi bütün deha kolaydı: Bu diyetin ana bileşeni yoğurt olduğunu. Herkes bu ürünün nedeniyle içeriğe, son derece faydalı olarak kabul edilir biliyor kefir mantarların bakteriler, sopa ve çeşitli mikroorganizmalar. Hepsi birlikte tüm vücut üzerinde olumlu bir etkiye sahip ve hatta büyük ölçüde vitamin ve amino asit içeriğine, bağışıklık geliştirir. Doktorlar, kişinin günlük diyette insanlar nadiren yoğurt yemek böbrekler, bağırsaklar ve dolaşım ve sinir sistemi bozuklukları ile ilgili sorunlar hakkında şikayet söylüyorlar.

Larissa yıldızı başarı yarısını etkileyen inanmaktadır olarak kefir diyet Vadisi, aslında, vücudun hazırlanması ile başlar söyleyerek onun bazı sırları paylaştı.

Eğer bir diyet başlamadan önce Yani, yapmalıdır deşarj gün ve 24 saat boyunca yeme. Ama diyet sonrasında yavaş yavaş vücuda tanıdık yiyecekleri taşımak ve tatlı, yağlı ve nişastalı gıdalar önlemek için gereklidir. bitki çayı 50 gram yemeden önce içme alışkanlığı sağlanmalıdır ve zamanla, insan vücuduna son derece yararlı olur. eşit oranda, papatya, sarı kantaron, nergiz almak, bu çay Bunu yapmak çok kolaydır demlemek ve tüm bir saat içinde su, drenaj kaynar dökün ve elde edilen infüzyon içecek 50 oz. Günlük yemeklerden önce.

Kefir diyeti Vadisi Diyetinizi ortaya koydu, her biri yedi gün süreyle gözlemledi.

İlk gün haşlanmış (veya fırınlanmış) patates 400g dağıtmak gerekir.

Ertesi gün yiyecek 400 gr yağsız yoğurt tüketilmelidir.

Üçüncü gün iktidara meyve 400 gram gerekecektir. istisnalar da önerilmeyen bir diyet sırasında yemek, muz ve üzüm bulunmaktadır.

Dördüncü gün: Haşlanmış tavuk göğsü, yine 400 g gelemez. Bu nedenle, baharatlar, tuz ilavesi olmaksızın hazırlanmalıdır.

Beşinci gün. Zevkle (yasak hariç) olgun meyvenin favori 400 g yemek.

Gün Altı: gazsız su içmelisiniz 1.5 litre saflaştırılmış.

Ve diyetin son gün - yedinci, meyve 400 gr.

her gün yoğurt biri yüzde 0.5 litre içmeye ihtiyaç nedeniyle bir diyet "kefir" Vadisi'nden. Kesinlikle gün boyunca yiyecek dağıtmak nasıl önemli değil, ufak bir kısmı tarafından tek seferde ürün veya ayrımın belirtilen sayıda yemek - bu sürece belirtilen diyet gündüzleri yemiş gibi, fark etmez.

Kefir diyeti Vadisi oldukça kolay tolere ve ekstra kilo kurtulmak için karar birinden özel kurbanları gerektirir. Ve henüz tam Fazla kilolardan kurtulmak değil inanıyoruz olanlar için, diyet olmalı ve tekrar edilmesi gerekir, ancak bu yeme alışkanlıkları az 10 gün yapılmalıdır olabilir. Abartmak değil ve tüm vücut proteini, yağ ve karbonhidrat yeterli miktarda almalıdır sonra bu menüye 7 günden fazla sopa çalışmayın önemlidir.

Yıldız önerileri çok popülerdir ve internette şimdi her yerde, sen kefir sayfaları görebilirsiniz görüşler diyet Vadisi, kadınlar zevk memnun bırakmak hangi, çok popüler. Birçokları için bu bir rahatlama değil sadece mücadele etmek olmuştur şişmanlık, böyle bir diyet bel ve kalçada mevduat kaldırmak yardımcı olduğu, aynı zamanda ekstra santimetre ile. çok kısa bir süre içinde, vücutta hafiflik ve enerji patlaması hissedeceksiniz ve hayranlıkla ortakları yeni ince rakam hakkında övgü ile ihsan edecektir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.