Spor ve SağlıkKilo kaybı

Diyetler modeller - daha iyidir?

Her zaman bir kadın görür bir defile, podyuma, hangi modeli çalıştırmak üzerinde mükemmel bir figür, hemen ideale benzer olabilmek için kızarmış patates, pirzola ve soda, vazgeçmeye hazır! Ama her şey bu kadar basit mi? basitçe açlıktan veya istenilen sonucu elde yardımcı olmak için emin bir yol olması yeterli mi? Aslında, orada böyle diyet modellerinin gibi birçok farklı diyetler, fakat bunların çoğu sağlığa zararlı, bu nedenle kilo kaybı için belirli bir yöntemin seçimi kilo vermek yardımcı olmuştur şey size uygun değil, tam olarak ne seçmek için bir zihinle ele alınmalıdır tüm zamanların en ünlü manken!

diyet modeli - bu soruya detaylı bir çalışma başlarsa, bu "açlık grevi" ek olarak, ayrıca uygun olarak adlandırılır özel diyet, olduğu ortaya çıkıyor. Üç gün veya yedi gün: İki seçeneği vardır. aracılığıyla takip etmek - Bu varyasyonların ikisi de çok sıkıdır başladığımız, onlar, kırmaya tavsiye edilmez. Ama dayanıklılık ve büyük irade gücü, iyi ve iyi sağlık olması gerekir.

: İlk seçeneği düşünün üç günlük diyet. Bu yöntem çoğu zaman, çok önemli gösteri veya diğer olay için kullanılır yaklaşık dört kilogram kurtulmak mümkün kılar. Böyle bir diyet desenleri özü nedir? diyetin tamamı üç gün o değiştirilemez, aynıdır. Sadece bir yumurta yemek için izin kahvaltıda, için ilk haşlanmış pişirmek için gereklidir. iki buçuk saate sonra öğle gelir ki, artık az yağlı süzme peynir ve bir bardak su veya şekersiz bir fincan çay, bal ve diğer tatlılar fazla 125 den gram yiyebilirsiniz. Bu "yemek" İki buçuk saat sonra gelen öğle yemeği için tekrarlanmalıdır. Akşam yemeğinden Hakkında, bu üç gün unutabilir, hatta hatırlamak deneyin vermedi, sonuçları hakkında düşünmek gerekir!

Daha önce bahsedildiği gibi, diyet desenleri haftalık olabilir. Bu yöntemin özü günlük kalori tüketilen miktarını sınırlamak etmektir. tüm gün boyunca, toplam 1000 işareti geçmemelidir Ama mümkün (şekersiz çay, su) kadar sıvıyı içmeye ihtiyaçları olduğunu hatırlamak önemlidir. Bu toksinler ve atık madde çekilme, vücut temizlemek için yardımcı olacaktır. şeker varlığı üzerinde unutulabilir.

Peki yemek gerekiyor? Kahvaltıda üzerinde iki yumurta, haşlanmış veya yağsız et 50 gram ile sınırlı olmalıdır. Bir bonus olarak, tereyağı ince bir tabaka ile yağlanır siyah ekmek, bir dilim ekleyebilirsiniz, içki yeşil çay, veya normal kaynamış ılık sudur. İkinci kahvaltı sadece su veya çay oluşur, başka bir şey kullanılamaz.

modeller için böyle bir diyet bir akşam yemeği için kendinize limon suyu ile tatlandırılmış geleneksel fasulye, yeşil bezelye ve ıspanak gelen salata 300 gram, 100 gram tedavi verir balık az yağlı çeşitleri veya et. Tatlı - Meyve biraz, onlar tuzlu olması gerekir. Aşağı ne yıkayın? Yani şekersiz doğru, su veya çay var. İkinci kahvaltı olarak sadece sıvı - Öğle yemeğinde. Günün son kez en geç akşam saat yedide birden yemeye. Bulaşık olarak aşağıdaki gibidir: siyah iki dilim ekmek, yeşil sebzeler (kesinlikle taze) artı çay / su 300 gram maksimum.

Yaklaşık 9 pm kısmında, akşam çayı tekrarlayabilirsiniz. Bu mod bir hafta boyunca gözlemlemek için gereklidir. Eğer sağlık sorunları varsa veya hafta asmak emin değilseniz, girişim ayrılıp kilo vermek daha yumuşak yol bulmak için daha iyidir.

Diyetler modeller - hatta mide veya diğer sindirim organları ile en ufak bir sorun varsa organizma için gerçek bir test, sonuçları önemli olabilir çünkü. üç günlük diyet yardım etmek - Bu durumda, vücut sağlıklı ve kaybedersem ağırlık sağ birkaç gün sonra gösteri daha olmalıdır. Biz daha ciddi sonuçlara ihtiyacımız? Ayrıca bir sorun var mı, biz bir hafta boyunca oturup sonuçlarla bir diyet tadını çıkarın!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.