Spor ve SağlıkKilo kaybı

Dambıl ve barbell ile Romen özlem

Rumen özlem - Bu egzersiz, Romanya'dan halterci onuruna adlandırılmış. Bu ülkede sporcular gücünü etkiler ve tüm yarışmalarda birinci oldu zaman önceki zamanlar oldu. Geleneksel itibaren deadlift , bu egzersiz çubuğu değil katta, orta buzağı indirilmesi gerektiği gerçeği ile karakterizedir.

Bu özellik geri peretruzhdaetsya ve egzersiz yaklaşımlar sayısını artırmaz verir. Ayrıca yaralanma tehlikesini azaltır. bacaklar hafifçe kıvrık olmalıdır. Bunlar, Romen itme farklıdır Bir yandan, hafif değişikliklerle ilgili bu sallanmaya izin kalça ve kalça.

Doğru Romen deadlift nasıl gerçekleştirilir

Raftan kabuğunu çıkarın ve kalça onu yalın. Omuzlar ve aynı zamanda geri düz olmalıdır. Sonra yavaş yavaş geri bükme değil öne doğru eğilme başlar. Acı çubuklar alt bacak yalın gerekir ve onun orta ulaştığında, durdurmak ve ters hareketi başlatmak için gereklidir. Onu zorbalık gerekli değildir, kafa, bu egzersize omurga doğrultusunda olması gerektiğini unutmayın.

istenilen sonucu yaralanmasını önlemek ve almak için, kesinlikle tarif kurallara uymak gerekir. hemen maksimum ağırlığı ile yerine getirmeye çalışmayın. Ağır egzersiz Romen deadlift, ekipman gerekli çalışmalar yapılmalıdır. Doğru şekilde yapılırsa, bu egzersiz yakında sizin için bir üs haline gelecek bacaklar egzersiz.

hatalar başlayanlar İÇİN İPUÇLARI

ağırlıklar ile Romen çekiş basit bir deney değil. Başlıca hata başlayanlar Eğer shin onu basın tüm hareket boyunca ihtiyaç oysa çubuk, zemine gönderilmiş olmasıdır.

Yani, "Romen aşerme" uygun egzersiz için sımsıkı doğrudan biraz yukarıda ortalama sonrası yukarı çekmek gerekir. Büyük bir ağırlık ile, gerekebilir karpal bandaj hareket aralığını arttırmak için, ve küçük bir tepeye. bacaklar sırt düz, alt bacak yere dik düzenlenir diz, kıvrık olmalıdır.

Mermi kullanım kalçayı yetiştirmek. kurtarma hızlı olmamalı unutmayın, ancak kararlı ve kontrol edilebilir. En kısa zamanda dikey pozisyona kalkmak gibi alt kabuk, hafifçe bacaklarını bükme. Hareketin başında geri düzeltmek ve derin bir nefes alın. bar düşürülmesi, nefesinizi tutun. Hareket en yüksek noktası nefes. Sırtıma bir göz tutmak için aynada kendine bakarak egzersiz sırasında - düz bir çizgi olmalıdır. merminin iniş sırasında, kişinin kalçasını iterek olduğunu düşünün.

Rumen itme çubuğu ile gerçekleştirilir, dambıl ile olabilir. Bu karmaşık egzersizle çok ciddiye tedavi edilmelidir. Bu arkasına yaralanmalar olan insanlar için uygun değildir. Buna ek olarak, gövde hareketlerini kontrol etmek önemlidir, geri dışarıya viraj yok. Bu kesinlikle yasaktır. Bu hatırlamaya değer ve mermi veya çok fazla ağırlık keskin yükseliş yaralanmaya neden olabilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.