Spor ve FitnessKilo Verme

Diyet Vadisi: Zayıflama, menüler ve kullanım önerileri

Hızlı kilo kaybı için diyet Vadisi - belirli bir süre için 7 kg'a kadar kaybetmenizi sağlayan 1-2 hafta boyunca tasarlanmış bir beslenme şekli. Yıldızın net bir örneği - Larissa Dolina - ilham almaya ve ek ahlaki tutumlara ihtiyacı olan kişilere menüdeki kısıtlamaları dikkatlice izlemelerine yardımcı olacaktır. Aslında, yoğurt temelli bu diyet, yıldızın kendisi tarafından keşfedilmedi, adını sadece fazla kilo alma çabucak bu yöntemin yaygınlaştırılmasını teşvik etti, ancak etkililiği ona bağlı olanlar tarafından ispatlandı. Diyet Vadisi, yorumları, menüleri ve önerileri hakkında - makalemizde daha fazla bilgi bulabilirsiniz. Ancak, tüketilen kalorilerin kısıtlanmasının, vücut için bir stresin yanı sıra başta sindirim sistemi olmak üzere kronik hastalıkların alevlenmesine neden olan bir faktör olduğunu unutmayın, bu nedenle başlamadan önce bir doktora veya bir beslenme uzmanına danışılması kesinlikle önerilir. Düşen ağırlığın kişinin obezitesine bağlı olarak değişebileceği, basitçe, tartı ne kadar ağırlık kazanacağının da bu diyetin tamamı boyunca kaybedilecek olasılığın daha fazla olacağı da dikkate alınmalıdır.

Diyet Larisa Dolina: Bir haftalık menü

Bu yüzden, fazladan kilolardan kurtulmaya karar verdiniz. Bu nedenle, Pazartesi veya haftanın herhangi bir gününden itibaren aşağıdaki menüyü takip etmeniz gerekir. Gerekli ürünlerle birlikte pozitif duyguları depolayın ve zihinsel olarak vücudunuzu kilo kaybına ayarlayın. Bu, arızaları önlemenize ve güç vermenize yardımcı olacaktır. Diyet Vadisi, olumlu olmasına rağmen oldukça sert olan incelemeler, yağ ve karbonhidrat tüketimini çok kısıtlıyor, artı 18 saat sonra herhangi bir yemek yapmaya izin vermiyor.

Bütün diyetiniz 6 parçaya ayrılmalıdır - öğle yemeğinden önce 8, 10, 12 saattir ve akşam saat 14, 16 ve 18-00 arasında yemek yemene kadar. Eğer geç yatarsanız, zaman aralıklarını değiştirebilirsiniz. Ayrıca, diyetin ilk gününden önceki akşam akşamları, temizleme lavmanı yapılması önerilir; ayrıca, 7 gün boyunca otların kaynatılması için St. John's wort, marigold ve papatyalar önerilir. Ancak aslında menü ve menü.

Gün 1

Belirtilen 6 yemekte, üniformalı (deri ile) kaynatılmış 5 orta boy patates yemelisiniz. Ayrıca yarım litre düşük yağlı kefir içmek.

2. Gün

Bu sefer oldukça zayıf bir menü, 200 gr az yağlı ekşi krema (% 10'luk bir ürün almak daha iyi) ve yarım litre kefirden oluşacaktır. Otların kaynatılmasını unutma.

3. Gün

Birkaç öğün 200 gram süzme peynirine (tabii ki az yağlı ve her zamanki ekşi krema ve şeker olmadan) ve bir buçuk kefir bölmeye ihtiyacınız var.

4. Gün

Bugün cilt, tuz ve baharatlar olmadan pişmiş yarım kilo tavuk göğsü yeme izniniz var. Ve, her zamanki gibi, bir paket kefir (0.5 litre) iç.

5. Gün

Bu gün taze sebze ve meyvelerin bol olması sizi memnun edecektir. 1 kg elma yemelisiniz ve tatlı çeşitlere göre asidik, yarım kilo taze havuç ve 300 g ıslatılmış prunes almayı tercih edersiniz. Ve zaten tanıdık yarım litre kefir iç.

6. Gün

Diyet neredeyse sona ermektedir ve belki de ölçekte önemli kilo kaybı gözlemliyorsunuzdur. Biraz daha acı ve 6 yemek ye bölün. 1 litre kefir. Ne yazık ki, bugün başka hiçbir şey yapılmıyor

7. Gün

Bugün, irade gücünü test edeceksin - gün boyunca 1 litre maden suyu içerek diyetin sonunu işaretleyebilirsiniz. Ödeyebileceğin tek şey bu.

Daha fazla kilo vermeniz gerekiyorsa, diyeti ilk yediden yedinci günü tekrarlayın. Üçüncü hafta tavsiye edilmez. Ayrıca, bu diyetten kademeli olarak çıkmanız gerekir - bir diyet tamamlandıktan sonra, en sevdiğiniz yiyecekleri hemen emebilir , makarnalık buğdaydan beyaz et, az miktarda sebze ve meyve, tahıl ve makarna içeren bir diyetle başlamak en iyisidir . Böylece, sadece sindirim sisteminize zarar vermezsiniz, aynı zamanda yeni bir ağırlık kazanırsınız.

Diyet Vadisi, kilo verme değerlendirmeleri

Fazla kilogramdan kurtulmak için yukarıdaki menüyü kullananlardan gelen çok sayıda yorum ve geri bildirim incelendiğinde, aşağıdaki ana sorunları ve faydaları görebilirsiniz. Böyle bir diyette oturmanın oldukça zor olduğunu, çünkü kalori içeriği bakımından çok sınırlı bir ürün seti öngördüğünü ve sözde içeriği içermediğini belirtiyorlar. Lezzetli yemekler. Mineral su içmek için son 6 gün boyunca gastrik kapasitenin önemli ölçüde azaldığı göz önüne alındığında son gün de herkes tarafından korunmaz, kolay değildir.

Ağırlık gelince, başlangıç göstergelerine bağlı olarak vücut ağırlığındaki azalmayı 4-10 kg olarak not edin. Bu durumda, kayıp kilogram, fazla yağ ve karbonhidrat içermemekle birlikte daha fazla veya daha az doğru beslenmeye bağlı kalırsanız geri dönmez. Belki de diyet Vadisi'ni seveceksiniz, bu diyetle ilgili değerlendirmeler genellikle olumlu (çok az Web kullanıcısı kilo vermediğinden şikayetçi). 2-3 gün boyunca gözlemleyebileceğiniz ilk sığlık boblarını, etkinliğini yanı sıra, ağırlık azaltmak için diğer yollarla karşılaştırarak etkinliğini işaretleyin.

Sonunda, herhangi bir diyetin temel bileşeni, ekstra kilo vermenin yanı sıra önerilen diyet menüsüne uyma arzusudur. Zaten birçok kişi zaten kilo vermeyi başardı ve güzel bir ince figür elde ettiyse, kesinlikle sizin için çalışacaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.