TeknolojininElektronik

Klima dış ünite olmadan nedir

dış ünitenin olmadan Klima da mobil olarak adlandırılır. Bu kurulum için özel beceri gerektirmez ve elverişli bir konumda yer almaktadır. yerden başka bir yere taşımak için kolay hale getirmek için cihaz sağlam bir katlama kolu ve tekerleklerle donatılmış

Bu dış ünitenin olmadan klimalar çoğu, fiyatı orta fiyat segmentinde (yaklaşık 10 bin), vb. D. Gördüğünüz gibi evler, daireler, küçük ofislerde kullanılan ve içinde olması dikkat çekicidir, cihaz bu tip montaj için idealdir imkansız olduğu ön cephesindeki odalarda harici birimi kurulur.

Cihazın avantajları

  1. Sen ev dışında herhangi bir yükleme işi harcamak gerekmez. cephe sadece iki küçük yüklemek için gereklidir, çünkü yapının dış görünümünü muhafaza etmek mümkün olacak dekoratif örgü, her renkte boyanabilir.
  2. yetenek işlevselliğini zarar vermeden tek bir ünitede sisteminin tüm bileşenlerini yerleştirmek.
  3. klima üretimi çevre dostu soğutucu kullanan bu yana, ortamınızda ilgilenir.
  4. dış ünitenin olmadan Klima yüksek enerji verimliliğini gösterir ve elektrik tasarrufu sağlarlar.

böyle bir cihaz yükleyerek, hesaba sıcak hava, açık pencere, bir pencere veya kapıdan kıvrımlı boru kanalını kullanarak klima boşaltılır gerçeğini almak önemlidir. Genellikle, bu hortum ayarladığınız satın alınır.

eksileri

Tür cihazların eksiklikler çok, çok küçük olduğuna dikkat etmek önemlidir. fazla otuz metrekare ve oldukça gürültülü çalışır - - Böylece, dış ünitenin olmadan klima küçük alanlarda faaliyet 40-50 dB.

enstrümanlar Unico

Dış ünite Unico olmadan özellikle kayda değer bir klima. Bu şirket tamamen binanın iç ve dış görünümüne çağdaş gereksinimlerini karşılamak, HVAC ekipmanları gelişiminde devreye girer. Buna ek olarak, işletme kolayca kurulabilir ve serbest hareket edebilen klimalar, üretir.

Unico ilk klimalı, dış ünitenin ile donatılmamış olması dikkat çekicidir. Burada, tek bir davada tüm bu genellikle bölünmüş sisteminin iki bloktan bulunur olduğunu. bu yüksek irtifa uzmanları için işe gerekmez çünkü bu tasarım, kurulum kolaylığı ile karakterizedir.

Ne kalmak?

Klimayı Seçimi dış ünitenin olmadan, cihazın bulunduğu odanın alanını hesaplamak için önemlidir. Yani, örneğin, uzay giysisi 1 kW Klima on metrekare. Ama bu rakam karıştırmayın güç tüketimi!

Dış üniteyi yok Modern klimalar, bazı ek seçenekler, uzaktan kumanda, hem de farklı renklerde modeller vardır, sabit bir cihaza aşağı değildir. Bir nispeten ucuz klima için iyi ekipman olduğunu kabul ediyorum. Başarılı Alışverişe.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.