Spor ve SağlıkKilo kaybı

Estonya diyet: kurallar, güç kaynağı devresi, kaba bir menü, yorumlar

Ne kadar diyetler inşasına ağırlık ve farklı yaklaşımlar kaybetme hakkında söylenen, ama yine de konu en popüler olmaya devam etmektedir. Ve her kadının bir kez daha vardır öncekinden daha kolay ve daha etkili olacağını tam olarak sistem bulmak istiyor. Ama en önemlisi, hızlı ve Thumbelina içine minimum çaba çevirmek ile sağlar. Mucizeler olmaz, ama etkili bir diyet var, ama sadece bir yumruk tüm cesaretinizi toplamak zorunda ve gerekli koşullara uymak.

Altı gün veya uyum için bir yol

Bu, ne kadar ve Estonya diyet sürer. Bazen farklı bir isim altında bulunabilir - "yaprakları Altı", ancak ortak rağmen, farklı bir sistemdir. Aslında, onun geliştirici Tallinn, Estonya kentinde yaşıyor. Onun onuruna ve kilo kaybı için sistemde denir edilmiştir. Bu varlık içinde en titiz ve oldukça verimli modeli bugün.

Estonyalı diyet - hatta bir tane, ama karmaşık bir etkisiyle hesaplanır monoprogramm bir dizi değil. Sonuçta oldukça basit - her gün sadece tek bir ürün yoktur. yeme elma sahip olacak fikrini (pirinç, kara buğday, arpa, peynir) kabul etmek zor mono normal akışında. Ve burada ertesi sabah diyet değişikliği. Ancak, kendin için bir diyet yaşamış olanlar olmazlar daha kolay derler. Ama bu güzellik uğruna yapmaz.

En önemli özellikleri

Dediğimiz gibi, Estonya diyet önemli bir ürün günlük menü mevcut olduğu gerçeğine dayanmaktadır. toplam kalori alımı oldukça düşük tutulur. Başka bir önemli nokta - tamamen tuz ve baharat kullanımını ortadan kaldırmıştır. Bu aşırı sıvı kurtulmak yardımcı olur. kırılacak, İncelemeler hayatta değil mümkün olsaydı bakılırsa, çekül yaklaşık 6 kg olacaktır. Bu çok iyi bir sonuçtur.

etkinliği sırrı

Neden Estonya diyet diğerlerinden sıyrılıyor mı? sistemin katılığından rağmen, kullanımı doktorlar onaylaması, aslında. она не только не навредит, но и позволит привести фигуру в порядок, очистит кишечник и даст ощущение легкости. Bunun doğru kullanımı ile sadece zarar vermez, ancak bağırsak temizlemek ve hafiflik hissi vermek için rakam getirecektir. Benzer bir sistem cerrahi hasta hazırlamak için cerrahlar tarafından kullanılır. Geliştirici sadece yağ rezervlerini azaltan hakkında değil, aynı zamanda kurtarma etkisi sadece dikkat çekmek, tıp konusunda çok bilgili olduğunu.

употребление супа. Böylece, altı günlük diyet çorbası sürekli kullanımını gerektirir. Bu verimlilik temelinde yatan budur. yemekleri pişirme sırrı çok basittir. Sen kafalarına 6 soğan, dolmalık biber 2 domates 0,4 kg 1 lahana, maydanoz kökü 1 ve 4 havuç gerekir. Bazı tavsiye ayrıca kereviz koymak, ama bu herkes için değil. Tüm sebzeler bir saat parçaları ve kaynama halinde kesilir. Nazik temizleyici, esansiyel vitamin ve eser elementler ile vücudu doyurmak - Bu beklenen etkidir.

içme rejimi

Bu aynı zamanda zaman verilmesi gereken önemli bir sorudur. Oldukça sık, beslenme ile danışma için gelenlere içebilirsiniz ne kadar bilmiyorum. Cevap basit - daha iyi, daha fazla. Ancak, Eğer kronik bir hastalık var, özellikle zarar vermez bir kardiyolog ve nefrolog ile istişarenin unutulmamalıdır.

Sağlıklı bir kişinin saf iki litre su içmeye için günde herhangi bir zorluk teşkil olmayacaktır. Bu diyetin geliştirici de suyun önemi hakkında konuştu. En azından mide doldurmak açlığı tatmin edebilir. позволяет быстрее выводить из организма продукты обмена и ускоряет процесс снижения веса. Bu su daha kolay metabolik ürünlerini salgılamak ve kilo kaybı sürecini hızlandırmak için yapar. sizin için olduğu kadar içebilirsiniz, doktorunuzla karar, ancak genel öneri - en az 1,5 litre günde.

müdahaleci seçenek

Eğer omzuna altı günlük diyet, sonra bu yöntemi tercih emin değilseniz. Bu aynı sistem, ancak birkaç günah, sonuna kadar "tahammül" ve bozulmasını önlemek, kısıtlamalardan muzdarip daha az tanır. Menü hoş bir çeşitlilik yapmak günlük değişiklikleri içerir:

  • Bizim meyve ilk günü. Muz ve yasak altında üzüm, ama geri kalanı kısıtlama olmaksızın kullanılabilir. Bu lif ve vitaminler ile vücut doyurmak için harika bir yoldur. Ayrıca çorba çözüldü.
  • İkinci gün bir sebze var. Gıda çiğ, buğulama, haşlama yenebilir. Yasaklı baklagiller, tuz ve tereyağı.
  • Üçüncü gün sınırsız çorba yemeyi içerir. patates ve muz hariç İzin verilen meyve ve sebzeler.

  • Eğer Tatlıyı kaçırdıysanız, o zaman bu gün size biraz rahatlama getirecektir. Altı muz ve süt sekiz gözlük minimum yağ oranı kadar izin verir. Buna ek olarak, kısıtlama olmadan çorba yiyebilirsiniz.
  • Şüphesiz Zaten normal bir yemek ve protein ürünleri gibi var. Sen hiç yağ ile haşlanmış sığır eti 350 gram ve 6 taze domates yiyebilirsiniz. İlk - herhangi bir kısıtlama olmaksızın.
  • Altıncı gün zaten kolay olacaktır. Bugün sebze, et ve çorba herhangi bir sayı olabilir. Eğer kontrendike olduğu kadar bu tuz ve baharat unutmayın.

Diyet sonrası ilk gün

tuzlu ve tatlı, ekşi ve keskin biraz fazla olmadan Yani acı saati. ölçekler bazı sonucunu göstermek ve şey yemek mümkün görünüyordu. Biraz bekleyin. Yedinci gün kesindir, bu yüzden çorba menüsünde yer alıyor. her yemekten önce bir tepside yiyin. Bu beden normal diyete uyum sağlayacaktır. Menü lapası, meyve suyu, süt ürünleri, tavuk eklenebilir. Henüz hiçbir şey kızartılmış edilmemiştir önemli şey, yağlı ve zararlı (krem kek, mayonez ve ketçap).

Sıkı diyet seçeneği

aynı süre için 10 kilogram veya daha fazla kaybetmek gerekiyorsa, ağır topçu kullanmak zorunda kalacaktır. bu mükemmel diyet Estonya için. Menü çok kötü bir yumruk irade tüm gücü toplayarak, buna uyum zorunda kalacaktır.

  • İlk gün. 6 yumurta kaynatın. Bunlar günlük diyet oluşturuyor. на 6 приемов пищи, то есть на один раз будет как раз по яйцу. O bir kez sadece bir yumurta olan en, yani 6 öğün bütün hacmini paylaşmak çok önemlidir. İncelemeler bakılırsa, açlık çok zarar Ancak oldukça zor ekmek, tereyağı peynir, tatlılar ve birçok diğer ürünler geçmesi, gerekli değildir.
  • İkinci gün daha da zordur. Sen süzme peynir sadece 100 gram minimum yağ oranı var. birinde yemek '20 koydu
  • Bugün daha kolay tekrar olacak. Kaynatın tavuk göğsü 0,7 kg 5-6 öğün olduğunu gerektirir.
  • Eğer patates kaçırdınız mı? Me 6 kökleri pişirin.

istediğiniz kadar yeşil elma yeme son günü. Tabii ki, biz dikkate tuz reddi alır.

Diyet çıkın

elde edilen sonuçları korumak için, yine günde en fazla 1700 den kcal diyet uymak (en azından) 14 gün var. diyetin temeli protein gıdalar, sebze ve meyvelerdir. herhangi bir yağ su üzerinde lapası - Ayrıca güzel bir yemek. Buna ek olarak, ekmek ve şeker en aza indirin.

un gibi, daha sonra az miktarda vücuda yararlı ve gereklidir. Ancak kepek unu ürünleri seçin ve sabah onları yemek daha iyidir. Ama tatlılık sonsuza diyet kaldırmak için daha iyidir.

kilo kaybetme deneyimi

Herkes Estonya diyet gibi onların durumun kendi görüşünü, ancak çoğu kadın vardır. Yorumlar çorbası diyeti sürümü oldukça tolere edilebilir olduğunu vurgulamak ve aç bile yok. Bu durumda, belirtilen süre için kilo garanti edilir. Ama önemli olan - bu tekrar kilo değil. Onların beslenme izlemek tuz ve şeker olmadan oruç günleri düzenlemek için tavsiye edilir geç yemekleri ve farklı lezzetler. Sonra yıllarca sonuçları kaydetmek için tüm şansını.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.