Ev ve AileBayram

Balon Renkli girlantalr şenlikli iç katacak

Er ya da geç, gün hoş bakımlar ve gürültüsünden dolu, gel. Bu kırmızı günlerle içinde takvimde işaretlenmiş için de geçerlidir - Yeni Yıl, 8 Mart, Mayıs, vb veya kişisel ve aile tatil - .. Doğum, evlilik yıldönümü, iş yerinde terfi. hoş anılara büyük bir şekilde kayda değer Bu neşeli olaylar önümüzdeki yıllarda bellekte kalmıştır.

zaferi için önkoşul bir mekan, parlak ve pozitif iç dekorasyon. odaya bir festival atmosferi vermek için aksesuar çok çeşitli bir sürü vardır. Örneğin, balon Garland.

çelenk biri çeşitliliği - bu dokuma ile yapılır. Bu nedenle, orijinal ve karmaşık bileşimin çeşitli geleneksel her türlü bulunmaktadır. Fantasia festivali organizatörleri tüm günümüze kadar canlandırıcı büyüleyici ve büyüleyici bir ortam yaratmak için balonlar yardımı ile yardımcı olacaktır.

çelenk jel-formu duvarlar ve yapılara topları düzeltmek için ihtiyacı ortadan yardımcı olur. Yani helyum kaynaklanmaktadır - Havada çok daha hafif olduğu bilinir gaz, topun kendisi toplu üstünde tutulur.

Balon bir çelenk şeklinde süslemeler bu tür geniş bir kapsamı var ve kapalı alanlarda sadece kullanmak sınırlı olmadığını belirtmek gerekir.

Rüzgarda eğlenceli topları renkli zincir, dörtte üzerinde uzanmış ya da göz, sütun sarma binalara sevindirici. Onlar evlerin, gemilerin, alışveriş merkezleri, otomobil galerisi ve diğer masif nesnelerin cephe süslüyor.

kendi elleriyle balon askıbezekler

kendi elleriyle balon çelenk örgü, evde, hiçbir zorluk yoktur. Bu özel bilgi gerektirmez.

balon bir çelenk ve bunların gerekli sayıda hesaplanan uzunluğunda başlayın. Misina bir stok alınır - tercihen üç metre uzunluğunda zincir planlanan görüntüleri. O gergin ve her iki uçta sabit.

Zaman kazanmak için, o balonlar özel birimler şişirme önerilir.

şişirilmiş topları bir çift "kuyruk" ile birbirine bükülmüş göre bağlı. Bundan başka, "kuyruk" iki top bir kombinasyonu ile sonuçlanan, sıkı bir şekilde bağlanır.

Bu prosedür, geri kalan diğer topları ile tekrarlanır.

İki bağlar bir haç şeklinde birbirine sabitlenmiştir eşleştirilmiş 4 topları demetleri oluşturmak. İstenirse, demet bunlardan birinin "kuyrukları" ek topu vidalama ile 5 topları artırılabilir.

on line topları demet "bir Dikilen" ise, kendi ekseni etrafında topları sarmak istiyorum. on line sabitleme kez ve paket sürekli olacak yerinde yapıldığını unutmayın. bağlar arasında olta daha fazla hareket etmesi, aşınma ve hasar montaj topları yerlere yol açabilir.

Bundan başka, birbirlerine yakın aynı ihtiyaçlarına cevap vermek üzere şu ligament sabitlenir.

Son aşama, hat üzerinde bütün bağlar araya çekimi sonrasında, çelenk nihai montaj olduğunu.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.