Kendini yetiştirmeMotivasyonları

Alışmak zordur, ama buna değer bu kadar: 8 sabah ritüelleri

Larks dünyaya hakim. En azından böyle bir sonuç çalışmanın ardından Leipzig Üniversitesi'nde bilim adamları tarafından yapıldı. "Sabah insanlar akşam türlerine göre daha aktif" - dediler. Ama aktif sabahçı olmak - sadece herkesten önce uyanmak değil. Bu bir yaşam tarzı. Güne başlamak için, Bir anda, bazı iyi alışkanlıklar öğrenmemiz gerekiyor. Aşağıda alışmak zordur sekiz sabah ritüel vardır, ancak bunlar değer.

acı erken kalkmak

Özür, baykuş değilim, ama zaman uyum.

Laura Vanderkam, "en başarılı insanlar kahvaltıdan önce ne yapacağım" zaman yönetimi ve yazar bir uzman tarafından yürütülen 20 yöneticilerin bir ankette, olarak,% 90'ı hafta içi 6 saat kadar uyanık olduğunu söyledi.

Evet, korkunç gelebilir, ama daha önce zamanla yatmak eğer böyle erken uyanış acı verici gereklilikten çok, norm haline gelecektir.

ücret ile başlayın

Evet, aramızda güneş doğmadan bir egzersiz istemek üstün insanların vardır. Bununla birlikte, çalışmak için şafakta uyanma ihtimali geri kalanı için, bu iyi bir fikir gibi görünmüyor.

Ama aslında sabah - bir egzersiz için mükemmel bir zaman. günde bir kez en az bir ücret başlayarak, onu terk etmek mümkün olmayacaktır.

ABD Başkanı Barack Obama vücut geliştirme ve kardiyo Her güne başlar, ancak Heyecan CEO'su Dzhek Dorsi İş Insider Anis Purbasari göre, üç tekrar yedi dakikalık egzersiz yapar.

"Bu, inanılmaz meşgul insanlar var - Vanderkam diyor -. Onlar üzerinde zaman harcamak, bu önemli olmalı."

Protein kahvaltı

Protein shake Çırpıcı kahvaltıda biraz yumurta veya süzme peynir kızartmak. Sonuçta proteinleri iyi karbonhidratlar daha gün başlamak için uygun olmasıdır.

Ve, evet, sizi harekete geçirir ve bütün gün için sesi ayarlar, herkes herkesin kahvaltı hazırlamak için zaman bulmak zordur, meşgul, ama en önemli öğünü olduğunu.

öncelik

Sessiz sabahları ne olursa olsun dikkat dağıtıcı, önemli iş projelerine odaklanmak için mükemmel bir zaman olabilir.

Gün boyunca toplantılar ve sonları onu rahatsız nasıl fark beri bu iş stratejisini kullanarak Laura Vanderkam. O zaman işe erken sabah almaya başladı ve her gün biz bir öncelik projesi, sostredotachivalas üzerinde seçin. Söylemeye gerek yok, hiç kimse meslektaşım ve başka hiçbir görev sabah 6:30 da ona dalıp değil midir?

kişisel projeler için zaman ayırın

Bir gün için kolaydır ve bütün gün saati boyanmış ise, kendi kişisel proje için vakit bulamadık - iş, randevular, görevler. Akşamları, yorgun Aç ve bir şey düşünmek istemiyorum. Yani kendi zamanlarında olarak izole en az bir saat sabah birçok başarılı insanlar, daha önce resmi olarak güne başlamak yüzden.

Chicago Üniversitesi Tarih Öğretmeni Batı Afrika dini politikası hakkında bir kitap üzerinde iş yerinde 6 ve 9 saatleri arasında zaman geçirmiş olduğu Vanderkam söyledi. O dergilerde makaleleri okumak ve eğitim temel görevlerini yapmaya başlamadan önce birkaç sayfa yazdım.

seviş, ya da en azından eşiniz konuşmak

Akşam, daha büyük olasılıkla size günün faaliyetlerinden yorgun. Partnerinizle sabah ritüeli gibi birçok başarılı insanlar zaman geçirmek nedeni budur.

"Ayrıca - Vanderkam ekler - Sonuçta gün için enerji ile şarj için erken seksten daha iyi ne olabilir, düzenli seks daha akıllı, gelirinizi artırmak ve kalori yakmak için yapabilir?".

Onlar her sabah seks olmasa bile, pek çok çift sadece konuşmak bu kez kullanın. "Örneğin, - Vanderkam notlar - yürütme BlackRock müdürü ve New York'a varoşlardan eşi seyahat Onlar hafta hayatlarını, mali, ev işleri listeleri ve planlarını tartışırken, bu saat süren bir yolculuk geçirmek her sabah.".

sessizliği Enjoy

Hayat çıldırtıcı olabilir. O sıkı bir zamanlama bir dakika kurtarmak için pratikte imkansız olduğu için, bazı sessiz anların bulunması genellikle zordur. Eğer sabahları meşgul her zaman Ve eğer, bu sessizlik ve huzur için zaman yapmak mümkün olacak nerede hayal etmek zor.

Ama meditasyon pratiği - değil zaman kaybı. Her günün başlangıcında sessiz tefekkür en az birkaç dakika "rezerv" deneyin. Sen, gökyüzüne bak, doğanın güzelliğinin tadını Hedeflerinizi ve rüyalar, ya da ne zaten düşünmek ve sadece bile düşüncelerimde bir duraklama ve sessiz alabilir.

arifesinde hazırladığı planın, Stick

Ne olursa olsun sabah geçirmek nasıl sen onun için plan yapmaya arifesinde başarılı bir gün için kendinizi kuruyorsanız. Onlara sadık kalın - yararlı bir alışkanlık.

Bir liste şeklinde elinizin altında bilgi sahibi olmak çok uygundur. Akşam yaz kahvaltıda ve ne gün için yapmanız gereken yemek ve bunu daha sonra yapacağız.

Bütün bunlar çok basit geliyor, ama geceleri eve döndüğünüzde sadece bir kadeh şarap ile koltukta düşmek ve yarın için tüm düşünceleri terk etmek, çok cazip. Bu yorgunluk yenik etmeyin, bir taslak yazın.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.