Spor ve SağlıkKilo kaybı

Yanan kalori: En popüler yöntemler

Yalnızca enerji açığının koşullarında kilo kaybedebilir. Sadece belirli limitlere kadar güç sınırlayın. diyet az 600 kalori ise, hissetmek ve performans önemli ölçüde azalacaktır. Hatta mahkumlar toplama kampları, o iş yapmak amacıyla, titiz Almanlar 24 saatte 600 kcal verdi. Ancak, bu güç uzun süre olamaz. Bu nedenle, makul bir diyet türetilmiş kalori harcamak isteyen.

kalori yakmak - süreç kendi tüketimine kadar güzel değil. Kolay ve eğlenceli - Bildiğiniz gibi, kilo verme kilo alma sert ve tatsız. Ancak, diyet kötü duygular odaklanmak olamaz. acıktığında her zaman, şu anda kan hücrelerini beslemek için yağ moleküllerini taşıyan gerçeğine kendinizi ayarlayın. Tabii ki bu o kadar kolay değildir başarmak ve bir düşük kalorili diyet gitmek zorunda. Sonra daha az harcamak zorunda. kalori olduğunu yanmasını sağlamak için en iyi yolları düşünün:

  1. enerji tüketimi için en iyi yolu - çalıştıran ve yavaş. Zaman ve mesafeyi aşmak için yönlendirilmiş olmamalı. Yeni başlayanlar için bu yaklaşık yarım saat sürer, bu mesafeyi koşmak için daha sonra yeterli 4 km olacak. mesafe özel bir işlevle, Yandex Haritalar tarafından ölçebilir. koşu takım iyi sen - çok büyük bir fazla kilo ve serbest zaman büyük miktarda yoksa. ortalama yoğunluğa sahip bir bisiklette kalori eşit sayıda yakmak için, yaklaşık 1.4 kat daha uzun çalışmak gerekecektir. Herhangi tablo kalori yakma bunu kanıtlamak için. Elbette, tam olarak 70 kg ağırlığında yok, sürece masaya ağırlığı kalori yakma mutlak değerler genellikle bu rakamın altında çekilen tablodur, belirlemek zordur.
  2. Şimdi bisiklet bahsedelim. Eğer şehir merkezinde yaşıyorsanız, bisiklet - değil en iyi seçim. Çok az insan kaldırım kenarlarına atlamak ister ve her sınırda durdurunca, çok fazla zaman harcamak zorunda kalacak. Buna ek olarak, değil her yerde kalori çok tüketmek, yeterince hızlı sürebilirsin. Ancak, koşu izin vermez eklem veya omurga hastalığı, sahip olanlar için bisiklet de mükemmel üzerinde kalori yakıcı. Oldukça önemli bisiklet Güç tüketimi, koşu hala daha iyidir.
  3. vadede iyi bir alternatif - yürüme. Hemen hemen tüm uygun dizlerinin üzerinde büyük bir yük yapar ve koşu daha iyi kilo verir. Herhangi kalori yakma hesap size kanıtlayacaktır kalori tüketimini aynı mesafe yürüyüş üstesinden gelmek için ve farklı birimler 20-50 çalışan. Bu yürüyüş koşu kadar etkilidir, ancak iki kez zaman maliyetlerinde aynı sonuç için ihtiyaç vardır. Şahsen ben, yazar, 5-6 saat 2 ay 25 kg veda etmek için günde yardımıyla yürüyebildi. diyetin çerçevede, tabii ki, ama asla bu kadar hızlı kilo kaybı olabilir ve çalıştırmak için gidemedim, yürüyün.
  4. Spor. kalori Yanan çok büyük değil, ama çok önemli bir etkisi vardır - senin metabolizma daha hızlı hale gelir. Onlar fazla olabilir yemek anlamına gelir daha fazla karbonhidrat tüketmek yapan vücut kasları öğretir. Eğer bir egzersiz yaptıktan sonra hemen yemem eğer, vücudun hızla yağ rezervlerine alacak. Ve sadece bile yüksüz, kalori yakma daha yüksek bir düzeydedir - böylece nasıl bizim vücudu.
  5. Aerobik ve fitnes. Sadece kilo ve böylece dayanıklılık oluşması açısından etkili aerobik koşu bütün kilogram 5. zarar görebilecek ihtiyacı olanlar için uygun. Buna ek olarak, özel giysiler belirli bir miktar yatırım yapmak gereklidir. Eğer gıda kendinizi sınırlamak ve sınıf öğretmeni ile yapmak çok zor sadece Spor etkilidir. Ancak genel olarak, paranızın ve sonuç kalori harcaması bu tür lehine değildir.

Size sonuçta seçin. makale en popüler yöntemlerden sadece bazıları ile ilgilenir. Ama havuz ve dans yüzme savaş sanatları da vardır. eylesin olacak bir şey arayın.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.