SağlıkMüstahzarlar

Kadınlar için kontraseptif daha uygun ve kullanımı kolay hale gelmiştir!

Cinsel yolla bulaşan hastalıklar ve plansız gebelik karşı koruma sorusu tüm ülkelerde akut sosyal sorundur. doğum kontrolü hakkında sosyal reklam, moda dergileri, TV anlatmak. Ve yine bu alanda yeni "buluş" birçok bilmiyorum.

Kadınlar için kontraseptif hakkında konuşurken, her şeyden önce, bu istenmeyen gebeliklerin önlenmesi anlamına gelir. İstenmeyen gebeliğe karşı korunma yöntemlerinden bolluğuna rağmen, bütün hamileliklerin hala yarısı plansız vardır. Bu ve bunları kullanarak zorluğuna (hatta saat eczaneler koşturup gece, her zaman olduğu şey varlığında, bir fiyata) nedeniyle koruma erişilemezliği etmektir.

Bu nedenle, kadınlar için yeni kontraseptif yaratarak, üretici kullanım kolaylığı halledilir, yanı sıra modern kadınların ihtiyaçlarını gezinmek var. Sonuçta, durum her takım farklı yollarla için farklı olabilir. Örneğin, aile içinde yeterli çocuğu vardı ve artık çocuğun "start" istiyor. Müsait uzun etkili ölçer. Veya, son zamanlarda anne oldu ve bir sonraki çocuk hakkında düşünmek önce beş yıl beklemek istiyorum. Belki yalnız ve her şeyden önce, cinsel yolla bulaşan hastalıklardan korunmaya ihtiyacı. Her vesileyle jinekolog doğru güvenlik yöntemi için sizi alabilirsiniz.

Yani, ekonomik ve kolay dişi neyi kontraseptifler bugün kullanacağız?

Güvenilirlik zaman ispat

Oral kontraseptif, HIV enfeksiyonları - - prezervatif en güvenilir hala istenmeyen gebelikten kabul edilir. Ve bu ve diğerleri daha güvenilir hale gelir ve artık% 100 koruma garantisi edebiliyoruz var.

gündelik seks prezervatif cinsel yolla bulaşan hastalıklara karşı korumak için yeri doldurulamaz vardır! onlar oldukça rahat ve olmamakla birlikte oldukça sıkı bir şekilde. Onların yerine üretici diyafram ve kapağı sundu. Ancak, bunlar yer değiştirebilir sadece jinekolog güvenli kontraseptif takmak için doğru boyut seçmenize yardımcı olacaktır. Ayrıca lateks, poliüretan prezervatif daha yoğun piyasaya çıktı.

Hormon hapları gelince: hepsi de tüm kadınlar için uygun değildir. Ve bunların korkusu şişman ve döküntü ile kaplı artık şudur: Bu üreticilerden halledilir ve uygun bir vasat 5 yüz çeşit seçebilirsiniz. Bunların çoğu bir bütün olarak vücut üzerinde olumlu bir etkiye sahiptir: genital organların kansere karşı korumak için, cilt döngüsünü normalleştirmek, sağlığına kavuşur ve istenmeyen yerlerde kıl büyümesini azaltır. Düşük doz hormonal kontraseptifler - parlak Örnek yenilik alanında kontraseptif tabletler (Preparat "Silest" "Janine"). Bunlar, sentetik hormonlar küçük dozlarda içeren (doğal karşılık gelen maksimum), etkililikleri azalmaz.

Sorun sürekli bir günlük kabul hap geçer. Bugünün telaşlı yaşam tarzı ile, zor kadın faaliyetleri sürekli almaya hormon hapları aynı anda. 3 resepsiyonlar atlama Ve bunların etkinliği sıfıra indirilir. Buna ek olarak, oral kontraseptif alımı sadece pek çok kadın bu dönemde hamile, kesilmelidir.

Doğum kontrol hapı bir diğer dezavantajı çok sayıda kontraendikasyonlarda hala: kilolu ise bazı diyabetli hipertansiyon, varis, diğerleri için alınamaz, vb ... Neyse ki, kadınlar için diğer güvenilir kontraseptif vardır.

bilinen boyu ve güvenilir bir yöntem içinde, doktorlar da mekanik (RIA), yani denir Spiral. Bu 3-5 yıldır rahim içine enjekte edilir. Sonra bobini kaldırmak için gereklidir. Tüm prosedürler bir doktora yapılmalıdır! Bu yöntemi kullanın olamaz her a evlilik yaşayan bir prosedür izin kadınlara doğurma. Eksikliği Genital hastalıklar zorunludur. Yan etkilerin çoğu yoksun modern donanması, tercih emin olun.

Uzun süreli yenilikçi yöntemler

"Implant" bir tür uzun vadeli korunması için çok uzun zaman önce değil geliştirildi. ilaç, bir şırınga ile deri altına enjekte edilir. Bu 5 yıl boyunca gebelik karşı korur.

doğum kontrol yerine

Eczaneler de göründü doğum kontrol yama. Karnından, kürek kemikleri, omuz veya kalça haftada 1 kez yapıştırılmış olması gerekir. Böyle bir yöntem, yeni, ama etkili değil hormon hapları daha az olmak için olabilecek olsa.

halka sistemi serbest bırakmak ya da istenmeyen gebeliğe karşı korunma için yeni bir yöntem. Vajina içine kendinizi sokulan ve bir ay bırakın edilebilir. halka İçinde hormon salgılar ve önlenmesi olacaktır yumurtanın olgunlaşmasını. Doğum kontrol hapları aksine bir kadının vücudunda hormonların etkisi az olacaktır.

acil ihtiyaçları ve kullanımı en kolay gidermeye yönelik kadınlar için modern kontraseptifler. Bunlardan birini tercih ve doktorunuza danışın emin olmak için gereklidir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.