Haber ve ToplumErkekler konular

Nasıl duman halkaları esmeye?

Bu malzeme her durumda değil bir sigara propagandası içindedir. duman halkası başlatmak için nasıl yöntemler Açıklaması sadece bilgilendirme amaçlı olduğunu. Sonuçta, bazı sigara içen etkili bir dumanlı bukleleri üretmek olarak emin çoğumuz izledim, ve bazı için bunu nasıl ve Bu bir sır olarak kalır. Aslında karmaşık bir şey yok. Bu tekniği ustalaşmak için, biraz sabır ve pratik gerekir.

tüm süreci görselleştirmek için, tarihin geri bir göz atın ve ilk duman halkaları darbe nasıl anladım edenlere bak. Bu adamın adı - Robert Vud, büyük bir Amerikan deneysel fizikçi. Yaklaşık yüz yıl önce, konferanslarında sık sık hava çaldıktan mümkün olduğu vasıtasıyla, öğrencilere yüklemeyi gösterdi. Bu bir lastik zarla kaplı olduğu bir tarafı olan, büyük bir ahşap kutu oldu. dairesel delik karşı tarafında yapılmıştır. kutusunun alt kısmında pamuk için için yanan bir parça yerleştirildi. Membran delikten dışarı parmaklarını yapıştığında duman halkaları patlak ve onlar izleyici karşı kenarını ulaştı ve kolayca orada duran, bir karton kutu yıkmak çünkü yeterince büyük bir kuvvet vardı.

Benzer bir ama çok daha küçük, kendi ağzından yardımıyla yapılabilir. duman halkası başlatmak için nasıl birkaç yolu vardır. Bize en basit düşünelim.

İlk Uygulama: dudaklar bir daire, bu deliğin ortasında tam olarak şekilde konumlandırılmış gergin dilin biçimini almak zorunda. Şimdi aşağıdaki hareketi yapmaya: dil yukarı taşımak ve küçük genlikli aşağı, en azından aynı zamanda duman zorlamalıyız alt çene hareketi yukarı dışı ve aşağı yapar. Dudaklar hala olmalıdır. Şimdi duman akciğerlerde toplamak ve yukarıdaki tekrarlamanız gerekir. En azından bunu nasıl yapılması gerektiğini anlayacaksınız, ilk kez başaramazsak Do cesaretini.

Şimdi dil olmadan duman halkaları esmeye nasıl bahsedelim. İşte küçük bir ağır, bu durumda, zaten doğrudan Ahşap yöntemi kullanılır. Duman ciğerlerine ve ağzına işe olmamalıdır. Dudaklar germek ve küçük bir daire biçimi gerekir. Şimdi "Ah", sadece fısıltı ve kısaca sesini göstermeye çalışmaktadırlar. Doğru şekilde yapılırsa, o çatırtı veya öksürük gibi ses çıkarır. Dudaklar ve dil sabit olmalı, sadece ses telleri havayı serbest bırakmak için yardımcı olmalı ve yanaklar,. çok güzel bir manzara halkalar oluşturacak, küçük bölümlerini bırakarak, Duman. , Ters bir "çift u" çok benzer nefes Bu yöntem, aynı zamanda gürültü nedeniyle, "W ters" olarak adlandırılmaktadır.

En yeni başlayanlar "koltsedelov" bu zor sanatını öğrenmek için ona birden fazla girişimde, sürer. fanatik coşkusu olmadan, sessizce ona alın. duman halkaları - kesinlikle sıradışı ve muhteşem, ama her zaman kendi sağlığının farkında olması. ardışık birkaç sigara Sigara sağlığın genel bir bozulmaya yol açabilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.