Sanat ve EğlenceFilmler

"Çabuk Savaş" dizisi: aktörler, roller, kısa öykü

Suçlu hayatı hakkında seri bir film izlemek isterseniz, seyirciyi 40-50'li yılların Sovyet cezaevlerinde tutuklu çatışması ortamına sokan aktörler "Çabuk Savaş" ı da içerebilirsin. Bu filmdeki ana rolleri kim oynuyor ve karakterleri ne tür tuzaklar alıyor?

Filmin yaratıcıları

Yönetmeninin ayrıca "Upstream", "Will-3 ile Evlilik" ve "Uyuşturucu Ticareti" adlı çok bölümlü bir filmi çektiği "The Bitch Savaşı" adlı film, 6 Ekim 2014'te serbest bırakıldı.

Nikolay Borts, bu filmi Igor Ageev ve Anton Zinchenko'nun senaryosuna dayandırdı. Igor Ageyev bir zamanlar "Memur Beyleri", "Gangster Petersburg-4" ve "Neptün Bayramı" gibi filmlerin arşivinde çalıştı. Anton Zinchenko "Druzhina", "Sea Devils" filmleri için senaryo yazdı. Smerch "ve" Suikast Tugayı ".

Kameranın arkasında kamera operatörü Alexander Demidov ("Kötü Çiçekler", "Tırnağın Ucunda") vardı. Serinin müziği, daha önce "Temptation" ve "Baylar-yoldaşlar" filmlerine eşlik eden Vyacheslav Odakhovsky tarafından yazılmış. Film şirketi "Sanat Hattı" ve "Phoenix-Film" projesi küratörlüğünü üstlendi.

Kısa hikaye

Serinin arsa, Sovyet döneminin böylesine tarihi bir olgusuna "sert savaş" olarak dayanıyordu. Aynı çağrı dizisinin oyuncuları bu çağın olayları çerçevesinde aydınlandı.

40-50-ler. Sovyet toplumunda kolay değildi. Bölünme suçlu bir çevrede gerçekleşti. Ceza infaz kurumlarında zamana hizmet eden tüm mahpuslar iki kampa ayrıldı: "Hırsızlar" ve "sürtükler".

Yasadaki hırsızlar, hırsızlar yasasını sıkı sıkıya takip etmeye devam ettiler : cephe için gönüllü olmazlar, yetkililerle hiçbir şekilde işbirliği yapmazlar, kurtuluştan sonra yaşam biçimlerini değiştirmeye ve iş bulmaya niyetli değillerdi. "Sürtük" kategorisi, cephelerde savaşan diğer tutsakları da içeriyordu, yetkililerin temsilcileriyle temas kurmaya başladı ve kurtuluş sonrasında yaşam biçimlerini değiştirmeyi planladı.

Savaştan sonra, mahkumlar-cephelerden gönüllüler pankartlara geri döndüler ve işte o zaman gerçek çatışma başlamıştı. Kolonilerin başkanları bu çatışmayı kendi çıkarları doğrultusunda kullanamadılar.

"Bitch war": aktörler. Alexei Demidov , Mikhail Matveyev olarak

Alexei Demidov, Nizhny Novgorod'un genç bir aktörüdür. Okuldan sonra Nizhny Novgorod Tiyatro Okulu'ndan mezun olduktan sonra SPBGATI'ya girdi ancak yakında bu adımın aceleci olduğunu fark etti. Demidov, 2008 yılında "Taganka Eyaleti Topluluğu" tiyatrosuna kabul edildi. Buna paralel olarak Alex elini televizyonda denedi: "The First Channel" da "Good Morning" programını ve Pazarın "Süt Suyu" adlı projesini gerçekleştirdi.

Televizyonda Alexei ilk kez 2008'de "Kırmızı" serisine çıktı. Demidov Gosha'nın karakteri açık, iyi nazik ve terbiyeli bir kişidir. Aktör, çekim sırasında kendisine karşı çok sempatik olduğunu iddia ediyor.

Ardından "Yoldaş Polisler", "Asansörsüz Beşinci Kat", "Kendi İçinizdeki Uzaylılar" ve "Fısıltı" serilerinde ana roller vardı.

2013'te Demidov "Sukya Savaşı" projesine davet edildi. Aktörler Alexei Demidov ve Mikhail Pshenichny bu serinin başlıca rollerini oynuyorlardı. Onların erkek ikilisi projenin yaratıcıları, Luba - Karina Andolenko rolünün büyüleyici oyuncusunu tamamladı.

"Bitch Wars": aktörler ve roller. Karina Andolenko, Luba Bartseva olarak

Karina Andolenko son zamanlarda dizinin gerçek yıldızı haline geldi. Her şimdi ve sonra yüzü televizyon ekranlarında titriyor.

Ve her şey, gelecekteki aktrisin doğduğu Ukrayna'nın Kharkov şehrinde başladı. Gençliğinde, tiyatroda sağırlara seslenmeye başlamış ve bu konuda boğulmuştur. El işaretlerini işaret dili ile oynatmak kolay değil, ancak Karina yönetti, çünkü büyükbabası ve büyükanne sağır ve sessizdi ve torununa kendi dilini konuşmasını öğretti.

Okuldan sonra Karina, Moskova Sanat Tiyatrosu Okul-Stüdyosuna girdi ve bunu başarabildi. Kariyer filmi aktris 2008 yılında "Crazy Angel" filminde epizod rolü ile başladı. Bir yıl sonra kız, "Roses for Elsa" tiyatrosundaki ana rolden emanet edildi. Ardından "Rowan vals", "Zengin Masha", "Avlanmanın illüzyonu", "SSCB'ye geri dönün", "susuzluk" ve daha pek çok resimdeki çalışmalar çıktı.

"Çalkantı Savaşı" serisinde Karina, ana kadın rolü Luba Bartseva'ya sahip.

Lev Rook olarak Mikhail Pshenichny

"Bitch's War" filminin ana oyuncuları sadece Karina Andolenko ve Alexei Demidov değil aynı zamanda Lyova Grach rolünü oynayan Mikhail Pshenichny'dir.

Mikhail Pshenichny Kiev Ulusal Tiyatro, Film ve Televizyon Üniversitesi'nden mezun oldu. IK Karpenko-Kary ve 2012'de Moskova'ya taşındı. Ancak, Ukrayna TV dizisi "The Former" te epizodik bir rol alan 2007'de filmlerde rol aldı.

"Çok Farklı Bir Hayat", "Muhtar-6'nın Dönüşü", "Güldürücü" ve diğer filmlerde bir dizi olay sonrasında aktör nihayet şanslıydı: 2011'de "Pandora'nın Kutusu" melodramında önemli bir rol aldı. Ayrıca Pshenichny, "Arkadaşımın Gelini", "İki Ivans", "Aldatmacanın esaretinde", "Toskana'da Yıl" ve diğerleri gibi televizyon dizilerinde ana karakterleri canlandırdı.

Rollerin diğer oyuncuları

"Kılıç Savaşları" dizisinin oyuncuları - Bu, bir hırsız rolündeki Konstantin Yushkevich ve Kurutulmuş eşiyle oynayan Kirill Boltaev. Konstantin Yushkevich, "Sklifosovsky", "Karakterli Hediyelik" ve "Neformat" filmlerindeki rolleri ile de bilinir. Ve Cyril Boltaev "MUR. Üçüncü Cephe "," Alabalık Gülümseme "ve" Güneş çarpması ".

Hırsız Loban'ın kız arkadaşının rolü aktris Julia Piven'e ("Echelon") gitti, araştırmacı Raisa Mikhalev Agrippina Steklov'u ("Cennet bilir") oynadı. Andrei Ivanov ("Kadetstvo") MUR Porokhov'un bir operatörü rol aldı ve meslektaşının rolü Alexander Bobrov (Glukhar) tarafından gerçekleştirildi.

Ayrıca çerçeve içerisinde, Vladimir Antonik ("Beyaz Elbise"), Valery Afanasyev ("Between Us Girls"), Valentin Svetlov ("Smiley", "Her Şey İçin"), Ivan Agapov ("Beşinci Köşe", "Her şey en iyisidir" ") Ve Natalia Batrak (" Furtseva ").

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.