SağlıkMüstahzarlar

"Haygetropin": yorumlar, özellikler ve uygulama etkinliği

İlaç "Haygetropin" Etkili davranır? Bunun Yorumlar makalenin sonunda sunulacak. Ayrıca bu özellikler içinde doğasında olan aracı, ve ne gösterir nasıl kullanılacağı hakkında bilgi sahibi olacaktır.

temel bilgiler

gelince büyüme hormonu Hygetropin veya somatropnogo hormonu, bu 21-25 yaş gençler ve çocuklar hem de insanlarda büyüme artırmayı amaçlayan bir hazırlıktır. Aracın ana eylem nedeniyle Uzuvlarının artışı değil, uzun kemiklerin insan büyümesini hızlandırmak hedeflemektedir.

Büyüme Hormonu - geniş bir aktivite spektrumuna sahip olan, hem de 191 amino asitten oluşur, ön hipofiz bezi tarafından üretilen bir peptit hormonu. güçlü bir anti-katabolik ve anabolik etkiler gösterebilir Bu eleman, kas kitlesi ve yağ yakılması çökmesini önleyen protein sentezini arttırmaktadır. Aynı zamanda kas hücrelerinin sayısı hiperplazisi teşvik ve kemik kütlesini arttıran artar.

İlacın Özellikleri

Büyüme hormonu bundan sunulmaktadır "Haygetropin" değerlendirme, insan somatotropin özdeş bir formül (kendi vücut tarafından üretilen, yani rekombinant), endojen büyüme hormonu bir analogudur. Genetik mühendisliği yardımıyla laboratuarda elde edildi.

Bu işlem, büyüme hormonu, E. coli, özel bakteri sentezlenir, çünkü çok pahalı ve karmaşıktır, ancak onun zincir ek metiyonin tortu, arzu edilen amino asit dizisini elde etmek üzere parçalanabilen ihtiva eder. İlaç Hygetropin ( "Haygetropin" hormonu) için yüksek maliyetli bir nedeni budur. Bu aracın üretiminde yüksek fiyatlar temel nedeni onun temizliği yatıyor.

tarihsel veriler

Yani "Haygetropin" ilacın oluşturulmasını öncesinde? Yorumlar uzmanları büyüme hormonu 1920 yılında keşfedildi bildirmektedir. Aynı zamanda ilk 1944 yılında hayvanların hipofiz bezi çıkarılan edildi Ve 1956 yılında, bir insan hormon ölü bilim adamları izole edilmiştir.

Birkaç yıl sonra, dünya büyüme eksikliği olan çocukların bir eksojen tedavinin ilk sonuçları aldı. Terapi Her yıl bu ilacın kısa boylu ve cüce insanlar arasında popülerlik kazanıyor böylece etkiliydi. Kısa bir süre sonra, ancak, bu yöntem, ölümden çeşitli virüsleri taşımak olan olumsuz etkilerini göstermiştir. Sonuç olarak, bu büyüme hormonunun kullanımından reddetme karar verildi.

bilim tıbbın gelişmesinde büyük bir adım atmıştır önce birkaç on yıl oldu. 1980 yılında, yeni bir teknoloji olarak adlandırılan genetik mühendisliği. Bu onun uzmanlar bakterilerden somatotropini sentezlemek için izin oldu. Ve ilaç "Haygetropin", yorum sadece olumlu oldu.

İlacın ana özellikleri

İlacın "Haygetropin» (Hygetropin) has özellikleri nelerdir? Misafir uzmanları bu araç aşağıdaki etkilerine katkıda bulunduğunu iddia:

 • Bu katabolizmasını veya kas dokusu denen imha inhibe eder;
 • yaşla birlikte körelmiş organları, kurtarmak için yardım;
 • kas artışı (kuru), hiperplazi dahil olmak üzere teşvik;

 • iyi o yağ yakıcı süreçlerini uyarır;
 • Bu hızlandırır ve yaralanma iyileşme sürecini iyileştirir;
 • İnsan kemik kütlesi artmaktadır;
 • Bu ek bir enerji kaynağı (yağ asitlerinin bölünmesi sırasında oluşan glukoz büyük miktarlarda) 'dir;
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir;
 • Bu (saç rengini iyileştirir ve aşırı kırılganlığını ortadan kaldırır, iyi kırışıklıkları tırnak kale teşvik) gençleştirici özelliklere sahiptir;
 • Bu görme keskinliğinin kurtarma yardımcı olur;
 • insan büyüme artar (25 yıla kadar);
 • Bu hafızayı geliştirir ve ruh geliştirir;
 • Hiçbir yan etkisi yoktur.

O hormonunun yukarıdaki tüm özellikleri nedeniyle etki mekanizması için sadece unutulmamalıdır. Bu ilacın uyarıcı etkisi ana rolü belirler insülin benzeri büyüme faktörü, maruz kalma somatotropin esnasında karaciğerde meydana.

spor ilaç "Haygetropin"

Görüntülenen ilaç sporcular arasında çok popüler. Bu vücut yağ yakmak ve bağ dokusu ve yağsız kas kitlesinin büyümesini artırma yeteneğini kaynaklanmaktadır. Ayrıca, bu ilaç nedeniyle tendon ve kıkırdak dahil olmak üzere kemik ve bağ dokularının, güçlendirilmesine yaralanma riskini azaltır.

İri "Haygetropina 'avantajı erkek potens üzerinde herhangi bir olumsuz etkisi yoktur ve hiçbir çevrim sonrası tedavisini gerektirir.

Kullanım Yöntemleri

Nasıl ilaç "Haygetropin" kullanmalıyım? Bu araçların alımı için Yorumlar onun kullanım ana amacını belirlemek için ilk gerekli olduğunu söylüyor.

Çeşitli yaralanmalar iyileşmesi için

Somatotropin genellikle bu tür tendonlar ahilova hasar çok sık tenis, futbol ve atletizm gibi spor kullanılır. Ayrıca kullanımı eklem ve bağ üzerinde güçlü stres altında tavsiye edilir.

yaralanma iyileşmesi için "Haygetropin" günde 5-10 birim miktarında kullanılmalıdır, ve bağlar güçlendirmek - günde 4-6 adet.

yaşa bağlı değişikliklerin önlenmesi için

yaşa bağlı değişiklikler ile ilişkili sorunları çözmek için, uzmanlar günde 5 ünitesi dozunda bu ilacın kullanımını öneriyoruz.

yağ yakma için

fonların yağ yakıcı etkisini elde etmek için günde 5-10 birimlerinin bir miktarda kullanılmalıdır. dozunda bir artış ile doğru orantılı sonuçlar katkıda bulunur. Diyet için ilaç uygulanması sürecinde ve egzersiz eğer yağ yakma süreci daha hızlı olacağı unutulmamalıdır.

kas kütlesinin kümesi için

Bu amaçlar için, dozaj diğer durumlarda göre birkaç kat daha yüksek olmalıdır. Bazı profesyonel sporcular günde 25-30 birimleri hakkında ilacın kullanımını gerektirir. Günde 10-15 birimler - fanlar gelince, onlar asgari doza bağlı kalmalıdır.

Önemli bir faktör kişinin yaşı. yetişkin yararlı etkileri için büyüme hormonunun daha düşük dozajlar gerektirir. Ayrıca katta bazı bağımlılık yoktur. Kadınlar erkeklerden daha 1.5 kat daha fazla büyüme hormonu etkisini elde etmek için gereklidir.

Büyüme hormonunun uygulamasının ortalama oran mutlaka mola uymalı, bundan sonra yaklaşık 2-3 ay sürer.

çözeltinin hazırlanması ve enjeksiyon yeri Süreci

Nasıl bir çözüm "Haygetropin" doğru hazırlamak için? Yorumlar uzmanları sıradan bir steril veya bakterisidal su kullanımı için gerekli olduğunu bildirmektedir.

2 ml'lik bir şırınga alarak, plastik kapaklı çıkardıktan sonra, enjeksiyon için (üst sağ işaretine) su çekmek ve daha sonra bir büyüme hormonu ile bir şişe içine ekstrüde etmek için gereklidir.

her şey tamamen kabın içindekileri eriyene kadar sallama ve çözümün gevşeme değil, beklemelisiniz.

İlacın tanıtımı için en iyi yer karnına yağ kıvrımlar olarak kabul edilir. içine şeyler yazarak bir insülin şırınga, o 40-55 derecelik bir açıyla cilde iğne sopa ve yavaşça sıkmak gereklidir.

İlaç "Haygetropin": yorumlar

kadınlar ve erkekler için, bu ilaç aynı nedenlerden dolayı belirtilir.

Bu araç hakkında olumlu geribildirim, büyük miktarda vardır. Tüketiciler uyguladıktan sonra "Haygetropina" güçleri oranları önemli ölçüde artış olduğunu söylüyorlar. Ayrıca çoğu insan bu ilacın kullanımının arka plan üzerinde deri altı yağ miktarını azaltarak, eklem ve tendonlarda durumunu geliştirilmiş ve kas kütlesini artmıştır.

negatif değerlendirmeleri gelince "Haygetropine" neredeyse ortaya olmadı.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.