ModaGiysi

Yunan tarzında İlahi güzellik veya elbise

Yunan tarzında Kolay akan elbise sıkıca Modern tarzda bir lider konumunu almış. Bir çok katmanlı dökümlü giymiş kadın, Yunan elbise, bir tanrıça dönüştü. romantizm, hassasiyet, duygusallık - antik Yunan Klasik motifler giyim eşyaları ifade edebilen iyi geçti. Bu nedenle, uzun yıllardır, yaygın kullanılan ve en ünlü tasarımcıları asla memnun ve heyecanlandırmak olmaktan.

Elbise Yunan tarzı olağanüstü kolaylığı yaratmak hava ağırlıksız kumaşlardan dikilmiş.

Şeffaf kumaş akan, çok tabakalı bir örtü oluşturur birbirinin üzerine biner. meme altında parça clasping Lüks kemerleri zengin görüntüyü tamamlar.

Yunan elbiseler için seçmek gerekir pastel renkler, ancak beyaz gerçekleştirmek olasıdır.

Yunan tarzında bir elbise vardır ana özellikleri - bu, doğrudan bir açılır kesim görsel göğüs abartmış bel bir vurgu yaratmak, figür, V-tipi cut-out uzatmak.

Bu kadınsı duygusallık, kırılganlık ve gizemin dolgunluk ifade eden bir klasik görüntü vardır.

Ama modern bir moda değişiklikleri talep eder. Yani bugün Yunan tarzında kısa bir elbise karşılayabilir. elbise uzunluğu diz üstünde az. Bu uzun Yunan elbise gibi görkemli değil özgür bir seçenektir.

Uzun bir stil daha ciddi bir fırsat gerektirdiğinden bu seçenek güvenle, zaman, yürüyüşe veya sinemaya giyebilir. Buna ek olarak, bir kol hala açık, hem de göğsündeki perdelik olduğu Yunan elbiseler, varyantları vardır.

Yunan tarzında Elbise herhangi bir yapı hanımefendiler uyuyor. Figürde mükemmel oturuyor. Bu, avantajlı bir stil ve gizler bel kalça ve göğüs vurgulamaktadır. Sesi orada eksikse, narin kıvrımları bunu telafi.

avantajlı görünmüyor eğer, göğüs alanını gizleyebilirsiniz drapery kullanın. Aksine, göstereceği bir şey olduğunda, Yunan elbise açık yaka alanı ile seçilir.

Narinlik bacaklar sadece kısa Yunan elbise durumunda anlamı vardır. meme altında Geniş bantlı bir rakam orantılı ve dengeli hale bacakların uzunluğu büyütür. Muhtemelen, bu Yunan tanrıçaları gizli güzelliği.

Için klasik elbise Yunan tarzında ince bağcıklar, kayışlar bir sürü sandalii- "Gladyatör" giyilmesi tavsiye edilir. Ama bir topuk olmadan ayakkabı, çok ince olmalıdır. Tabii ki, Yunan tarzında gece elbisesi yalnızca giyilir yüksek topuklu. Önemli olan bu elbise için ayakkabı hafif ve yürüyüşü ve şiddetli kilolu yapmak kolay olmalıdır olduğunu. Aksi takdirde, hava ağırlıksız elbiseler etkisi büyük acı.

Yunan elbise koyarak, geleneksel saç toplayabilir Yunan saç: onlar bir orta ayrılık bir sürahi arka toplanır. Kafa kurdele kravat olabilir. Sen gevşek saç bırakabilirsiniz.

Doğallık ve kullanım kolaylığı - Böyle ek birinci makyaj koşulları. Sen pastel renklerin gölge ve biraz vurgulamak elmacık kemikleri kullanmalıdır.

Bu görüntü iyi eşleşen aksesuarları tamamlayacak: Küçük taşlar, kabuklar, inciler veya büyük bilezik yapılmış bilezik. gece elbisesi için ihtiyaç hafif Clutch çanta dökümlü.

Serin akşamları tuvalete uzun bir pelerin takılır. Onun omzunun üzerinden atar ve bir broş ile tutturulmuş. Bunun yerine, bir şal kullanın veya çaldı edebilirsiniz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.