ÇirkinlikAraçlar ve ekipmanları

Yeşil kahve için değirmen taşı değirmeni

Yeşil kahve. çoğumuz için bu ifade hala biraz garip geliyor. Ne tahıl açısından gerçekten benzersiz? diyetisyenler onların iyi tonda gelen içki ısrar gibi, vücudun metabolizmasını iyileştirir kan şekerini düşürür ve yoğun kaybetmek ağırlık teşvik etmektedir.

şaşırtıcı kahve

Şaşırtıcı özellikleri olağandışı kahve - Bir liyakat fasulye içeriyordu klorojenik asit. Ancak şimdi, bu tam güçte olduğunu kanıtladı asit olduğu, "taze" kavrulmamış fasulye kullanmak gerekir. verimliliği kavurma neredeyse yarısında azaltılır.

Sormak sorun nedir? Evet o işlenmemiş tahıl yoğunluğu küçük çakıl taşları ile rekabet edebilir. Onları Grind kolay değildir. Bu görev senin işleyemez elektrikli kahve değirmeni. Yeşil Kahve için bir parçalayıcı bıçak türü gerekir. Ancak bu durumda, bıçak standı ve kırılmaz. Uzmanlar, küçük porsiyonlarda öğütülmesi için tahıl bırakmaya öneriyoruz.

değirmenler olarak sunulan bazı girişimci kahve içenlere bir et öğütücü kullanın. Bu güçlü ve bıçaklar ve daha yüksek güç olduğunu. Diğerleri daha da özgün yol bulduk. Onlar çantada tahıl yattı ve sonra aktif bir çekiçle vurularak.

Ama eldeki malzeme ile deney ve mekanik bir değirmen kullanmak daha iyi değil. El değirmeni yeşil kahve için mükemmel uyum sağlar.

Aşağıdaki gelenek

Tabii ki, biz medeniyet yararları alışıktır ve nadiren herhangi bir şey için çabalarını kendimizi geçerlidir. Çok daha kolay programı başlatın ve bir sonuç almak için bir düğmeye basmak. Ama bazen eski yollar, modern birimleri şaşkın bir yükseklikte test edilir. Burada ve basit bir öğütücü (manuel) yavaş yavaş "taş" tahıl öğütmek olacak bu durumda.

Bu cihazların tasarımı önemli değişiklikleri uzun bir süre uğramamıştır. elektrik öğütücü gibi Değirmen taşları hala yavaş yıpranır tahıl ziyade, onları bölmek.

Tabii ki, orada satışa ve bıçaklı modelleri vardır, ama onlar bizim için uygun değildir. Bıçaklar çok hızlı hücum. Bu nedenle, cihazlar arayan "değirmen taşı değirmeni." Işaretli Taş değirmen taşları ile donatılmış yeşil kahve ürünleri, seçin. Onlar çok daha güvenilir seramik daha vardır. Ama düz veya taşlama elemanları konik olacak - önemli değildir. sonsuz anlaşmazlık üreticileri bile profesyonel barista göze alamaz anlayın.

Çok daha önemli kalite ve ürünün kalitesi faktörüne dikkat etmek. makul olmayan ucuz örnekleri kavramak etmeyin, böyle bir yük ile uzun süre hizmet edecek olası değildir. tekdüzelik öğütme mekanizmasının düzgün çalışmasını edin. Ev için kahve değirmeni genellikle kendi amacı için değil, aynı zamanda aynı baharatlar taşlama için sadece kullanılır.

Ya da belki, bu gotovenkoe satın almak kolay değil mi?

Ve o kadar zor nedir? Belki de zaten çekilmiş mısır satın almak kolay değil mi? Şunları yapabilirsiniz, ama inan bana, bu gerekli değildir. Biz deri tanelerini dokunmadı birlikte, çok uzun kullanım özellikleri, tat ve aromasını korur. Ama oksijen etkisi altında korunması düşüşünden sonra imha tepkilere yol açtı. Yağlar, benzersiz bir asit, ki tüketilen içecek için, hızlı bir şekilde kalitesini kaybediyor buharlaşır. Ve koku uzun sürmez. Bu nedenle, yeşil kahve için bir ev kahve değirmenin de gerekir. Yani hemen hemen yapmak mısır öğütmek ve onların tadını çıkarabilirsiniz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.