SeyahatYol tarifi

İstasyon "Moskova-ekim" - Moskova'da bir istasyondur? "Moskova-ekim" bilet belirtilen olsa nereye gitmek?

sermayenin Misafirler, bir zamanlar ilk kez şehirde, çok iyi o odaklı değil. onlar ifade "istasyonunu" Moskova-ekim" duyduğunuzda, bir istasyon akılda, değil seferde anlamak mümkün olmuştur. Büyük ölçüde Moskova'da dokuz tren istasyonları ve hepsi farklı yönlere hizmet gerçeğiyle durumu zorlaştırmaktadır.

"Moskova-ekim" - bir tren istasyonu nedir?

Bir demiryolu bağlantısının varlığı sırasında Moskova istasyonlarının defalarca değiştirildi, böylece isimleri sürekli karışıklık vardır. Bu, özellikle son yeniden adlandırma sonra hep bugünün isme yeni alakalı hatırlamıyorum yaşlılar içindir.

Leningrad istasyonu - Yaz 2015 istasyonu "Moskova-ekim" adını itibariyle. Bu bina, üzerinde bulunan Komsomolskaya Meydanı, şehrin en eski tren istasyonları biridir. O 1855 yılında dikilmiştir. istasyonun onun daha sesquicentennial tarihi boyunca defalarca adını değiştirdi.

Şimdi istasyon nedeniyle size yüksek hızda veya geleneksel yolcu trenlerinde yararlanarak, St. Petersburg gidebilirsiniz uzakta Moskova'dan olması gerçeği karşısında, başkentte sonra en çok aranan biridir. Moskovalılar istasyonu ve yolculuk başlar için tren istasyonuna nasıl bilmek gerekir nedeni budur.

Leningrad tren istasyonu ve tarihi

Bina 1923 yılında, Ekim Tren İstasyonu içinde değiştirildi ve sadece 1937 yılında onun şimdiki adı verildi, 1849 yılında inşa edilen ve daha sonra Nikolaev tren istasyonu olarak adlandırıldı. Moskova ve St. Petersburg düzenli yolcu trafiği çalışmasına başladı arasındaki 1851 yılında, bundan sonra istasyon bu güne kadar kalır önemli kavşak noktası haline gelmiştir.

1934 yılında istasyon ve istasyon, yenilenmiş yeni ofisler kurulmuştur, anne ve çocuk odası yanı sıra bir postane vardı. 1950 ve 1977 yılında demiryolu istasyonunun tekrarlanan yeniden istasyonunun yolcular ve çalışanlar için yeniden tesislerinde, hem de yeni binaların içini değiştirildi gerçekleştirildi.

Yolcu çıkmaz istasyonu "Moskova-ekim" isimli nihai yılında ana yemek arasında Ekim Demiryolu "St. Petersburg-Moskova". istasyonu ve istasyon arasındaki temel fark, olması gerektiği gibi değil, Moskova Oktyabrskaya Demiryolu, değinmektedir sermaye, sadece tren kompleksi olmasıdır. Nicholas - tarihi bir istasyon adını geri planları vardır.

Sırada ne var?

"Moskova-ekim", istasyon ve Leningrad istasyonu sırasıyla ünlü "Üç İstasyonları Meydanı'nda" bulunmaktadır. Moskova'da değiştirmek için Rusya'nın değişik köşelerine seyahat eden yolcular için çok uygundur Bitişik rahatça Kazansky ve Yaroslavski istasyonları. Sadece doğru trenle olmak sokak arası.

Uzakta değil meydanına ise Moskova metro istasyonu "Komsomolskaya". 2011 yılında Georgiyu Pobedonostsu bölgeye bir anıt ayarlandı. yolculara hizmet veren bir tren servisi ajansı da vardır, bunlar trende yolculuk sırasında herhangi bir sorun olması durumunda başvurabilirsiniz.

futbol sahası

2015 itibariyle "Moskova Oktyabrskaya" istasyon yerel trenler için ayrılmıştır yarısı on parça vardır, diğer yarısı şehirlerarası trenler için kullanılır. 1950-1960-ler istasyon gelen ve trenler kalkan yararlanabilir kendi açılış-sahne vardır.

1970'lerin ortalarında, istasyon bir yükleme iskelesinde dışıdır, ancak boş yer uzun süre boş, hemen dahil, 1977 yılına kadar süren istasyon, Büyük Salonu'nun yapımına başladı. o periyodik bakım dışında değişmez beri aynı zamanda, parça yaprak istasyonunun yeniden düzenledi.

hizmet verilen alanlar

Yaklaşık istasyonu "Moskova-ekim" kalkan tüm trenler% 65'i, St. Petersburg gidin. Ayrıca, istasyon Moskova ve Novgorod, Pskov, Borovichi, Murmansk'ta Petrozavodskaya Ostashkovo arasında seyahat bileşimler vermektedir. Ayrıca, buradan Helsinki'de eğitiyor.

İstatistiklere göre, saatlik yolcu akış istasyonu 500-600 olduğunu. İstasyon almak tren "Kırmızı Ok", "Pskov", "Arktik", "Karelya", "Megapolis", "Leo Tolstoy", vb. E. Yeni rota geçenlerde çift katlı kat Moskova ve St. Petersburg arasında açılmıştır formülasyonlar Rus fabrikalarından biri olan gelişti. ücret istasyonu bilet ofislerinde açıklık olmalıdır.

İlk kez "Sapsan" yüksek hızlı trenler koşmaya başladı için Ayrıca, onları Moskova ve St. Petersburg Oktyabrskiy seyahat ve platform istasyonlarının özellikle tehlikeli bölümleri yeniden inşa edildi özel için, burada. "Sapsan" iki şehir arasındaki güzergah "Moskova-Saint-Petersburg" 160 km / s ve mesafeye ortalama hızı göstermek yapabiliyor, o dört küçük saatleri ile üstesinden gelir.

banliyö

"Moskova-Ekim" de Moskova bölgesinde banliyö elektrikli tren vermektedir. Buradan Klin, Kryukovo (Zelenograd), Konakovo, Tver ve diğer birçok yerleşim gidebilirsiniz. sık sık değiştirilir beri detaylı bir zaman çizelgesi, gişede tren istasyonu peşin belirtmelidir.

ertelemesi nedeni servis personeli ray yolu durumunu kontrol ve onarım yapabilir hangi yöne sırasında bir "teknolojik" pencereler için bir ihtiyaçtır. Elektrikli trenlerde ücreti de istasyon bilet ofislerinde açıklığa kavuşturulmalıdır, bu yolculuğun mesafeye bağlı olacaktır.

Nasıl gidilir?

"Moskova-ekim" - Moskova'da bir tren istasyonu? Nasıl? "Oraya - Bu soruyu cevaplamak için bir girişim sermaye sakinleri sürüldü. "Üç istasyon alanına" almak için çeşitli yollar olabilir, 6 ila 24 saat arasında her gün açıktır bir metro (istasyonu "Komsomolskaya") vardır.

Novorogozhskaya Sokak - Komsomolskaya Meydanı da otobüs yolu №40 «Sandy Lane yoluyla ulaşılabilir Kime" ve №122 «Sokolniki metro -. Komsomolskaya Meydanı" Ayrıca kat troleybüs yolları №№14, 22, 41, 88 ve tramvay yolları №№7, 13, 37, 50 Ayrıca taksiler hizmetlerini kullanabilirsiniz ancak nedeniyle çok uygun değil onları şeylerle Moskova'ya seyahat etmek yakınlarında onların küçük kapasiteli.

Eğer kişilik isterseniz, bu hizmetleri sağlayan birçok hizmetlerden biri de bir taksi rezervasyon yaptırabilirsiniz. Ama orada isimli bir büyük dezavantajı - maliyeti seyahat olabilmesidir oldukça yüksek, özellikle eğer olsun hiç istasyonu uzak bir alanı şehir.

Sonuç

Şimdi tren istasyonu "Moskova-ekim", sen oraya çok daha kolay olacaktır nerede tam olarak biliyorum. Bu Oktyabrskaya Demiryolu özellikle Moskova ve St. Petersburg arasındaki uçuşlar için yolcuların arasında çok popüler olduğu gibi sizi ilgilendiren yolu üzerinde tren biletleri satın bakmak en iyisidir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.