HobiDikiş

Elleriyle Uzay el sanatları: ile ve çocuklar için

İnsanlarda ilk uzayda uçtu beri, pek çok yıl geçti. Starships böyle heyecana yol yoktur ve onların pilotlar fantastik kahramanları görünmüyor. Bugünün gerçeği çocukların yerine astronotlar daha olma oligarkların hayal daha muhtemel olmasıdır.

Ancak, bu alanda ilgi tükenmiş çocuklar arasında olduğu anlamına gelmez. Yıldızlar, yabancılar ve galaksiler arası uçuşlar hala uzak gizem caziptir. Ve böylece çocuklar arasında, daha önce olduğu gibi, çok popüler uzay el sanatları olduğunu. Çocuklar oyma roketler ve ebeveynler ve öğretmenler yardımıyla Kendi elleri uçan daireler, uzay kaşifleri ve uzaylılar. Sıklıkla yaklaşık uzak yıldız arifesinde hatırlamak Cosmonautics Günü.

Ne uzay el sanatları yapan nedir?

ellerinde olan insanlar inanılmaz şeyler her neyse dönüşür. Plastik şişeler ve kağıt, kil ve tuz hamuru, kumaş ve folyo - herhangi bir malzeme fantezi ustalar tabidir. dikmek ve örme - Papa metal aksam tasarımcısı, ahşap, karton ve anneden yıldız gemilerini oluşturur. Çocuklar eşit tür hediyeler kabul edilir bulunmaktadır. Ve tabii ki, özel bir zevk elleri ile basit el sanatları yetişkinlerle birlikte poz verdi neden olur.

Çoğu zaman, uzay uygulamaları konulu ilk kendinden el sanatları kumaş ve kağıt yapılır. Modern teknoloji hacmi uygulamaları ve Quilling şeylerin çeşitli işlemler için izin verir.

Buna ek olarak, çocuklar arasında popüler kil, hamur, tuz hamurdan kalıplı. Bu çocukça eller kolaylıkla ulaşılabilir ve kolay malzemelerdir. Şimdi plastik şişeler ve uzay teması popüler hobi el sanatları başvurusunu bulundu. Visionaries el altında bu malzemeden oluşturmak bir uzay modelleri çeşitliliği, aynı zamanda astronot takımdan elemanları ibaret değildir.

elleri ile bir boşluk el sanatları oluşturma çocuklar ve yetişkinler için çok yararlıdır. Maksimum fayda ortak çalışma sağlanır. uzay teması, diğerlerinden daha fazla, hayal gücü gelişimini teşvik eder. Sonuçta, yaratmak, örneğin, yabancı, çocuk sadece herhangi sınırları ile sınırlı sizin hayal, güvenir. Ve tabii ki, çocuklar için bu ve başka el sanatları kullanışlı ince motor becerilerini geliştirmek için.

ebeveynlerin çocukları ile bu el sanatları oluşturmak için zaman bulmak, ayrıca, kurulan ve aralarındaki güven güçlü ilişkisi. el sanatları üzerinde çalışırken yalnızca yetişkinler çocuğun sorulara yanıt veya onun hikayeleri dinlemek değil, aynı zamanda onlar çok ona söyleyemem. Örneğin, güneş sistemi, vakum ve "kara delikler", takımyıldızları ve insanların yaşamlarında rolleri hakkında bir cihaz. Astronomi, astroloji, fizik, tarih - Uzay iletişimi ve genişleyen ufuklar için sınırsız alandır.

"Yıldız" temaları adanmış herhangi tarihleri ve özel etkinlikler bekleme. Herhangi bir zamanda Çocuklarınız, elleriyle uzay el sanatları oluşturmak için seninle olmak mutluluk olacaktır. Onlara bu mutluluğu ver!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.