SeyahatYol tarifi

Mistik Yeşil Ada (Rostov-on-Don): rekreasyon, rekreasyon merkezleri

Rostov, Rusya Federasyonu'nun güneyinde eşsiz bir şehirdir. Sadece tarihi yapılar ve zengin bir kültürel ve mimari miras için değil aynı zamanda nehir üzerinde bulunan olağandışı ve hatta mistik bir ada sahip. Don, her şehirde. Buna Green Island (Rostov-on-Don) denir ve uzunluğu sadece 4 km'dir. Şimdiye kadar olağandışı bölgelerdeki uzmanların çıkarına uyarıldı ve insanlar hayranlık ve açıklanamayan korku gibi ikili bir izlenime sahipler.

Bazı bilgiler

Yerinde uzunca bir süre özel bir sektör ve bakımlı sokaklarla bir anlaşma yapıldı. Bugün iki sokaklı bir tatil beldesi alanı (Okruzhnaya ve Ostrovnaya). Varolan ve mevcut otellerin ana kısmı Circle Ring'de bulunur. Bir kıyı şeridi var.

Toprağın bütün toprakları bitki örtüsü, meyve ağaçları ve çalılar içine gömüldükten sonra adı verildi . Bazı gladyolarda bir böğürtlen görebilirsiniz. Her yerde söğütler, sedge ve yüksek kavak var. Yeşil ada (Rostov-on-Don) yeniden yapılandırılmaya ihtiyacı var, şimdi sokakları kırılıyor ve sokaklar ile dolu yollar ağaçlarla çevrili.

Bu nedenle, bölgede hareket için en iyi ulaşım bisiklettir. Biraz vazgeçme ve insan eksikliği olmasına rağmen, Rostoviler hala burada çizilmiş durumda. Özellikle bu arazi, yaz aylarında büyük beğeni kazanıyor. Don sahilinde piknik, toplu banyo ve yürüyüş düzenliyor. Sezon boyunca tüm sahil çadır ve araba ile kaplıdır.

Ve bu anlaşılabilir - turistler doğa ile yalnızlık arıyor. Ve "vahşi" dinlenme korkularıyla korkanlar, yatılı evlere yerleşebilir ve çocukları sağlık kampına gönderebilir. Tüm kurumlar çitlerle çevrili ve 24 saat güvenliklidir. Her dinlenme merkezi tarafından rahat koşullar ve çok yönlü eğlence sunulacaktır. Yeşil ada ilk bakışta fetheder ve bunu gerektirir.

Anormallik Bölgesi - Efsane veya Gerçek

Rostov'un bu pitoresk köşesiyle ilgili gurur verici sözler söyleyerek, kasaba halkına dinlenme imkânı sunmayan mistik taraftan bahsetmek imkansızdır. Bir sürü esrarengiz ve gizemli efsaneler, fanteziler ve peri masalları bu mekana dolaşıyor. Yeşil ada (Rostov-on-Don) insanların bilincini heyecanlandırır ve korkutur.

Muhtemelen kimse tam olarak bu küçük arazinin tam olarak ne zaman anormal bir bölge haline geldiğini hatırlamaz. Söylentiler ve dayanaksız argümanlar, UFO'lar ve uçan kanepeler hakkında öğrenmeden önce adaya zulmetti . Bilgi kaynaklarına göre, kentin neredeyse her ikinci sakini adada olağan dışı bir ışıltı izledi ve bazıları ağaçlar boyunca hareket eden karanlık figürleri gördüler.

Düşünülemez bir sayıdaki korkunç hikaye ve masallar Green Island (Rostov-on-Don) hakkında icat edildi. Ezoteristler ve medyumlara göre, bu arazi başka bir alana açılan bir portal. Diğerleri, daha önce korkunç deneylerin yapıldığı gizli bir laboratuvarın olduğunu iddia ediyor. Bununla birlikte, tüm bu gizemli dedikodular resmen onaylanmadı, bu yüzden onlara güvenin ya da inanmayın - bu bireysel bir mesele.

Gerçek mistisizmden, karanlıkta hayalet silüetlere benzeyen, sadece "kötü" sivrisinekler ve sinekler ve iç içe geçmiş ağaçlar vardır. Çıkıntılı engebeli su altındaki ovalar biraz korkutucu görünüyor. Efsaneler yazılmış ve toplum tarafından duyulmamış olursa olsun, şehir sakinleri ülke dinlenmeyi tercih ediyor. Yeşil ada, kaynar metropolün "debriyajlar" ndan kaçmak ve doğayla yalnızlık bulmak için bir fırsat. Bu arada, herkes burun köprüsüne gelebilir.

Yeşilada dinlen - ne yapmalı?

Saf su, kumsallar, bitki örtüsü bolluğu, nüfus azlığı ve endüstriyel bitki eksikliği insanlara cezbetmektedir. Hafta sonlarında herkes burada shish kebapları kızartmak için, çalışma anlarından korumak ve sadece bozulmamış ortamın keyfini çıkarmak istiyor. Plaj balıkçılarla doludur ve su balıktır.

Yaz aylarında bir rekreasyon merkezi açılır. Yeşil ada, kendi topraklarında Lokomotiv, Dream, Veterok gibi çocuk kamplarına ev sahipliği yapıyor. "Sperm balina" en popüler otelidir. Her otel, tekneler ve katamaranlar, spor ve balıkçılık malzemeleri kiralamaktadır.

Yaklaşık 4 yıl önce açık ve kapalı alanlardan oluşan Water Land adlı büyük bir su parkı inşa edilmiştir. Buraya gelmiş bir yetişkin bile bir çocuk olur. Eğlendirici ve su kompleksinde, çeşitli boyutlarda (çocuklar için mevcut olan) birçok slayt, trambolin, cazibe merkezi bulunmaktadır. Plastik topları olan bir oyun odası, rahat şezlonglu bir teras ve bir kafeterya bulunmaktadır.

Otel "Kashalot"

Bu tekrar tekrar yeniden inşa edilmiş eski bir otel, yerleşik olmayan turistler arasında yüksek talep görüyor. Orta fiyatla doğanın göğüslerinde rahatlıkla vakit geçirebilirsiniz. Kapıları sadece yaz aylarında açık. Burada yeni evliler birlikte vakit geçirmek için gelir, kimsenin ve hiçbir şeyin önleyemeyeceği ve dikkatini dağıtacağı yoksa.

yerleştirme

Bol bitki örtüsüyle çevrili rahat ahşap evler sevinemez, ancak sevinemezler. Her yazlık, klima, ev eşyaları ve mobilya ile küçük, ama çok güzel bir oda bulunuyor.

altyapı

Hem bakımlı bir plajda hem de suni şelale ve şofbenli bir yüzme havuzunda dinlenmek mümkündür. Katamaranlar, yatlar ve tekneler için bir kiralık servis var. Su taşımacılığı kiralayabilir, av araç ve gereçleri alıp balık tutabilirsin. Topraktaki bir park yeri inşa edilmiştir.

Misafirlerin elinde bir sauna, ağaçlarla kesilmiş, futbol oynamak için geniş oyun alanları bulunmaktadır. Bir bungalow şeklindeki bir kafe lezzetli yemekleri tadmaya davet ediyor. Deneyimli şefler, barbekü ızgarasında yemek hazırlarlar. Menü, alkollü ürünler ve tatlılardan oluşan geniş bir koleksiyona sahiptir.

Bu, oteldeki tüm avantajları ve kolaylıkları listelemektedir - gelip kendiniz görün. Çiftlere, aktif insanlara, yeni evlilere ve doğa severlere turistik üssü ziyaret etmeye davet ediyoruz. Yeşil ada, gizemli ve doğal uyuma zarif bir cennettir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.