Sanat ve EğlenceMüzik

Dzhonni Çürük ve Sex Pistols. başlangıç

Her şey Amerika Birleşik Devletleri eve bir McLaren döndüğünde, uzak yetmişli başladı. O devletin ülkesi ve şimdi, 1975 yılında, memleketi İngiltere'de benzer bir şey yaratmak için fikri saplantı derecesinde üreten proto-punk grubu New York Dolls girişimi esinlenmiş. zihninde zaten karizmatik solisti ama hepsi vardı bir grup oldu. para ve ün için, ileri gitmek için, genç bir grup insan bir lider kişiliğe ihtiyacı vardı. Daha doğrusu, mali ve ideolojik lideri, zaten McLaren karşısında var ama o serseri kayayı şarkı olamazdı. Böyle bir lider daha sonra Dzhonni Çürük oldu.

Arama solist

grup ateş gibi bu kayıp üyesi aramaya başladı. yeni basılmış serserileri davet edildi sanatçıların bazıları fakir ve cahil gençlerin öneriyi reddetti. Hala solistler böyle bir öneriye herhangi istekli aday göstermek varsa, o da kendilerini punk grubu üyeleri itlaf. En azından aramanın başında idi. teklifler kurudu Ama gün geldi.

Çok komik, ama grup için bu zor zamanlarda, onlar zaten saç, uygun odaklanarak, bir şarkıcı arayan başladı punk tarzı. Yetmişli yıllarda, tüm çocuklar uzun saç ve parlak alevlendi pantolon giydi. Geri altmışlı geldi tuhaf bir moda zirve oldu. Ancak, genç bir şirket hırslı adamlar ardından yeni punk tarzı alanında kuyruğundan şansınızı almaya karar verdi. Her şeye ve herkese tüylü kirli gözlerinde delilik ve ihmal olan bir adam gerekli.

bu adam nerede?

"Kara kedi" aramaya zordu ama şans bir kez bu serseriler. Onlar sokakta anlamıyla bulmuş. Tam o Dzhonni Çürük tanındı. Sonraları kendisine sıradan adını değiştirdi çünkü John Lydon ve bu onun gerçek adı, bu halka neredeyse bilinmiyor. diğer üyeleri gibi o da toplumun bir alt sosyal tabakadan geldi ve onun bütün görünümünü vurgulanmaktadır. ondokuz genç erkekler bir iğne ile bıçaklandı gömlek savaşın. Sonraki Pink Floyd "hate" okumak, elle bir eğri yazıt işaretleyici giydi. resme tamamen yeşil saçları ve bir delinin görünümünü tamamlanması. Saç kasten yığınlarda sıkışmış.

Grubun gelecekteki yöneticisi manyak yüzünün ifadesi ile garip bir adam sırf görünümü ile sevindi. Ancak, müzisyen hala iyi olması ve şarkı mümkün olacaktır. resimlerden oluşan bir grubun yanı sıra olması ve ses olursa, bakışla kullanımı nedir?

Kötü adamlar kötü söylemek zorunda

McLaren'in kötü korkuları doğrulandı. suçIuyu o vokal daha korkunç olmak üzere, tüm kötü oldu. Seçmelerdeki grup mevcut diğer üyeleri, sadece güldü. Karakter saçlı denizkızları bir notta düşmez. Bu berbat fazla oldu. Ancak Parayı veren o düdüğü çalar. McLaren kişinin gerekli grubun diğer üyelerini ikna etmişti.

Yani Dzhonni Çürük hala Provalar grubunu Swankers katılmak başladı. Katılımcıların hiçbiri bu harika adam şüpheli vermedi gelip kulağı ayı, grubun ana maskotu olarak müzik tarihine geçecek. Başka hiçbir katılımcılar ihtişamıyla ulaşamayacaktır ve sürece olduğu gibi sürmez. Kimse Johnny tüm diğerleri kolektif bakım ve değiştirme hayatta olduğu düşünülmektedir.

Yeni yabani grubu

Tahrik edici grubu, aynı kışkırtıcı başlık gerekli. Uzun tartışmalardan sonra, Sex Pistols ( «Sex Pistols") kendilerini aramaya başladı. Bu kelimelerin anlamı diğerleri iğrenme neden her şeyi yapıyoruz vahşi serseriler, kötü çocuklar, olması gerektiği için olduklarını oldu. Ama sadece başarılı olabilir aynı anda kızlara hoş erkekler grubudur. başlık mevcut cesur ve çekici kelime seks olmasının nedeni budur.

Daha sonra, geç 1975. yeni bir adla Sex Pistols ilk performansı, hemen beceriksiz yarı öğretilen müzisyenler seçkin kötü davranış. Bunlar üniversite tesislerinde diğer, daha deneysel punk grubu için açılış hareket edildi. Onlar bile kendi araçları yoktu ve onların davul ve gitar zevk bu diğer gruptan mücevherleri izni vardır. Oynanan "Sex Pistols" berbat değilse, vasat. tanıkların Bu görüş. Ama sesler umutsuzca yüksek sesle yayınladı.

Bildiğimiz gibi yabancı davul ve başkasının gitar, kendi gibi üzücü değil mi, onlar acımasızca enstrümanlarını tıngırdatabiliyorsunuz. İkinci grup adamlar onlara pahalı bir araç olacak yağma korkusuyla elektriği kesti. devre dışı bırakmak için yanıt olarak Sex Pistols sahnede kavga başlattı. Bunlar serseriler. Daha sonra çocuklar yetenekli oyun sadece gıpta emin.

Popülaritede geldi

Zaten 1976 yılında, Sex Pistols şarkılarını birkaç vardı ve varoşlarda kulüpleri turne başladı. Onlar insanların dikkatini tarzı olarak çok müzik değil çekti. Onlar yeni bir sosyal hareket olarak ilginç idi. Çürük onun doğasında vurgu ile, tiz şarkı söylüyordu. Onun çılgınca görüş - Bu resmi bir övgü ve bir çocuk tarafından uğradığı şiddetli ağrılı hastalık sonucu değildir. Sol ve miras olarak omurga eğriliği aynı ondan.

Sahnede, Dzhonni Çürük, söz yazarı serseri grubu Sex Pistols, vahşi ve ürkütücü kahkaha, o zaman anarşi ve şiddet çağrısında ifadeler bağırdı, ardından howled. Onun farklı tarzı araçlar grubunu yedek ve muhafaza etmek. Daha dizeleri üzerinde oynamaktan daha dizeleri üzerinde bir dayak gibiydi. akor basit şarkılar kötüdür idi. Aynı zamanda, ilk sözleşme 1976 yılında imzalanmıştır. Yıllar sonra filmin rollerini alacak ve eğitim programlarını yürütecek yükselen bir yıldız ekranlarında Dzhonni Rottena, dikenli yolun başlangıcı olmuştur.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.