Spor ve SağlıkEkipman

Hava tüfekler "Ataman:" açıklama

Pnömatik "Ataman" tüfek - üreticinin ürünleri, 2005 yılından bu yana yurt içi pazarında faaliyet "Demian". silahların popüler serisinin üretimi tüfekleri ithal üretimini onararak fabrika hatlarının dönüşüm ile mümkün olmuştur.

kendi üretim üssü sayesinde tek seferde şirketin yüksek talep tüfek yılında devreye konulmuştur hassas çekim ve güvenilir montaj yüksekliği ile karakterize edilir "Ataman" 9 mm.

Bu markanın ürünlerine Dikkat toplu tüfek modellerinin muhteşem ergonomik tasarım çekiyor. gövdenin imalatı için yüksek mukavemetli çelik kalitesi ve ceviz ağacı kullanılır.

en, "Ataman" havalı tüfekler artık piyasada mevcuttur şeye bakmak modelleri aranan özelliklere düşünelim.

"Ataman M2"

Bu popüler serinin en güçlü tüfek biri olarak kabul edilir. Modelin Geliştirilmesi düzeneğinin sıkı kalite kontrol altında Alman tasarımcılar çizimler temelinde yürütülmüştür.

Bir numune için para değeri açısından en iyi çözümlerden biridir. marka tüfek altında üretilen "Ataman" ne kadar? iç piyasada fiyat modeli bugün 25 000 ruble aşmıyor.

Lodge tüfeği "Ataman M2" kaliteli ceviz yapılmıştır. hasara dayanıklı lake kaplama, bir dış koruyucu katman olarak uygulanır. ikinci ellerini terleme ile kayar kol etkisini azaltır. Model kauçuk altlık ile kullanışlı bir ahşap stok içeriyor.

Özellikler:

 • namlu uzunluğu - 49.5 cm;
 • genel tekne uzunluğu - 1,2 m;
 • ağırlık - 3.8 kg;
 • enerji namlu - 7,5 J;
 • airguns için mermi - 5.5 mm kalibreli;
 • Kartuş hızı çıkış - 380 m / s.

kaliteyi, lisansı olmadan faaliyet olasılığını inşa: modelinin avantajları arasında dikkati çekiyor. Tüfek deneyimli ve acemi atıcılar için uygundur.

"Ataman M2R"

Hava tüfekler "Ataman M2R" avcılık bir sınıf için en iyi çözüm silahların bir dizi sağlanan kabul edilir. tasarım özellikleri mühimmat neredeyse her türlü, ilgili modelin kalibreli uygulanmasına katkıda bulunur.

tüfek olup, burada taraf minyatür lazer kesiklerdir göre, tabanca ile bir dikdörtgen şekle sahiptir. kundağı altındaki kullanım, hava haznesindeki basınç seviyesini belirlemek için, bu sayede basınç göstergesi vardır.

Tüp haznesi bir kalite dış parlatma metalden imal edilir ve bir alıcı tasarımcısı gravür ihtiva eder.

Özellikler:

 • namlu uzunluğu - 55 cm;
 • Gövde uzunluğu - 1, 06 m;
 • ağırlık - 3,4 kg;
 • hava deposundaki maksimum basınç - 210 bar;
 • Güç - 312 J;
 • Kurşun - 5 mm kalınlık;
 • ilk mermi hızının varil bırakarak - 207 m / s.

"Ataman M2R Taktikler"

önceki model tek atış silahı modifikasyonu. pnömatik silindirin 60 biri tam şarj çekim oynamak için yeterlidir. panjurun yan distorsiyon kullanarak bir numunenin şarj edilmesi.

Hava tüfek, bir av silahı olarak verimli kullanım için yeterince yüksek bir güce sahiptir. model, yüksek mukavemetli çelik alaşım bir yivli kovan. Ergonomik tasarlanmış popo tasarımı eşit derecede iyi tüfek solcularý ve righties kullanmak verir.

bullpup M2R

şüphesiz, markanın en güçlü tüfeği olmadan. Manuel özel tanka pompalanır havanın yüksek basınç tarafından tetiklenen. Bir popo ve önkol örneği yapmak için materyal olarak en iyi cins ceviz ahşap kullanılmıştır.

modellerin Hava tüfekler "Ataman" çok etkileyici boyutlarıdır. Uzun boylu kullanıcılar için, bunlar dolayısıyla kullanımı uygundur. Biz profilinde bir model düşünün, dış hatların Pnömatik daha bir tüfek gibi daha fazladır.

Özellikler:

 • namlu uzunluğu - 66 cm;
 • Gövde uzunluğu - 1.12 m;
 • ağırlık - 3,6 kg;
 • Pnömatik tankında maksimum basınç - 3000 bar;
 • Maksimum güç - 687 J;
 • airguns için mermi - 5.5 mm kalibreli;
 • namlu bırakarak Mermi hızı - 223 m / s.

"Ataman Minigan Ultra-C"

2014 yılında tasarlanan popüler serinin yenilik. Model önceki tüm tüfeklerin tipik tüm avantajlara sahiptir. Örnek kompakt boyutlara sahip, düşük ağırlık, hassas çekim ile karakterize edilir.

Model Minigan Ultra-C ihtiyaç ve yangın koşullara bağlı olarak, çekim imkanlarını sağlar, hafif ahşap önkol, yükseltilmiş ayrılabilir popo vardır. Tüfek tüm modifikasyonlar (2.8 kg), en hafif düzenlemesini çıkıntı yapar.

optik

PSP-tüfek "Ataman" optik görme sabitlemek için kılavuzda metal şeritin özel bir formu vardır. ikinci kullanımı önemli ölçüde doğruluğunu artırır.

tüfekler için bir 12 kat artış sağlayan bu dizi İdeal optik marka BSA Havalı Tüfek 3-12X44. Alternatif olarak, cihaz gibi küçük hedeflere işaret zaman mümkün hesaplama hataları gerçekleştirmek için yapar EDM, olarak kullanılabilir. Diğer şeylerin yanı sıra, bu tür bir optik nişangah bir hedefe mesafeyi belirleyen kolaylaştırır.

Sonuç olarak

Hava tüfekler "Ataman" serisi bir çok avantaj var. Özellikle yüksek kaliteli montaj, saygın Alman üretici Lothar Walther güvenilir bileşenlerin kullanımını ayırdı. Dikkat ayrıca gaz bahar kurulumu boyunca gücünü artırmak imkanı layıktır.

Tüfekler "Ataman" farklı ergonomik konut şekli ve stok, atıl iniş fonksiyonunun durumu. Hava haznesi içinde yer basıncı kontrol entegre basınç göstergesi uygundur.

Ancak, ben bu silahları ve bazı dezavantajlara sahiptir. ilk yığın desen nispeten yüksek maliyet dikkat etmektir. Bazı rahatsızlık pratikte o kadar güçlü değildir operasyonel silah fabrikası yayı, neden olabilir.

Genel olarak, "Ataman" tüfekleri, örneğin hedef atıcılıkta rekabet ve avcılık küçük oyun, çeşitli amaçlar için uygundur. Belirgin eksiklikleri, yüksek kaliteli montaj mekanizmaları doğruluk koordinasyonu silahlara gibi avantajlara telafi edilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.