Spor ve SağlıkEkipman

Nasıl bir snowboard üzerinde monte yüklemek için? Snowboard eki: Boyutlar. Çocuklar bağlamaları ile snowboard

Birçok panoları satın aldıktan sonra bir snowboard montaj yükleme merak ediyor. Yanlış kilit pateni hiç zevk almazsa.

raf belirleyin

kurulumundan önce resepsiyon belirlemek için önemlidir. Başka bir deyişle - Bir kurşun ayak seçmeniz gerekir. Eğer duruşunu bilmiyorsanız, sen çalışmasını sağlamak ve kaygan bir zemin veya buz üzerinde bir yere gelmelisin. Eğer sağ ayak ortaya koymak ederse, masa "Goofy" denir. "Normal." - Sol ayak dürtmek, sen ise

kontrol etmek için başka bir yolu yoktur: Birisi sürece beklenmedik olduğu gibi, arkadan iter. Eğer hareket etmeye başladığını ayak kendini, hiç unutmayın. Bu bir snowboard montaj nasıl düzeltileceği belirleyecektir. genellikle hangi ayak paten önemli değil hangi şanslı olanlardan, küçük bir yüzdesi vardır.

açısını belirleme

snowboard eki sabitlerken sürüş stiline bağlı olarak hesap parametreleri dikkate almalıdır. Bu krep açısı ve genişlik kartına göre stand. Bu göstergelerin ile kendilerini en iyi ve en iyisi için belirlemek için deneyler yapabilirsiniz. istikrarlı iniş için daha geniş bir duruş uygun olacaktır. İsterseniz keskin manevralar dar maruz.

kurulu sertliği de bağlantı elemanları açısını etkiler. ürün artar sertlik ve artan açılar ile (0 ° - panelinin uzunlamasına eksenine dik yaklaşık). Sonuç: yıldız tornavida, cebinde oturtulması - gerekli bir şey bir kayakçının cebinde.

snowboard bağlanma merkezi etrafında simetrik olarak yerleştirilmiş olması gerekir. böyle bir tesisin amacı - kartını kenarlarından eşit çıkıntı topuk ve burun ayakkabı. Ne zaman kesinlikle gerekli bir çorap yapmak için biraz daha olabilir, ama her durumda değil, topuk olabilir. En iyi boyut ayakkabı çıkıntı 1.5 cm'den fazla olmamalıdır.

İlk defa yükleyin

Yükseklik snowboard bağları arasındaki genişliğini belirler. sabit bir konumunu korumak için gerekli olan bir bu endeksindeki artış genişler ve destek ile. Dar raf en uygun transfer ağırlık değişikliği kenarlara yol ve hızlı bir şekilde bir ters uygulayabilir. Geniş düzeltmek ve tek ayak üzerinde pozisyonda tutmak için izin vermez.

bir snowboard üzerinde monte yüklemeden önce, uzmanlar diz ayak mesafeyi ölçmek için önerilir. Bu seçenek ilk yazı genişliği olacaktır. bağlantı elemanları ile diskler onların kolay kurulum için bölünme özelliği, çünkü yapmak kolay olacak 5. - Bu durumda, önünde bulunan montaj açısı, 20 derece, arka olmalıdır.

Ayrı ayrı, sen dizler elinde açıldığı "ördek duruş" gibi ortak bir standı hakkında yazabilir. Bu duruma başvurarak, bu serbestte olmadan hayat düşünemiyorum kim. Bu durumda, uzmanlar, 18 derece ayarlanabilir set ön montaj açısını tavsiye - 6.

Sonuç: snowboard sayısı o kadar çok sayaçlar. Bu nedenle, binmek, deney ve at gerçek bir zevk teslim edecek olan kendi ideal pozisyon seçin.

Öğrenme

Hem yetişkinler hem de çocuklar, birçok özel mağazalar mevcut bağları ile snowboard. Yalnızca ambalajı kontrol etmek önemli olacaktır:

 • vida;
 • montaj;
 • jantlar (iki adet)..

Anlaşılacağı ve ekin bileşimi olmalıdır:

 • Arka yay;
 • highback;
 • baz;
 • gaz pedalı;
 • Strep (alt ve üst);
 • sürücü.

bir snowboard üzerinde monte nasıl yüklenir: tornavida ile çalışan

Kendi kendine kurulum için yıldız tornavida gereklidir. netlik için raf "Goofy" nde armatürleri kurulumunu düşünün.

tek Adım - biz binme için botları hemen ölçerler. montaj sırasında kolayca baz ile ayarlanabilir gaz pedalının ayarlamak için önemlidir. onun parçası oranda gaz pedalı ötesine çıkması gerektiğini, içlerinde ayakkabı raptiye düzeltme ayarlayın. Bundan önce, tüm iyi Strep sıkılaştırmak için önemlidir. Gaz pedalını ayarlayarak sonucunda, bu burun ayakkabı ulaşmalıdır.

Önemli bir nokta raf (dönüş derecesi) optimum maruz konumudur. evrensel açı bağlar snowboard kurulması: Ön ayak 15 derece sol ayarlanır - 6 için değil, ters yönde.

İkinci Adım. pozisyon krep diskte olan ayarlanır. Şimdi eki vida gerekir. Her biri dört vida ile sabitlenir. Yeniden kontrol edin: ayak ve topuk kurulu sınır ötesine aynı uzaklıkta.

Biz bir snowboard, sabit boyuta eki kurduk ve şimdi gidebilirsin.

ayarlanabilir montaj

Biz daha önce birkaç koşular sonrasında, biz bağlayıcının monte ayarlamanız gerekebilir belirtti. Bize saat geldiğini varsayalım. bağlamaları ve ayarlı çocuk snowboard düşünün, ya kata altında "uyum". Bu arada, krep yetişkinler aynı şekilde düzenlenir.

Değişim duruşu "Goofy" "normal" basit, sadece karşı tarafta tutturmalı kayışı yüklemeniz gerekir. "Onun altında" genellikle uyum başlatmak pozisyonlarını montaj seçimi. Her ayağın büyüklüğüne bağlıdır. Vidalı bağlama sökülmesi yürütmek için ayak düzeltin ve şiddetle her iki tarafta çekin gereklidir. Bundan sonra, ayak boyutuna uygun delik seçin. Sonra, yerine somun ve civata dönün. eki yumuşak ise, sadece topuk sıkılığını ayarlayabilirsiniz. Ama aynı zamanda her şeyi ateş orada var.

Vida bağlantısı sökülmesi sonra gerekli olduğu pozisyonda yerleştirerek, topuk desteği ayarlanabilir. Bundan sonra bunu sıkma sıkıca bileşik toplamak gerekir. çıkış tesisinin açısı bir cırcır mekanizmasını kullanarak belirlemek kolaydır. Güçlü sabitleme için ayaklar yukarı ve aşağı kaldırma kolunu gerekir. eki gevşek istiyorsanız, küçük kollarını bir kez tıklayın.

Daha sonra, ayakkabı ayak sabitleyen ön kayış ayarlayın. Yeniden assort. doğru konuma ayak yükselişi, Bağlantı yapıldıktan ve sıkıca sıkılır.

Kayak türlerini seçin

ayak ve montaj snowboard en uygun konum.

 • binme tarzı için Boyutlar "Oyma". Keskin dönüşler Bu iniş, snowboard en zor türlerinden biri. Rotasyonlar dağın yamacının teğet büyük bir gövde eğim ile yüksek hızda gerçekleştirilir. Her iki bacak maksimum Forward'a dağıtılır. rağmen üretim bireysel ürünlerin bu tür, her zamanki yumuşak kurulu ile iyi tekniğini bilemek için başlamak için bu. 40-50 - Jog bacak Böylece 60-70 derece, arkada duran. Bu değil topuklarının ve ayak parmakları ile kar dokunma güçlü kenar durumunda izin verecektir.

 • farklı şekillerde ve birçok kez perekantovyvatsya binmek zorunda kalacak, çünkü sürme stili "Freestyle" için güvenle başlayanlar olarak montaj monte edilebilir.
 • binme tarzı için boyutlarını düşünün "serbest yolculuğu." Sayaç maksimum yönüne takip edilmelidir Ardından burun çok daha uzun kuyruk vardır. Nasıl bir snowboard üzerinde monte yüklemek için? durumda ilgili açıları ayarlamak için daha iyidir. Ön bağlantı arka ise 30-45 derece eğim açısına sahip olmalıdır - 20-35. Burada, öyle görünüyor ki, sadece tek bir bacak önde inmek zorunda kalacaktır.
 • sürme stili "jibbing" için boyutları. raylarda atlama öğrenmek isteyen, bir raf serbest stil kullanabilirsiniz, ancak daha geniş bir pozisyon (bağlamaları arasındaki mesafe) seçmek daha iyidir.

kayak pistleri Kolay ve yeni fethetmek!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.