Spor ve SağlıkEkipman

Boyun için Simülatör: seçimi ve uygulamaya tavsiyeler

çekici ve To kabartma vücut dikkat tüm kas gruplarının tavzihine ödenmesi gereken süre boyunca düzenli egzersiz, ihtiyacı vardır. Özellikle genç kalmasını mümkün olduğunca uzun isteyen kadınlar için kas inşa etmek değil, aynı zamanda hızlı bir şekilde kurtulmak için sadece izin veren boyun, için eşsiz simülatörü geliştirdi çift çene.

cihaz türleri

Servikal bölgede eğitime kendi yaklaşımını ihtiyacı her biri yaklaşık on beş kasları, yer almaktadır. kasların Bu grubun gelişmesine katkıda farklı araç modelleri bir dizi bugün serbest bırakılır nedeni budur. En popüler boyun için bir yay egzersiz olarak kabul edilir, Eğer çene basın hareketleri gerçekleştirmesini sağlar. Bu birim, torsiyon farklı derecelerde sahip olan yaylar bir dizi ile donatılmıştır. Böyle bir simülatör seçerken kendi savunmasını yaptıktan hangi malzemeye özel dikkat gereklidir. Bu dayanıklı ve özellikle gözle görülebilir kusurları olması gerekir.

İkincisi, daha az popüler modeli kafasına takılan ve yüz ve boyun kaslarını geliştirmek için yardımcı olur esnek ekip, kabul edilir. Bu boyun için basit bir alıştırma. Kendi elleri özel yetenek gerektirmeden herhangi bir kişi yapabilir. Bu cihazı satın aldığınızda o takım yaptı malzeme dikkat etmek önerilir. En yüksek kalitede biri hakiki deri seçenektir. Bununla birlikte, tek bir dezavantajı var: malzemesi zamanla bozulmaya iyi okuyun. Bu nedenle, pek çok uzman bir daha dayanıklı sentetik analogları seçmek önerilir.

Aşağıdaki ortak bir model üzerinde asılı yük ile sert bir kablo demeti olup. Bu seçenek, özellikle erkek nüfus arasında talep edilir ve hızlı bir şekilde kas inşa etmek idealdir. kendi seçtiği sırasında, bağlama kolaylığı ve güvenilirliği kontrol etmeyi unutmayın.

Bu simülatör boyun için kontrendikedir?

Bu aletle çalışmaları aslında güçlü bir iyileştirici etkiye sahiptir rağmen, bu makineyi kullanmak gerekli değildir hangi şartlar altında da vardır. Bu sözde kristal hastalığından şikayetçi kişilere her şeyden geçerlidir. Kesinlikle vücudun şiddetli inflamatuar hastalık acı olanlar için boyun için simülasyon aracını kullanmak yasaktır. Buna ek olarak, uzmanlar vardır travma öyküsü olan hastalarda bu cihazla eğitim dan öyle ya omurgayı çevreleyen bir burkulan bağlar ile bağlı başka yapmamanızı öneririz. Diğer tüm bu tür eğitim iyi başka bir şey getirmez.

seçme ve simülatör kullanma ipuçları

Doğru seçimi yapmak için, ve kısa sürede birkaç basit yönergeleri takip etmelidir birimin satın somut sonuçlar elde etmek. sunulan malların kalite güvencesi sağlayabilir özel mağazalarda münhasıran olmalıdır tür simülatörleri edinme, her şeyden önce. Eğitim süresince güçlü dalgalanma kaçınmak gerekir. aşırı arzusunun kaslara zarar verebilir unutmayın. Yavaş yavaş artırmalı, asgari yük ile eğitime başlamak için tavsiye edilir. Egzersiz düzenli olmalıdır. Bir ders on dakikayı geçmemelidir. Odak kaslarının tüm gruplar üzerinde olması gerektiğini akılda tutmak gerekir. Aksi takdirde ahenksiz gelişmiş vücut yakalanma riski vardır.

Nasıl simülatörleri farklı türde kullanılır?

hafifçe ileri doğru elemanın eğri, oturmalarına için gerekli yük ile sert koşum takımı ile sınıfları için. eğitim sürecinde Yeni gelenler size yük zemine temas olduğundan emin olmak gerekir. Rahat bir pozisyon alarak sonra, yükseltmek ve kafasını indirmek için başlayabilir. yük kaldırma boyun kaslarının gerginliği tarafından sağlanmaktadır. Çok ağır yük yılında kesinlikle koşum takımı asmak yasaktır omurgaya zarar gelmesini önlemek için.

Esnek kızak antrenör ile sınıflar kafasına koymak gerekir için, sıkıca duvar çubukları kabloyu bağlayın. Bu, o elastik gerilim parçasıydı yüzden, bir adım arkasında izledi ve kafasına başlar eğen ileri, çenen izlerken göğüs dokunur. Bu durumda yük değeri kablosunun gerilim derecesine doğrudan bağlıdır.

Değerlendirme ve Yararları: boyun ve çene için Simülatörü

Bu tür cihazlar bir çok avantaj vardır. Her şeyden önce, onlar hızlı boyun kasları şişirmek için ve çift çene kurtulmak izin verir. olumlu yönde çoğunlukla ses yorum bunlardan boyun, için simülatör, sarkık cilt kaldırmak için ameliyat olmadan mümkün kılar ve onun şişman kıvrımları ortaya çıktı. Yani, düzenli olarak bu cihazlar kullanan insanlar, yüzün hatta oval çekmeye başarmış hakkında konuşmak. Sizce, eğitim sonucu birkaç seanstan sonra görünür hale gelir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.