SağlıkTıp

Endometriozis, bitkisel tedavi

rahim astar mukoza iç yüzeyi benzersizdir. Tıpta bu endometrium denir. Düşük, aşırı egzersiz ve üreme sisteminin kronik enflamasyon, aşağıdaki patolojiye yol açar. parçacıkların karın boşluğuna yukarıda sözü edilen işlemlerin sayesinde adet kanı ile endometriyum içine düşer. Periton endometrial mukus çözmek ve o rahmi terk etmek yoktu gerçi, eski plan çerçevesinde geliştirmeye başladı etmez. Anormal menstrüasyon oluşumu sırasında, hatta kanama, geri çevirdi. Doktor endometriozis teşhisi kurar. Hastalık uzun ve bazen tedaviler aylarca tekrar edilmesi gerekebilir.

endometriyozis halk ilaçları tedavi nasıl

Gelen alternatif tıp yüzyıllar boyunca kadın cinsel sağlığını geri tarifler çok birikmiş.

Endometriozis, tedavi otlar ile - yayla rahim

Grass'ın yayla rahim, anti-emici ve antitümör aktivitesine sahiptir. Reçete infüzyon 1 çorba kaşığı oluşur. kuru ot, buharlaştınldı 10m kıyılmış., bir su banyosu içinde. infüzyon su miktarı 0.5 litredir. kabul için prosedürü: Tam çorba 3 set halinde 1 gün süreyle içmek için. Yemekten önce ve yaklaşık 60 dakika yiyin.

bunların sayısı ise kontrendikasyonlar bağlı olarak vücut çok düşük patolojik değişimlere, östrojen düzeyine bağlıdır, yayla rahim göre ilaçların kullanımı sadece aylık adet döngüsü ikinci yarısında mümkündür. Sonuçta, çim bazı hormonların üretimini engellemektedir. zorunlu adet sırasında kırın. rahim (fallop) tıkanması halinde alış yayla rahim yasaktır tüpleri.

Endometriozis, otlar ile tedavi - Aziz sarı kantaron

Çim bir termos içinde ısrar etmek. hammadde 1 çorba kaşığı örtün. Doz kaynar su 1 bardak hesaplanmıştır. İnfüzyon süresi - 2 saat. Kullanmadan önce, gerginlik, 1 gün içinde içmek için üç bölüme ayrılır. Hypericum emici ve anti-inflamatuar bir etkiye sahip.

Kontrendikasyonlar hamile kadınlar, epileptikus, alkolikler. Heparin, warfarin ve hormonal tedavi ile çim birleştirmek mümkün değildir.

Endometriozis, otlar ile tedavi - koleksiyon

Anne öksürükotu (levha müsilaj biyolojik olarak parçalanabilir bir işlem ihtiva eder) - 1 çay kaşığı l.

Hava (kök bakteriyostatik, anti-enflamatuar ve fungisticheskoe özelliğine sahip) - 1 çay kaşığı dolusu l.

Isırgan (levha diüretik, kolajik, anti) - 1 çay kaşığı dolusu l.

At kuyruğu 1 çay kaşığı dolusu l - (çim tıkanıklığı olgusunu ortadan kaldırır).

Kekik (bitki emici etkisi ile dezinfetsiruyuyuschim ve artan antiseptik etkisi farklı) - 1 çay kaşığı dolusu l.

Hypericum (çim resmi tıpta kullanılan bitkisel antidepresan olarak ünlüdür) - 2 çay kaşığı ..

Küçük parçalar ve karışımı içine makasla kesilerek yukarıdaki bileşenlerin hepsi. Reçete 8 saat. L. Kapalı bir kapta bitkisel koymak, 3 yemek kaşığı ekleyin. kaynar su. olgunlaşan ve soğutma önce yarım saat kadar bekletin. kabul sırası: 0.5 su bardağı günde üç kez.

Endometriozis, otlar ile tedavi - salatalık

Bu salatalık kırbaç fırlatır yaz ikinci yarısında tedavisi, bir ders önerilir. su banyosunda pişirmek anlamına gelir. Kuru salatalık asma, beş dakika için bir su banyosu içinde pişirme kaynar su, 0.5 litre dalmış kurutulmuş ham madde 50 g, yazıldı. İnfüzyon olgunlaşır ve bir saat soğutur. Resepsiyonda sırası: Her gün, 0.5 sıradan cam için günde üç kez.

kurutuldu, kuru ve karanlık bir yerde oldukça uzun bir süre muhafaza edilebilir saplar.

İç endometriyozis, tamponlar mumie tedavisi

mineral madde iki buçuk gram yarım bardak bir miktarda (100 mL'dir) sıcak su dökün. Tam çözünme mumie emprenye tampon elde sonra vajina içine eklemek için anlamına gelir. Prosedür geceleri yapılması tavsiye edilir. tampon kurtulmak için sabahı. bir hafta boyunca bir mola ile tedavinin 10 gün sonra. anne vücut tarafından kabul edilen farklı şekillerde, bir çok bileşen ihtiva etmesi gerçeği göz önüne alındığında, danışmanlık jinekolog gereklidir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.