OtomobilArabalar

"Mercedes Atego" - izin vermez güçlü ve güvenilir kamyon

yayın "Mercedes Atego" terk etmeye başlamadan önce, Stuttgart grup mütevazı ve münzevi kamyon Schwere Klasse üretti. Almanca yana "ağır sınıf" olarak çevrilmiştir. Almanlar da Leichte Klasse üretilen (- akciğerleri tonajı ve eğer tam anlamıyla tercüme). "Axor" - Ama üçüncü bir model yoktur 1998'de "Mercedes Atego" ve "Actros" olduğunu ve daha sonra, 2001 yılında, ve.

Üretimin Başlangıç

Alman üretici gerçekten iyi kamyon yarattı unutulmamalıdır. kesinlikle herhangi bir inşaat, kamyon ve diğer ticari hedeflerini gerçekleştirmek mümkün "Mercedes Atego". Ağırlık kategorisi 6.5 ila 16 ton arasında değişir. Bu katı performans, tüm kamyon böyle övünebilir.

Bu araçların üretiminin başlangıcından itibaren alıcılar ilgili ekipmanın sağlam bir çeşitlilik çarptı. Sekiz farklı ağırlık sınıflarında yapılan "Mercedes Atego". Bu 9.5 ve 8 ve başka bir 10.5 11,99 de, aynı zamanda, 7.49 az 6.5 m'dir. Ve en zor - 13.5 ve 16 ton. Bu son sürümü bir seçenek olarak kullanılabilir olduğunu belirtmekte fayda vardır.

motor seçenekleri

Kamyon beri - çok özel taşıma şekline, ağır yükler taşıması gerektiğini, geliştiriciler çok daha güçlü motorlar icat etmek zorunda kalmıştır. Motor Sistemleri kamyonun ağırlığı ile tutarlı olmalıdır. Başlangıçta makinesi 170 litre ulaştığında güç silindirine 6 için, motor ile sağlandı. a. (Maksimum). Biraz sonra, bu özelliklerini geliştirmek için karar verdi ve 231 ve 279 BG sekiz silindirli motorlar icat edilmiştir. a. o zaman en güçlü 326 motor oldu beygir. İki somut potansiyel alıcılara sunulan tüm bu modeller, tekerlek formülleri sözde - 2x4 veya 4x4 ya.

Görünüş ve iç tasarım

Kamyon -, elbette, değil yürütme sınıf sedan olduğunu. Ve birçok iç tasarım beklemek gerekmez. Daha doğrusu, biz alışık değiliz. Ancak, Mercedes-Benz - verimli herşeyi yapan bir şirket. Hiçbir şey için onların sloganı "en iyi veya hiçbir şey" olarak tercüme için değil. Her şeyden önce, üreticilerin alıcılar sürücü kabini için dört seçenekten bir seçenek sunuyoruz. Bu kamyonun hangi amaçla bağlı olarak belirlenir. Bu, yüksek çatılı bir 18 santimetre uzunluğunda (L) arttı standart versiyon (S) ve uzun taksi olabilir.

Şimdi sıra iç hakkında birkaç söz geri her şeyin başladığı yere gidin ve söylemek gerekir. koltuklar monte iklim kontrol sistemi yanı sıra, konforlu ve en önemlisi, çok rahat yataklar vardır. Konfor, alan ve konfor - bütün bu uzun mesafe yük trafiği için gereklidir.

Biz "Mercedes Atego" olarak kamyonun görünümü, hakkında ne söyleyebilirsiniz? otomobil fotoğrafı Güçlü ve (araç türü için) oldukça çekici "demir at" göstermektedir. Bu bir kamyon "Mercedes" hantal görünmüyor olmasından Nemotrya. Oldukça düzgün ve ön görünüyor ve tüm geleneksel klasik tarzda yapılmış.

teknik özellikleri

"Mercedes-Benz Atego" - İyi bir kamyon, aynı zamanda oldukça ekonomik araç değil sadece egzoz gazları çevreyi kirletmez. 2006 yılında, üreticilerin büyük ölçüde bu konularda şaşkın ve modelin ekonomik ve çevresel performansını geliştirmek için her türlü çabayı göstermiştir. Bu arada, sessiz kalamaz bir şey daha, - bu ilgileniyor. kamyonun direksiyonuna oturan - gerçek bir zevk. Onları Kontrol arabanın ağırlığını fark ve genel anlamda bir mal araç ve uzak fazla malın bir ton tahrik olduğunu unutmadı. Tabii Mercedes-Benz, zaten çok daha bir düzine yıl daha kalitesiyle ünlüdür söylemek, bu nedenle şaşırtıcı nedenler değildir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.