Spor ve SağlıkEkipman

Corto - yüksek teknoloji kalitesi ve dinamizmini somutlaştırmak bisiklet

Bugün oldukça tanınabilir marka Corto olduğunu. Bisikletler, dayanıklı, inanılmaz hafiftir eşsiz bir görünüme sahiptir. Bu efsanevi şirketin her araç yüksek kalite, rahatlık, konfor ve dayanıklılık gösterir. Takım motosikletin çabaları sayesinde herhangi bir engel ve topraklar ile baş edebilir inanılmaz bir araca dönüşür.

Şirket Corto: bisikletler. üretici

İtalya ya Rusya - Bir ülke hangi bir marka oldu? Bu soru nedeniyle iki ülkenin oldukça üretken tandem uzmanlarına net bir cevabı yok. Eğer tarihin eski defterleri Ama eğer inkar edilemez gerçeği çıkıyor - Şirketin İtalyan köklerini. Bu 5 yıl önce kuruldu. Üretici kalite, güvenlik ve işlevselliği bir garanti verir.

Marka her yıl İtalya'da ve Rusya'da yaşayan tasarımcı ve tasarımcıların ekibin koordineli çalışması performans sayesinde iyileştirilmesi, daha aktif gelişir.

yenilikçi teknolojiler

Çok rekabet gücünü artırmak için çaba sarfedilmiştir.

  • aluminyum alaşımlarının kullanılması bisikletler, dayanıklı, hafif ve mükemmel hale getirir.
  • boru çerçevelerinin imalatı için kalıplama işlemini içerir. Bu, daha sonra kolaylığı, kuvvet ve karkasın dayanıklılık sağlar karmaşık bir işlemdir. zorunlu hidro-biçimlendirme ve baskı kalıplama tabi bisiklet, - buluş, uzmanlar Corto. Bu işlemler, sertliği artan ve araç ağırlığını azaltmak, çerçeve güçlendirmek için aynı anda gerçekleştirilir.
  • Üç boyutlu tasarım sistemi çerçeve boruları.
  • Sürüş sırasında kolaylık sağlar, ve konik rulman yapıları sayesinde kullanımı. Bu rulmanlar mükemmel büyük ve ağır kullanım ile baş edilir.

araçların aralığı

Üretici farklı amaçlar için iki tekerlekli araçların üretimi hakim etti:

  • Kentsel çeşitli Corto - bisiklet İnsan Yerleşimleri sürüş için tasarlanmıştır. Bu titreşim büyük kanatları, hem de fren şaşırtıcı söndürülmesi, güçlendirilmiş kenar disk tasarımı, hafif, çatalına ile karakterize edilir. Bu tip en yaygın araçlar SKY modeli ve KİTE vardır.
  • hat kros hiçbir engel ve bariyerleri aşmak için hazır ve bu tür ekler olarak kaliteli ekipmanları ile donatılmış dağlık arazide sürüş için tasarlanmış bir otomobil. Bu serideki taşıtlar, mekanik ya da hidrolik bir yüksek kaliteli bir disk fren sistemi. İki tekerlekli taşıma markası Corto özelliğidir. Bu makalede sunulmuştur fotoğraflar hangi Bisikletler, onların güvenilirliğini ve işlevselliğini göstermek. Bir çerçeve 17 ya da 19 inç ve 26, 27.5 ya da 29 inç ile donatılmıştır.
  • Çalışma iz bisiklet oldukça büyük görünümü ve ekstrem kayak odaklanmış bulunmaktadır. çerçevenin görsel incelik rağmen, araç inanılmaz mukavemete sahiptir. Bu bisiklet çatal 140 mm 'lik bir yemek ve ayarlanabilir bir koltuk ile donatılmıştır. Çarpıcı bir bisiklet modelleri, bu tür bir örnek ve SPY bir eğim hareket ederler.
  • Kadın araçlar borunun anatomik konumu ile hafif çerçeve ile donatılmıştır. bir ön amortisör, iletim kalitesi ve kenar tipi fren sistemi ile donatılmış bisiklet.
  • Bu markanın araçların Çocuk çizgisi aktif bir yaşam tarzının genç hayranları hedefleyen ve yetişkin bisikletleri minyatür versiyonu olan. En popüler yeterince markasını Corto konumlandırmak MIKI ve KITI modellerdir.
  • dar koşullarda veya taşıma için önemli olan, kompakt, diğer modellerden farklı bisiklet katlama türü. Kural olarak, bir dağ bisikleti olarak eylemlerin bu tür olarak.

Müşteri yorumları. Ana lehte ve aleyhte

Oldukça popüler ve dünyada tanınan Corto markasıdır. büyük çoğunluğunda değerlendirmeleri Bisikletler, pozitif ilgi ve büyük saygı hak eder. şirket çarpıcı görünüyor, hızlı yıldırım yol ve rahat vites değiştirme üzerinde herhangi beklenmedik durumlara yanıt sağlayan şaşırtıcı fren sistemini içermesi yeterlidir araçların avantajları.

Ne olursa olsun görünümünü kaybetmez bisiklet yolunun, parçaların hiçbirinin creaks veya gevşek. Artı tarafta defalarca efendisini kurtarmak ve hatta toplu taşıma araçlarında, bisiklet taşımak için izin olan, kompakt taşıması gereklidir.

Bir bisikletin çalışması sırasında ve kesinlikle satın almadan önce dikkate almak zorunda kalacak olumsuz yönleri vardır belirtilmelidir. Bu ağır kaldırma kadar yavaş hızlanma ve kolayca zarar görebilir düşük kaliteli malzeme pedalları içerir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.