OtomobilArabalar

Genel Volkswagen Getta sedan ve rakiplerine göre avantajları.

Volkswagen Getta otomobil sınıfında oldukça popüler olan ve uzun seviyor ve avantajları bir dizi modeli seçer bir kitle vardı. İlk olarak, burada irtifada olduğu, güvenlik konusunda söylemek gerekir.

Hatta fakir konfigürasyonda da sadece ön hava yastıkları ama taraftır. Ayrıca, bir kaygan yolda öngörülebilir fren verir kilitlenmeyi önleyici fren sistemi olmadan araba satın alamazsınız. Vücut olası kaza durumunda zarar görmemesi için kabin verir yüksek mukavemetli çelikten yapılmıştır. Tamamen galvanize gövdesi ve iyi bir boya nedeniyle olası cips ve çizilmelere karşı, pas görünmesine izin verilmeyecektir.

Genel olarak, Volkswagen Jetta bir aile arabası ve her gün için bir araba olarak adlandırılan olabilir. Süspansiyon tamamen bağımsız olduğunu ve ölçmek zordur, ama söylenmesi gerektiğini işleme karşı biraz önyargılı kullanım ve konfor dengesi. Motor birkaç sunar ve hepsi benzin, pazar dizel motorlarda maalesef sunmuyoruz. En temel motor artırılması derecesine göre, 85 veya 105 beygir gücü 1,6 litre sunabilirsiniz. Ayrıca kuvvetlendirme miktarına bağlı olarak, sırasıyla 122 ve 150 beygir gücü sağlayabilir, daha güçlü bir turbo 1.4 litre önerdi. Motor toplanabilir 1.6 litre kapasiteli veya manuel vites kutusu veya altı vitesli otomatik ile. Turbo motorlar da mekaniği, sadece altı yerine beş vitesli bu kez yedi vitesli bir robot geliyor. Manuel şanzıman mükemmel ayarlanmış ve çok daha güvenilir bir robot, yani bunun için ekstra para ödemezsiniz.

Zemin boşluğu özellikle 160 mm'ye arttı ve plastik korunan tüm alt kötü yollarda hasar kapsar. Kurulmuş karter koruması ya çelik veya kompozit malzemelerden yapılabilir. Sadece Tip ön Sürücü, ama iyi bir şasi kurulumu sayesinde araç herhangi bir kaplama kalitesi ile yolda çok emin gider. yükseklikte kabin ergonomisi, yapılandırma ekipmanına bağlı belirgin farklıdır. Üretici araç teçhizat alımı ile takviye edilebilir beş sabit ekipman ve ek paketler sağlar. en optimal 1.4 litre ve bir manuel şanzıman ile 122 hp motor olurdu, ama ayrı bir iklim kontrolü ve sinyalizasyon için ayrı ayrı ödemek zorunda kalacak.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.