Ev ve AileÇocuklar

Yatay çocuklar - çocuklar için gerçek bir yarış!

kaslı sürücü ile donatılmış bir araç, bir boylu boyunca aradı. Bu, ekonomik verimliliği, çevre dostu ve tevazu bisiklet birleştiren arabanın dayanıklılık ve konfor vardır. bu şaşırtıcı bisiklet yerde yatarak gelen fark nedir? Bu, aerodinamik bir harikalarını sahiptir elementlerden binici korur, bu daha rahat uyum vardır.

Bisikletmobil bile yirminci yüzyılda gençler arasında yüksek popülerlik kazandı.
Ve ilk modeli ABD'de ortaya çıktı. Yük ve bu daktilo eğitimin verimliliği koşmak ödün vermemektedirler.

velomobile hemen hemen her türlü hem yetişkinler hem de çocuklar için aynı derecede kullanışlı. Sonuçta, bu oyuncaklar değil göz kamaştırıcı fark vardır ve yaş uyarınca uygun bir yük verir. Tabii ki, çocuk pedallı arabalar basitleştirilmiş ve daha güvenli. Bunlar genellikle üç ya da dört tekerleği, nispeten kolay ve daha ekonomik olması.

velobusov tasarım çerçevesinin büyük çoğunluğu mevcuttur. Bu yuvarlak ve yapılır kare tüpler farklı bölümden. titanyum ya da alüminyum alaşımlarından oluşan amaçlanan kullanımına bağlı olarak değişir.

Çoğu durumda, çocuk yaslanmış açık vücuda sahip. Bu öğe bir taşıyıcı veya çıkarılabilir çerçeveye bağlı olabilir. gövdenin üretilmesi için kontrplak, fiberglas veya kullanılan alüminyum alaşımları.

Çocuklar yaslanmış bir manuel veya ayakla çalışan sürücü, bazen kombine vardır. aktüatör (bir kerede veya tüm) ön veya arka tekerleklere bağlanır. eliptik dairesel ya da lineer olarak karakterize edilen bir küçük şoför bacakların hareket etmesi. Ve çocuklar uzaktan kumanda fonksiyonu ile donatılmış arkasına yaslanmış olur? Bu durumda, ebeveynler hep çocuğunun hareketini kontrol etmek mümkün olacak ve bebek yorgun alırsa, o zaman uzun bir süre için buz pateni keyfini çıkarma fırsatı vardır.

pedikarah üzerinde Kolesyaschih, çocuklar da zihinsel yalnızca fiziksel geliştirmek, ancak. Çocuklar dikkatlerini ve konsantrasyon tren. Onlar uygun hareket temellerini öğrenmek. Katılıyorum, çarpıcı bir yaslanmış çocuk yeri doldurulamaz bir hediye dönüşür şimdi.

Velobus aynı anda farklı faaliyetleri gerçekleştirmek için çocuklar öğretir. dışında pedal çocuklar üzerindeki basınç tekerleği koordine etmek ve rotayı takip etmeleri gerekmektedir. Çocukların arkasına yaslanmış Küçük fiziksel aktiviteler sağlayabilir, müsküler bir çerçeve oluşturacak ve kalp güçlendirilmesi.

pedikarah sürüş yaparken aktif çalışma baldır kasları sen çizilmiş pedala bastığınızda ve diz tendonları ve saatte ayak. İşte aktif kalça ilgilenmektedir. Onlar yüzünden kuadriseps sürekli bir durumda vücut tutmaya yardımcı olur. Uzun süreli saklama düz geri tuşuna oluşturan ve muhafaza doğru duruş. dizden bacak bükme ve doğrultma sorumlu Kaslar, sürüş oldukça savunmasız zaman. Çocuk yüzünden kas yorgunluğu ortaya çıktı ki, rahatsız hisseder eğer, at kesilmelidir. Tabii ki, biceps omuz, sırt kol ve - bu çalışma kasların tam bir liste değildir.

Bebeğiniz velobus satın alarak, anne onun sağlığını güçlendirmek kalmaz, aynı zamanda sporun büyülü dünyasına ona bir bilet ver.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.