Sanat ve EğlenceMüzik

Alexis (şarkıcı): biyografi, iş ve aile

şarkıcı, son zamanlarda Rus şov dünyasının fethine girişti - Makalenin kahraman Alexis olduğunu. Eğer takma adıyla saklandığını kim olduğunu biliyor musunuz? Değilse, o zaman sır perdesini kaldırmaya hazırız. Hepinize keyifli okumalar!

Biyografi: Aile

en Aslında bu başlayalım Alexis takma adıyla Aleksandra Zhulina konuşur. O Amerika Birleşik Devletleri'nde 2000 Mayıs 2, doğdu. Ailesi özel bir tanıtım gerekmez. Sasha annesi - Olimpiyat şampiyonu Tatiana Navka. onun küçük kızdan güzellik ve tatlı sesini miras aldı. Bizim kahraman babası - profesyonel patenci Alexander Zhulin.

5 yıl içinde aile New York ve New Jersey'de yaşadı. ABD, Navka Zhulin ve koçluk faaliyetlerinde çeşitli yarışmalarda katıldı iken.

2006 yılında evli bir çift ve kızları Rusya'ya döndü. Sasha anne spora verdi. Haftada birkaç kez kız tenis bölümünü ziyaret etti. 2007 yılında Zhulin Jr. birinci sınıfa gitti. Öğretmenler onun çalışkanlık ve iyi davranış övdü.

2010 yılında, bizim kahramanın boşandılar. Onlar generalin kızı uğruna bir dostane ilişkileri tutmak başardı. Ağustos 2014'te, T. Navka ikinci kez anne oldu. Alexandra küçük kardeşim Nadia çıktı. Bebeğin babası Dmitry Peskov (Olimpiyat şampiyonu örfi kocasının) 'dir.

yeni Hızlısı

Neredeyse 9 yaşında Sasha tenis kortunda geçirdi. O defalarca Rus ve uluslararası yarışmalara katıldı. Bir noktada, bizim kahraman tenis ayrılmaya karar verdi. Ve bu o çeşitli nedenlerle yaptı. Birincisi, kızın egzersiz nedeniyle az serbest zaman oldu. İkincisi, o başka bir alanda kendini denemek istedim.

Müzikal kariyeri

Alexis - şarkıcı, Eylül 2015'te kendisini ilan etti. O ilk şarkı izleyiciye sunulan "Ben dans edecek." Tatlı genç güzellik 14 ila 30 yaş arasındaki kitleyi fethetmek başardı.

Ağustos 2016 yılında nazyvetsya şarkı Alexia için ilk klibin galası "Beni nefes al." Bu bir ihale ve romantik bir şekilde kız çıktı.

ilerleme

Onun yıllar Alexis ne elde edilir? Şarkıcı (fotoğrafa bakın. Above) hala okulda. Ve yerli gösteri dünyasını fethetmek için onu engellemez. O zaman şarkı sınıfları ve spor harcar.

Onun şarkısı "Ben dans edecek" Kaydedilmiş döndürme, "Rus radyo" içine almak başardı. İlk hafta, o Alexis 81. dışına 67 gerçekleşti - şarkıcı, kim Önümüzdeki Dan Balan, Koroleva Natalya ve "Dune" bir grup gibi ünlü sanatçıların listelerinde. Orada durdurmak için gitmiyordu. Yakın gelecekte, Sasha birkaç şarkı kaydetmeye başlamak için gidiyor.

Alexis - Şarkıcı parlak ve çekici bir görünüm ile. Onun modelleme işinde kendini denemek başarmıştır şaşırtıcı değildir. Örneğin Ekim 2015'te Aleksandra Zhulina lukbuka Bella Potemkina için poz verdi. Sarışın güzellik da markanın defilesinde yer aldı. Bizim kahraman gösterisindeki bir sıçrama yaptı. Bu tasarımcıları ve fotoğrafçılar anlamıyla işbirliği önerilerini istila sonra.

Sonuç olarak

Şimdi kim şarkıcı Alexis biliyoruz. Bu büyüleyici bir kız (Aleksandry Zhulinoy) Biyografisi tarafımızdan ayrıntılı olarak incelenmiştir. Biz onu her başarı diliyoruz!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.