ModaGiysi

Neden dolayı kısa kollu hırka giymek?

kısa kollu hırka olabilir farklı görüntülerin oluşturulurken vesile birçok kadın için dekorasyon. İğneler dikiş sayısız severler gibi şeyler örme. bunlar hemen hemen her kıyafete uygun çünkü bu, şaşırtıcı değildir.

jeanswear

Kısa kollu örgü hırka yapının şekline bakılmaksızın, çekici bir görünüm. Hırka şeklin ağız sulandıran tarafında havadar ve kırılgan formu, aynı zamanda mükemmel odaklarının vurgulamak için sadece edebilmektedir. Bu nedenle, ideal bir skinny jeans ve ince askılı yüksek topuklu ayakkabı ile bir kombinasyon hırka olduğunu. markalı saatler, moda tasarımcısı çanta şeklinde donatıları böyle kıyafetler sulandırılır.

Başka bir seçenek daralmış kot ve basit gömlekle kompozisyonlarda muhteşem hırka kullanmaktır. gölge kolaylığı görünümünü ekleme Bu şekilde. danteller ile kıyafet önerilen botlar tamamlayın. özgün tasarım markalı yetkisiz ve kadınlık çanta edebilen bir bileşime getirin.

deri

kısa kollu hırka Edinilmiş? Neden dolayı bu tür giysiler giymek için? Sıkı kot pantolon yanı sıra, iyi bir çözüm deri pantolon kullanılmasıdır. Bu sezon, bu tarz oluşumu özellikle moda olarak kabul edilir.

Kısa kollu ve hakiki deri çizme uydurma pantolon İyi tamamlayıcı hırka yüksek topuklu olurlar. Bir hırka bluz rasyonel kullanımı klasik tarzda monofonik tonu dibine olarak. Burada Büyük dekorasyon, küçük ve şık debriyaj olarak görev yapacak.

klasik tarzda

Mükemmel günlük çözüm geleneksel beyaz gömlek ile birlikte kısa kollu hırka ediyorum, Kumaştan pantolon dar kısa botlar yaptı. Renk hırka organik çanta bir dokunuş ile birleştirilir olması arzu edilir. Böyle bir seçenek genç bayanlar için, hem de yaşlı kadınlar için klasik takım elbise için iyi bir alternatiftir.

Kısa kollu örgü hırka yüksek bir platform üzerinde streç pantolon, bot ile bir kompozisyon içerisinde. İdeal çözümü gibi olan ince kızlar olurdu , iyi bir figür Eğer bel ince eğrileri dikkat sağlar ve etkili kırılgan fiziği altını çünkü. Bu durumda vazgeçilmez aksesuarı olarak zarif kol saatini ve küçük, temiz bir çanta görev yapacak.

gündelik

Bir gençlik tercih Kızlar tarzı rahat, o yünlü tayt parlak renk, T-shirt, masif botları ile birlikte kısa kollu bir hırka kullanılması önerilir. Organik olarak bu resmin içine sığacak ve kullanılan şeylerin aksine gelmiyor renk hangi tamamlanmadan monokrom eşarp yapmak. kısa kollu hırka uygulanması böyle bir görüntü oluşturmak için, güvenli bir şekilde alışveriş için gitmek ya da arkadaşlarınızla yürüyebilir.

Renkler ve tonları

Düzgün bireysel renk ve tonları bir arada kullanarak vurgu yaparak bir görüntünün doğru oluşum giyim bir hırka diğer öğelerin seçiminde önemli bir sorundur.

en çok yönlü siyah hırka olduğunu. Onların yardımı ile kolayca bir gazeteye hatta iş kıyafeti oluşturabilir. Birkaç kasvetli tonlar seyreltmek koyu mavi veya kahverengi giysi ile daha iyi bir karanlık gölge kısa kollu hırka birleştirin. Oldukça iyi kırmızı ve beyaz şeylerle birlikte siyah hırka görünüyor.

kısa kollu gri hırka mavi veya mavi kot pantolon, siyah etek ve pantolon ile birlikte kullanılması önerilir.

hırka ile mavi renk tonu gizem duygusu yolunda getirebilir. Ancak, özgün tasarım ve stil kıyafet kullanılarak, dikkatli bir değer böyle bir seçeneği kullanmak için. kırmızı ve mor mavi renk uygun tonları için.

şekil

kısa kollu örgü hırka ile dikkat çekici vücudunun farklı bölgelerine, başkalarıyla görüşlerini odaklanmak yararlı olabilir. aşağı zayıflama üzerinde durulacak tayt streç bileşim içinde kullanılandan başka Örneğin,. Catchiness ve görüntü etkinliği parlak desenli bluz altında koyarak verilebilir. Bu düzenleme, dinlenme kıyafetleri oluşturulması için idealdir.

yararlı ipuçları

Bireysel siparişlere oluşumunda kısa kollu hırka kullanmadan önce, aşağıdaki yararlı ipuçları dikkat etmelidir:

  • dişil görüntü tutmak için, bir hırka tüm düğmeleri tutturmak için gerekli değildir;
  • triko verimli zarif kemer, eşarp ve broşlar tamamlayacak;
  • her durumda takımımı bir hırka giymek için gerekli değildir, ama klasik pantolon ile kombinasyonu izin;
  • Görüntüyü algılamaya sıkıcı ve zor bir örgü elbise ile birlikte kullanılması hırka yapar.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.