Kendini yetiştirmePsikoloji

In-law ne "çekti" olur?

Günümüzde birçok gelinler genellikle "var" anlamıyla bu-kanunu söyleyerek kocasının annesi ile komplikasyonsuz ilişkinin şikayetçi. Ayrıca bu ifade sıklıkla söylendiği sadece ayrıca yeni evlendim ve yeni aile üyelerine uyum için zaman yoktu, ama olanların zaten oldukça iyi deneyime sahip olanlar. İkinci bir anne sadece sürekli gerekli gereksiz tavsiye müdahale saran vermez bir durumda ne yapmalı? Kesin olan tek şey şudur: Böyle bir müdahale zamanla sınırlı değilse, sadece daha kötü devam edecek çünkü in-law, o zaman, artık onu almamalıdır "o olsun" eğer.

ihtiyati tedbirler

en çiftin evli bir yetişkin onların değil bir evde ailesiyle yaşıyor zaman, hemen hemen her zaman birçok zorluklarla yükseltir gerçeği ile başlayalım. insanlar en az üç kuşaktır katıldığı geniş aileler, yaşarken Daha önce, benzer sorular ortaya çıkıyor olsa da, ancak böyle durumlarda, çoğunun yaşadığı gerçeğiyle düzleştirilmiş ve bu durumun kabul edilmiştir. Durum ve ailenin her üyesi etkisi kendi yaşındaki bağlıydı. Artık tüm bağımsızlık çalışıyoruz ve bu nedenle gençlerin çoğunluğu için bu tür koşullar kabul edilemez. İşte bu yüzden, sırayla değil "olsun o" in-law aslen karı koca hem bakılmaksızın ebeveynlerin ayrı hayat olması planlandı. Bu çıkarılabilir hesaplı daire olalım zor olacak let, ama hiç kimse onların evlilik mutluluk inşa etmek size kendinizi rahatsız edecektir.

Hangi anne-to "get" olur? pratik öneriler

kızı ve kocasının annesi harika arkadaşları, yani acı düşman dönüşecek olasılık ile aynı olacağını olasılık. Gerçek vakalar ne zaman, aslında, birlikte çok az geçinmiyoruz, ve ortaya çıkarsa, ilgili veya zihinsel engelli veya oğul anormal döndürülerek edilir. Diğer tüm olgular ve üstesinden gerektiğini açıklar. Eğer in-law "get", biz denemek için gereken her şeyden önce samimi bir konuşma getirmek için. onun yerine kendinizi koymak deneyin. O kadar kolay değil anne almak ve tüm yaşam yatırım edildiği çocuğunun, gitmesine izin vermek. Yani sakince ona daha az oğlunu, sevdiğini ona açıklamalıdır. Sessizce onu tavsiye ve ipuçları dinlemek için deneyin hoş olalım, ama aynı anda hareket de uygun gördüğünüz gibi. Bazen in-law kızgınlık nedeni onun kıskançlık olur. Bu durumda, kızı "Okrut" ve sevgili oğlunu aldığını ilhakını algılanan. Bu durumda, onu yoksunluk duygusu yok etmek anne daha önem vermek için sevilen birini sormak gerekir. İşte ekonomik konularda in-law "çekilir" eğer kullanabileceğiniz başka iyi bir yoldur. Bu "kışkırtıcı terapi" adı verilir. İkinci bir anne sonra onu beklenmedik bir görünüm ifade sevince, onların tavsiye vermek seviyor ve (onun görüşüne göre) o olduğu tüm durumlarda göreviyle yaptığı istihdam atıfta iyi anlar edin. Sonra hızla iş için ya da başka bir ihtiyacı için go away ve akşam içtenlikle teşekkür eder kurtarıldı korkmuş ne olduğunu söyle. Önemli olan bu geçiş döneminin metanet ve cesaret kazanmaktır. Ve orada, hepsi yavaş yavaş kendinden ayarlanabilir, bakan.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.