KanunYasal Uygunluk

Belgeleri yapma Kurallar

herhangi bir ticari kuruluşun Faaliyetleri standardize formlar bağlıdır kayıt olan belgeler, çok sayıda çizim gerekliliği ile ilişkilidir yanı sıra bir yönetim ve günlük fonksiyonu (sorular ve siparişler, garanti ve siparişler) 'dir. Oldukça sık vb alanların boyutu ve yazı, baskı yerine, ilgili sorular vardır

Belgelerin Kayıt Kuralları GOST tarafından düzenlenir. Bu düzenlemeler geliştirilmiş ve federal düzeyde onaylanır. içlerinde yer alan şartlar, doğada tavsiye niteliğindedir. Bunlar idari ve kullanılan örgütsel doküman birleşik sistem içine dahil edilmiştir. Bunlar vb emir ve kararnameler, kararlar ve emirler, tablo ve raporlar, mektuplar, dahil

kayıt belgeleri kuralları kendi tasarımı için içerdikleri detayların listesini yanı sıra koşullarını meydana getirir. misafirlere ekleri boş örnek var. Nedeniyle kayıt belgelerinde kurallar doğada danışma olmasından, her işletme varlığı sorunu olmalı yerel yönetmelik. Bu sabit ve ofisinde prosedürü edilecektir.

belgeler A4 veya A5 uymalıdır yapıldığı üzerinde Formlar. Bu durumda kağıt beyaz olmalıdır. Sen açık renkli formları kullanabilirsiniz. Belgenin sağ marjı on milimetre geçmemelidir. Diğer üç - sac boyu kenarından metin ayırmak için iki santimetre daha az değildir.

belgeleri verme kuralları formlarına yerleştirerek imkanını öngörüyor:

- Rusya Devlet Amblemi;

- Rusya Federasyonu konunun amblemi;

- organizasyonun logosu.

Kayıt Kuralları belgelerin ayrıntıları ticari kuruluşun adı üstünde bu işaretlerin gösterimi düzenler. Bir referans çerçevesi veri formuna da daha düşüktür. Bunlar:

- organlarında devlet sicil numarası , vergi kontrolü BIN;

- INN / KPP, vergi müfettişliği kayıt üzerinde;

- OKUD kodu biçiminde olarak sınıflandırılan belge;

- kuruluş kod.

belgelerin tescil için genel kurallar kuruluşun adı sahne, yasal düzenlemelere kaydedilen Buna karşılık şart koşuyor. Bir işletme bir kısaltmadır kısaltma ise, o zaman da belirtilmelidir. Zorunlu referans elemanın da kuruluşun adı yüksek seviyeli fonksiyonunu yerine getirir.

O kayıt prosedürü geçmiş altında belge numarası muhabir ve diğerleri uygulayıcıları işlerinin terminoloji kaydedilen indeks, hem de bir bildirimle takviye edilebilir bir sıra numarası içermektedir.

kayıt belgeleri kuralları muhatap adını koyarak içerir. Onlar bir organizasyon, hem de birimler kendi yapısı içinde, hem de fiziksel ve yetkililer olarak hareket edebilir. belgenin onaylanması yetkili temsilcisinin imza ile ya da ayrı bir hareket hazırlanması ile üretilebilir. Boş sanatçılar çözünürlükte aktarılabilir. Bu sahne belli bir görevin bir açıklama ve bunun çalıştırılması zamanlamasını içermektedir.

başlık yansıtılmalıdır doküman türü ve onun özetini içermektedir. Tutarlı bir anlatı, form, tablo aynı zamanda bu elemanların bileşiklerinde belirtilen yasalara uygun olarak resmi dili yapılır ana metin. Belgenin ilk bölümünde yayımı tarafından izlenen hedefler yansıyan ve ikinci yapılmış çözümler, sonuçlar veya istek, öneri verilmiştir.

Form damgalı gerekli imzaların alt yanı sıra koordinasyon anda. Belge damgalı. Bu imza, damgalı görevlisinin orijinalliğini teyit için hizmet vermektedir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.