Ev ve AileEvcil

Ne ve nasıl bakım kedi beslemek için?

Sadece kedi son yavru doğurdu ve nihayet çömelme pozisyonundan ayağa kalktı ve kutu yakın dinlenmeye oturdu. Düşünceler rastgele sürüsü: "Bu yavru yaklaşık beslenmek gerektiği ..., büyük ve küçük çıktı ... Peki etti kediyi beslemek?". "Ne ve nasıl hemşirelik beslemek için kedi?" - Bu soru birçok deneyimsiz sahipleri kabarık pitomitsy tarafından yükseltilir. Her zamanki diyet Murka güç anneler kedi temelde farklıdır çünkü o, çok önemlidir. Bu nedenle, bugünkü yazısında ne ve yaklaşık sorunları ayırmaya karar Emziren beslemek için nasıl kedi.

Bir Emziren kedi beslemek için ne

Onların pitomitsy ayılar, tamamen unutun ve güçlendirilmiş yavru kalıcı olarak kedi içine meşgul etmedi Birçok kotovladeltsy acemi, kendi özel karışımları hazırlanıyor vs. Bu tamamıyla yanlıştır ..! Biz kediye en dikkat gerekir ve o gerçekten düzgün bir yavru ilgilenir. Biz doğurdu kedi beslemek için nasıl soru tartışmadan önce, bize şu anda yoksun ne gibi maddeler düşünelim. Sütlü emzirme kedi sırasında annesi kalsiyum, vitamin ve mineraller bir sürü "emmek". Onlar vücudun kediler kısa sürede BPE doldurmak etmeyin sağlarsanız Bana, süre sonunda üzerinde yavru hızla kilo ve osunetsya kaybetmek besleniyor edilmektedir. Pray: Eğer zayıf bir miyav daire etrafında ve yaşam bazen belirtileri dolaşıp, bir iskelet ihtiyacın var mı? Yani, kedi ihtiyaç kalsiyum bakımından zengin gıdalar yağlar, proteinler, karbonhidratlar, mineraller ve eser elementler. Kediniz doğal gıda tercih ederse, onun balık ve balık ürünleri, peynir, tavuk yumurta beslemek için, hem de krem, inek veya keçi sütü verilmesi tavsiye edilmektedir. kullanımları pitomitsy önce Yumurta sonra bir kedi herhangi bir enfeksiyon gelip alacak riskini azaltmak, kaynamaya gerekir. Ayrıca kedi çiğ et besleyebilir. emziren anneye kullanmalıdır krem izin verilen maksimum yağ oranı,% 10 kuyruklu. Ama süt ile ilgili sorunlar olabilir. o alışkın yalnızca İnek kediyi verilen. Aksi takdirde, kullanımı kuyruklu annesi ve onun yavru kedi olarak vücutta bir bozukluk yol açabilir. Keçi sütü edilir . Belirleyin., Yavaş yavaş diyet içine t tanıtıldı büyük miktarlarda yılında alerjik reaksiyonlar veya ishale neden olabilir. pet depolar kediler lactating için özel takviyeleri satmak bile içinde, onlar da arzu onun pitomitsy vermek. Eğer öyle değil doğal gıda yem, tüm bu maddeler bulunur kedi maması. Sadece onlarla bir kedinin durumda içme suyuna sınırsız erişim sağlamanız gerekir.

Kedi beslemeleri beslemek için nasıl

soru çözümü artık sledyuschaya görevi görünür "ne": "Nasıl bir kedi normalde yemek yapmak için?" Bir dakika kuyruklu anne sonra yeni doğmuş yavru kalkar ve bu kutudan çekmek için ise, en kısa sürede zapischat olarak oraya çalışır etmez. Burada her şey güven üzerine inşa edilmiştir. şey tür demek, onu pat, bir kedi ile otur ve pitomitsy Yakın ise onu yavru kedi hayatı tehlikede olmadığını biliyoruz. Sonra kutudan çekin ve gıda ile kase götürün: İlk günlerde doğum kuyruklu anne hala şakacı daire etrafında çalıştırmak için çok zayıftır sonra. Sonra kedi yakın bekleyip ona yemek izlemek ve sonra yavru kedi geri dönün ama ellerinle onlara dokunmayın. Çocuklar garip bir koku hissederseniz Sonuçta, daha sonra yemek için annesini koparmak ve böylece zapischat ve. Eğer o kedi yavrularını beslemek sonra ihtiyaç kutudan kediyi çekin ve onlar yatağa gidin.

Sonuç

Şimdi kedi besleyen neyi nasıl beslemek için biliyorum. pitomitsy diyet doğru inşa edilirse, hızlı doğum kurtarmak için yeterlidir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.